Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са мненията за инвестиционната компания Noble House?
Какви конкретни проблеми са съобщили потребителите за сградата Мариета?
Какво е мнението за качеството на строителството на Noble House?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са мненията за инвестиционната компания Noble House?
-
Какви конкретни проблеми са съобщили потребителите за сградата Мариета?
-
Какво е мнението за качеството на строителството на Noble House?
-
Какви действия могат да предприемат клиентите, за да защитят правата си?
-
Каква е ситуацията с електрическото захранване на сградите?
Между другото нашите приятели са от сградата им Азалия и се похвалиха с Акт 16, но за качество ще мога да коментирам тепърва. Честно казано когато гледахме типовите им апартаменти не видях нищо притеснително, но пък нито аз нито съпруга ми сме кой знае колко вещи. Помещенията са светли и приемливи като пространство, но за другите неща не мога да изкажа обективно мнение все още.
явно искат да вдъхнат доверие на хората,но като чета коментарите...