
Да споменавам ли и че голяма част от тях са доста негативни и представят Меган като скатавка, ходеща по работни ангажименти по задължение и нямаща търпение да се разкара от там при първия удобен момент (справка: книгата на лейдито). А защо тогава и самата кралица не осъди вулгарната книга за нея, твърдяща скандални неща, която всички от приближените й възмутено отрекоха. И доколкото си спомням добавиха че в днешно време всеки може да напише почти всичко което поиска. Да не би кралицата да е одобрила тази книга, м? Да не говорим че повечето книги за Съсекс си противоречат една с друга в твърденията си - да не би да са получили раздвоение на личността случайно? И как точно след време щели да признаят че я били писали след като още преди да излезе се разграничиха тотално от нея, а самите автори признаха, че източник на информация им е тяхната собствена работа като кралски кореспонденти и личната им интерпретация на фактите.

- 4 английски крале - настоящ и бъдещи:
Препоръчани теми