Какви жени харесват мъжете?

  • 35 502
  • 1 026
# 720
Всички говорят за някакви външни белези с техните алфи.
Това е начин на мислене, живеене, светоглед, общуване, не са некви 90-60-90. Много се посмях с тази тема.
Добре че е един Вяско да отсрами малко положението, че иначе взорът надежда не види.
Виж целия пост
# 721
Аз писах точно за поведението, отношението и в частност - способността за носене на лична отговорност и за създаване на сигурност.

А който отрича важността на външния вид в отношенията и при избора на човек за създаване на потомство, просто е двуличен или живее с капаци на очите и не иска да види случващото се в обществото.
Виж целия пост
# 722
Жребчо, а който отрича избора с цел създавеане на потомство като общовалидна доминираща константа в отношенията какъв специалист да потърси...
Босилке, като почнат да клонират хора, би било добре да си около десета в списъка,  при положение, че първите 9 се окажат непредвидено карантинирани...
Виж целия пост
# 723
Всеки си меля според собствените нужди Laughing
Или липси.
Виж целия пост
# 724
Не мога да разбера защо сравнявате различни възрастови групи. Всяко момиче ще изглежда по-добре и ще е по-ухажвана от пенсионерка.
Въпросът е кое момиче/ коя жена превъзхожда връстничките си, ако търсите алфата. Grinning
Виж целия пост
# 725
Ментално устойчивата Laughing
Виж целия пост
# 726
Лори, това с рейтингите сред връстниците няма много общо с начин на мислене и акъл, а с перчене и жажда за внимание. Особено в тийн годините говорят точно напъпващите полови белези, а не разума.
Виж целия пост
# 727
Сега не говоря за тийнейджъри. Малко ли перчене и жажда за внимание има и сред възрастните...

Даже на по-късна възраст има много по-големи разлики между дамите от едно поколение, отколкото при младите, които както казваше баба ми, всички са хубави.
Виж целия пост
# 728
Инфантили колкото щеш, тях ли ще коментираме?
Виж целия пост
# 729
/Не, че филмите са показателни...но все пак
Сещам се за Сандра Бълок в "Мис таен агент"...по време на снимките е на 30+ като останалите момичета са си 18-20 годишни моделки...ами, буквално ги отвява като красота, чар, излъчване, в момента, в който се появи в същия кадър с тях...то на това се базира и целия филм, не е мое пристрастие (ама изобщо).../
Виж целия пост
# 730
То зависи кой гледа, Вяско.
Един ще види едно, друг друго. Кой колкото си може.
Виж целия пост
# 731
уф..верно...ония несъгласните.......
Виж целия пост
# 732
То па не може всички да си мявчем бонтон.
Ще умрЕм от скука.
Виж целия пост
# 733
По добре от истерия.
Виж целия пост
# 734
Разбира се, въпреки, че виж колко народ го влече.
Всеки си шета на акъла. Ку го има.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия