Кралски работи и клюки-август 2020

  • 68 903
  • 1 285
# 270
Скоро гледах един филм за младите години на Виктория и началото на брака ѝ с Албърт. The Young Victoria се казва, стар е, в Netflix го има. Носител е на няколко награди за най-добри костюми и определено ги заслужава.

Е това е филма, в който е участвала и Беатрис като придворна дама
Т.е.?
Виж целия пост
# 271
Коментирали сме и тук - Беатрис е била статистка - участвала е в снимките на този филм, в сцената със сватбата.







Виж целия пост
# 272
О, тук Беатрис прилича доста на истинската млада Виктория. Но сигурно и това сте коментирали.
Виж целия пост
# 273
Да, но не е проблем Simple Smile Споменах го, защото явно не ти е направила впечатление във филма Simple Smile
Виж целия пост
# 274
Виктория се пада пра-пра-пра баба на Беа, нали?
Виж целия пост
# 275
Пра пра пра баба тр да е, защото Виктория е пра пра баба на Баба...

Абе на леля чичо й стринка му баща й е работата... много са объркани...

Ако някой харесва тези обеци на Кейт, били на промоция и вече в Етци:

https://www.instagram.com/p/CDq0lfxnPEm/?igshid=1qsqpdwd7uzd3
Виж целия пост
# 276
Две бели рокли и.....една прекрасна Кейт 😍


Мегън не фигурира вече в никакви списъци на могъщи британски жени ( от Вог). А беше гост редактор там.
Никакъв шанс да попадне скоро в престижна класация в Америка 😂.
Ще ходят с Хари срещу заплащане да забавляват наистина богатите американци.
Скрит текст:

Виж целия пост
# 277
Чарлс е декларирал, че вратата му е винаги отворена за Хари и Мег:
https://www.google.com/amp/s/www.express.co.uk/news/royal/132053 … l-family-news/amp
Пише, че отношенията им са прекрасни и противно на медийните спекулации, никой от тях не обръща внимание на книгата на Омид.
Виж целия пост
# 278
“Краварският тоалет” на Кейт за Вог.

Та тя просто сияе. 😍

Виж целия пост
# 279
А, на мен тази ми е любима - прекрасна е в бяло Simple Smile
Виж целия пост
# 280
Още едни любими Simple Smile


Виж целия пост
# 281
За различни филми говорим, Лана. Ето трелър https://www.youtube.com/watch?v=RpGzwnHpA5c
https://www.imdb.com/title/tt0962736/
Не е сериал. Дори на фона на цялото царуване на Виктория, твърде кратък ми дойде филма - няма два часа.
Мерси, Блу!
Знам го този, но така и не го гледах, ще се поправя 🙂
Пък на мен Короната ми харесва, но и аз нещо не харесвам каста на 3-4 сезон. Оливия Колман хич не ми допада в тази роля.
Виж целия пост
# 282


Коя нежна душа обидих, че ми изтрихте картинното обяснение как се става гост-редактор?

Маркус Андерсън и Едуард с дългото име са стари дружки...

Виж целия пост
# 283
Пък на мен Короната ми харесва, но и аз нещо не харесвам каста на 3-4 сезон. Оливия Колман хич не ми допада в тази роля.
И аз така.
В първите два сезона актьорите бяха великолепни.  Особено Маргарет.
Виж целия пост
# 284
Няма вкус за мъжете....Доста ремонт е претърпяла.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия