Искам да кажа... (173) през август 2020

  • 56 278
  • 1 093
# 780
Руми, до 24 часа.

Тути, браво на вас. Как искам да съм дете и да ме водят на Мол.

Ем, пу-пу да не и е уроки на свекърва ти.
Виж целия пост
# 781
Може и утре Руми. Сложи йодасепт тази вечер.
Бубе, другият път те взимам с нас;)
Да покажа, че обещах



Виж целия пост
# 782
Честито, Тути със здраве да си ги разнасяш.
 Много ми харесаха обувките.

Идвам  веднага, ти само свирни.
Виж целия пост
# 783
И аз почти бях сигурна, ама да питам.

Тути, обувките най ми харесват 😍, аз защо не намирам такива неща у мол-а 😆

Ем, има ли още хора на хоум офис. Та това е ужасно, бррр
Иначе, браво на свеки, рано е разбрала истината. На моята и трябваха няколко годинки да ме оцени 😂

Искам и аз на почивка!
Виж целия пост
# 784

Здрасти!
Тути, чудесни обувки.
Аз още съм хоме офис, само 1 седмица бях в офиса.
Виж целия пост
# 785
Тути, сега сложи всичко показано и ни се фотни Simple Smile С кеф да си носиш всичко.

Добре, че е моята дружка, която всъщност живее в София, та да ме разходи из центъра и морската градина Simple Smile То до плажа и обратно, и после в парка, вече и кучетата ме познават.

Ем, все така да те хвали свеки.
Виж целия пост
# 786
Добро утро!

Тути, честити покупки, одобрявам 🤩 Особено обувките!
 Съни, 🥰🥰🥰

Руми, и аз до 24 часа знам.

Ем, все хвалби да чуваш!

Аз имам нужда да си почина от почивката 😂 Дано не ми излезе през носа днес, но  подозирам, че баш така ще е 😁

Спорна седмица,  банда!
Виж целия пост
# 787
Добро утро.

Съни, пак ли сте на море?

Днес, последен ден и утре отпрашваме обратно! Кога мина, тази една седмица?!

Снощи се чух с една приятелка и много се зарадвах, като ми каза, че си е купила апартамент в Поморие. Плановете и са, по цяло лято да си стои на морето.  Ами браво на нея, че си постига мечтите.

Али, дано не е натоварено.

Хубав ден, на всички!
Виж целия пост
# 788
Добрп утро.
Румка, да му мине на ТМ като на куче. Тути, Тутииии, разкошни обувки. Ем, искрено пожелавам думите на свекървата да си останат същите във времето.
Виж целия пост
# 789
Добро утро!

Тути, със здраве да си носиш всичко! Харесва ми!

Ем, и занапред да чуваш хвалби! Има и точни свекърви.

Али, няма да се даваш!

Допивам си кафето и изчезвам.

Успешна седмица, момичета!
Виж целия пост
# 790
Добро утро!

Руми, всичко да е наред с мъжа ти!

Съни, приятна почивка!

Допивам кафето и ще приготвям тоалети. Днес голямата ми племенница има рожден ден, малката беше преди дни, та празникът ще е двоен и без фиксиран край.

Спокойна седмица, момичета!
Виж целия пост
# 791
Лека да е седмицата ви, момичета!
Виж целия пост
# 792
И аз съм още хоумофис, вече 6ти месец. Дойде ми дюшеш, като трябваше да стягам сина за заминаването, но сега сякаш ми залипсва раздумката с колегите. Кога ще измислят телепортацията, да му се не види, ако не беше това пътуване от поне час в посока, щеше да е перфектно.

Хубава слънчева седмица!
Виж целия пост
# 793
Селест, да са ти живи и здрави племенниците!
Тути, с кеф бих я разходила рокличката:heart_eyes: Ще издадеш ли марката? Innocent
Руми, ние имаме зелена светлина да се върнем в офиса спазвайки мерките, но за себе си прецених, че хоум офиса има повече плюсове. Как е ТМ? Успяха ли да му сложат ваксината?
На мен по-скоро ми стана смешно от думите на свекървата. Иначе тя мен си ме обича, съвсем в началото беше резервирана, типично по немски, но след това разтопихме ледовете и винаги съм получавала добро отношение от нея. От време на време се спречква със синовете си или с другата снаха, с мен е нямала голям конфликт, ама и аз не ѝ обръщам внимание като е във фаза. Grin Виж свекъра ми е друга работа, този човек от ден 1 ме прие с отворени обятия и винаги се отнасял топло и бащински спрямо мен. За него с ръка на сърцето мога да кажа, че го чувствам като втори баща. Спирам, че го обърнах на искрено и лично. Joy

Лека седмица и да е пълна с хубави новини!
Виж целия пост
# 794
Добро утро!

Наспах се, друго си е, още съм в леглото с кафе, мммм, обичам Grinning

Селесте, честити ви рожденнички!

Ем, все така да сте!

Тути, честито ви покупки! Със здраве да си ги носите Wink

Хубав ден, девойки!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия