Звездни компромати - Август'20

  • 272 488
  • 2 640
# 2 340
Бахаров изглежда доста снажно и мъжествено, в сравнение с другата част от компанията. Пък нека е с розови чехлички. 😀
Виж целия пост
# 2 341
Мда, той нали е около 192 см.не знам точно. Но определено е качил някое килце, че винаги е бил хърбав. А Милош е 188,Миодраг е 190,Вълев определено е най-дребен Simple SmileМилош тренира за филма, че и той е хърбичка,трябва да изглеждат по кръвожадни нали са гангстери. Може и Бахаров да са го подгонили с тренировките Simple Smile
Виж целия пост
# 2 342
Най-красивите руски актьори, начело с Нагиев❤️❤️❤️
И Милош Бикович при красваците, ако не и начело(нищо че е сърбин 😁) Александър Петров е харизматичен и добър актьор, но не и красавец(по моите критерии).
За хубава жена в политиката се сещам за Надежда Михайлова, когато беше по-млада.

На мен Нагиев никак не ми харесва визуално. Не че е грозен, но ми е по-скоро обикновен като външност. Милош също е по-скоро симпатичен. Белошапка го смятам за наистина красив: https://www.instagram.com/konstanteeeeen/?hl=bg
Виж целия пост
# 2 343
Съгласна съм. Нагиев е по-скоро секси, а не красавец. Изобщо красотата е субективно понятие. Белопашка наистина  е много хубав. Има и по-хубави от Милош, но той ме е спечелил с набор от качества. Спирам, че стана Искрено и лично Joy
Виж целия пост
# 2 344
Синди Крауфорд заприличва на таткото Дженър дето стана жена.
Мелания е ослепителна 😍
Мисля, че е обратното - татко/мама Дженър се докара на Синди.
Виж целия пост
# 2 345
Патрик с Венета Grin

https://instagram.frix7-1.fna.fbcdn.net/v/t51.2885-15/e35/s1080x … 1&oe=5F73AE13
Виж целия пост
# 2 346
На тези не им ли свършиха парита при тез цени в тоз хотел...
Десито Цонева...нещо странно изглежда
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 347
те може отдавна да са напуснали хотела, а тя да пуска снимки до октомври... нали потребителка беше писала как вижда Венета в София да пазарува пред нея от топлата витрина и след 10 минути Венета пуска снимка от морето в ИГ.
Виж целия пост
# 2 348
На тези не им ли свършиха парита при тез цени в тоз хотел...
 
Ееее, никакви клюкарки не сте! Това, вероятно, е в тях! Wink
Виж целия пост
# 2 349
Аз пък никога няма да разбера какво й харесват на Амброзио, нито в тяло ми харесва, нито в лице, за мен е най- грозната моделка, но пък се е справила супер, въпреки моето мнение 🤣
Виж целия пост
# 2 350
На тези не им ли свършиха парита при тез цени в тоз хотел...
Десито Цонева...нещо странно изглежда
Скрит текст:

Прилича на черната Златка
Виж целия пост
# 2 351
Хайде един Скот Истууд:

Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 352
Патрашкова се е барнала като пеперудка с тая рокличка: https://www.instagram.com/p/CEblDVXpXDD/?igshid=r4xmq5t8l1ur
Виж целия пост
# 2 353
те може отдавна да са напуснали хотела, а тя да пуска снимки до октомври... нали потребителка беше писала как вижда Венета в София да пазарува пред нея от топлата витрина и след 10 минути Венета пуска снимка от морето в ИГ.
Тези снимки са от блока й.
Виж целия пост
# 2 354
Нали е петък...реклама на Boss Infinite  с Хемсуърт Simple Smile
https://youtu.be/PjlkQ96uuCg
Още един готин рекламиращ марката...Хенри Кавил...https://youtu.be/PR1xT45lyzM
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия