Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (101) - август 2020

  • 160 901
  • 3 498
# 3 450
На ден Милка ще раздават по 33 продуктови пакета, 4 карти по 200 лева и 1,5 по 300 лева.
Успех на всички Heart Eyes
Виж целия пост
# 3 451
https://promo.tedi.bg/ Незнам дали е публикувана
Виж целия пост
# 3 452
От СПаркса съм с Код за SundayHabit- голям кеф Grinning
Виж целия пост
# 3 453
От утре
Виж целия пост
# 3 454
Ако това е бил края на Спаркс, моята награда от там е код за Озон, пак уцелен с едно участие. Мъжа ми беше по-активен, качваше и сторита, но не спечели нищо. Сега за последно бях с 4 участия за Съндей хебита, въпреки, че не ги харесвам Laughing и 3 за Озон и нямам нищо. Здраве да е. Smile
И аз имам специален код, ще чакам новото приложение.
Виж целия пост
# 3 455
Сега ме изненадаха много приятно - печеля едно от трите колела на Якобс, от играта в Инстаграм Heart Eyes Не очаквах въобще, освен това тази година играх на няколко места за велосипед, така че съм много доволна.
Виж целия пост
# 3 456
Виж целия пост
# 3 457
Честито, Петя! И аз сега видях и влязох тук да ти честитя! Blush
Виж целия пост
# 3 458
Сега ме изненадаха много приятно - печеля едно от трите колела на Якобс, от играта в Инстаграм Heart Eyes Не очаквах въобще, освен това тази година играх на няколко места за велосипед, така че съм много доволна.

Къде видяхте печелившите?
Виж целия пост
# 3 459
Тагнати са на снимката.
ta4e_189
_nikola_vasilev_
petiaivailova


Къде видяхте печелившите?
[/quote]



Честито , Петя! Blush
Виж целия пост
# 3 460
Играта на Милка само за Метро ли ще е?
Виж целия пост
# 3 461
Благодаря Simple Smile Мислех, че в Инстаграм големите награди се дават само на инфлуенсъри, но от Якобс явно са честни и наистина са организирали томбола между всички участници.
Виж целия пост
# 3 462
Играта на Милка само за Метро ли ще е?

Не.
Виж целия пост
# 3 463
Здравейте, кога теглят големите награди на Каменица?
Имам в Събота три Рег. Кода ще се замислят ли?
Виж целия пост
# 3 464
Някой  знае ли дали пускат ваучери в зайците за Фантастико или Техномаркет🙄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия