Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през август

  • 46 103
  • 1 445
# 180
Моят кукър пък не е херметик. Ама като бързаме,а не четем...
Робот ми е мечта отдаавна. Скоро не се очертава.
Пийк,както им е сладко,така да хапват. Ще минат и тези периоди.
Сий,стискам! 🤗❤
Виж целия пост
# 181
Eliff,не знам по-лош ли е,но нищо не става бързо като на Syros. Явно и моят не е херметик.
Аз пък си мечтая за домашни помощници,няколко на брой,ама не се очертава скоро! Ех,пуст мързел!!!!
Виж целия пост
# 182
И моята мечта е робот ама ..няма да е скоро и при нас Sad
Виж целия пост
# 183
Добрутро Kissing Heart
Стис, СириоузИ Flowers Four Leaf CloverKissing Heart
Ииии... Една мармотка, ми се нанесе, без мигач, с мръсна газ, от десно....
Жена шофьор и нига скиор... Маани Joy
Виж целия пост
# 184
Стискам и аз, гутен сабахлян.😋
Виж целия пост
# 185
За пари се оплаквам, не мога да ги наместя между сметки, зъболекар, на море исках да заведа детето, голямата и тя чака, абе аман 😣
Виж целия пост
# 186
Дрийм, има ли поражения?
Виж целия пост
# 187
Оплаквам се,че не успях да се наспя тази нощ. Много се будих,сега се чувствам уморена,а тепърва почва денят. Да избутам 12 часа днес и да се прибера да си легна.
И най-после не е жега тук,урааааа 😁
Виж целия пост
# 188
Добро утро!
Аз пък спах направо като умряла. Вчера легнах преди 22ч. като никога и се събудих чак сега. Честно казано още ми се спи, но искам да излезем с Бебълс преди да е станало 30 градуса.
Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 189
Оплаквам се,че не успях да се наспя тази нощ. Много се будих ...

Дари, от същото се оплаквам и аз вече четвърти ден. Отдавам го на топлата спалня и въобще жилище. А толкова обичам да спя на студено ...
За всички, които мечтаят за помощници и смятат че са мързеливи - не, не сте! Рационални сте! Не може свободното време да е посветено само на къщата, предпочитам да го инвестирам умно, че и без това е кът.
Виж целия пост
# 190
Няма, Пийк... Само със свирня се размина госпожицата JoyStuck Out Tongue Winking Eye а можеше и да я бийна Joy
Не, по фтомобила няма Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 191
Внимавайте,че е модерно да се пускат жалби ако препсуваш някой задръстеняк на пътя. 😁 Снима ти колата и отива в районното.
Виж целия пост
# 192
🤣 И как ще докаже, че съм го псувала?!
Виж целия пост
# 193
Ще си намери двама свидетели, които ще си "спомнят", че са те видели и чули как го псуваш. Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 194
Значи после ще си намеря двама "свидетели" да го ступат в тъмното. 😂
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия