Искам да кажа... (173) през август 2020

  • 56 278
  • 1 093
# 795
Ети, колко доволна звучиш! Blush

Селесте, честити да са дечицата. Здрави и щастливи!

Много би ми се искало, да работя от дома, но за жалост при нас е невъзможно.
Виж целия пост
# 796
Селесте, честити да са ви момичетата!

Децата спят, аз пия кафе и ям торта. Да, лоша идея, ама не мога да устоя.
И в работата едни проблеми, няма персонал...

Още два часа и отивам да намачкам Арчи. Simple Smile
Виж целия пост
# 797
Аз сготвих, направих френска селска, пазарувАх и сега съм работна.
Довечера пак мързел планирам Sunglasses
Виж целия пост
# 798
Прибрахме се с Марто, а Вики остана да си доиграе, че 5 часа ѝ бяха малко.

Аз съм казвала, че съм вече трета година и половина хоум офис и ще си карам така, докато мога. То и в офиса да се върна, пак съм сам сама, с контакт само по телефон и имейл, та вкъщи поне върви и домакинската работа, и гледането на децата. ММ иска и на него едно рамо да удрям, та ще видим като/ако тръгнат децата на градина/училище дали няма да ходя предиобед там. После кво ще ги правя всички тия пари Joy
Виж целия пост
# 799
Аз започвам с митингите. Оставихме детето при мама, то отишло в брат ми ( а познайте за 4 часа колко пъти ми звънна). Такъв рев снощи - щял света да изчезне. От къде ги чете тези глупости, ама вуйчо му е виновен, подари му тел и сега не мога да го откъсна. Успяхме да се спогодим да му дам 2 седмици без да прави нищо. Оставих му книги, басирам се че няма да ги е отворил дори...
Виж целия пост
# 800
Селесте, да са здрави племенничките!
Имам тъжна вест.
Виж целия пост
# 801
О, Мари. Hug

Тит, нека се накефи детето.

Селесте, нема страшно! Ще ти ги похарчат!
Виж целия пост
# 802
Марѝ, много съжалявам за тъжната вест. Hug
Виж целия пост
# 803
Мари Hug
Виж целия пост
# 804
Мари, съжалявам! Hug
Виж целия пост
# 805
Мари, съжалявам.
Виж целия пост
# 806
Благодаря, момичета.
Сега прочетох че именНици било с двойно Н до 2012 година....
Виж целия пост
# 807
Мари,гуш! 🤗
Селесте,ако ти стига заплатата значи ти е малко въображението. 😆 При теб не вярвам да е така. 🤗
Честито на дечицата!
Ети се бори за медала. Че и френска селска... 😍
Аз готвя една леща. Кукъра я готви де,аз ровя из нета. 😁
Ходихме малко на пазар и кафенце. Боли ме главата,ама се търпи и без хапче.
Хубава вечер! 🤗🌺
Виж целия пост
# 808
мари, съжалявам.
Аз от събота съм много разтревожена. Резултатите на сина ми - еритроцитите и хемоглобина са доста повишени. В сряда ще ходим на хематолог Confused
Виж целия пост
# 809
Дръж се, Бъни! Сигърна съм, че не е нищо страшно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия