SUPERNATURAL: Завета на кайсиите

  • 17 945
  • 746
# 420
И аз съм го гледала, но много отдавна.
Аз пък ще си изгледам отново Грим и Слийпи Холоу, но само любимите ми сезони, демек първите. Joy

Супер, значи Лиска всеки път ще припада като ме засича из темите. Joy
Виж целия пост
# 421
Олее Грим 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 само като се сетя и ме напушва на смях. Велики теми.
Виж целия пост
# 422
Ох, да. Joy
Някой ден ще прочета малко, страшни бисери има. Joy
Виж целия пост
# 423
Здравейте! Отдавна не съм писала тук, но ви следя и чета с интерес.
Изгледах последният епизод поплаках си, че любимият ми сериал свърши.
Хареса ми Финала - имаше много сцени който да ни върнат назад през сезоните.
Не ми хареса само как умря Дийн, самата сцена със Сам и сбогуването беше СТРАХОТНА, но Дийн да умре така не ми хареса, въпреки че това за мен беше препратка към 2 сезон и смъртта на Сам тогава. Хареса ми какво са направили Джак и Кас с Рая. Зарадвах се на сцените от живота на Сам и това, че е кръстил сина си Дийн. Джаред и Дженсън се справиха СУПЕР със епизода, много ще ми липсват и те и самия сериал.

Този сериал беше до мен през по голямата част от живота ми, беше част от живота ми когато бях  ученичка, беше там когато завършвах техникум, когато постъпих в университет пораснах и научих толкова много неща  със  и от него, научих и толкова много от Джаред, Дженсън, Миша, Алекс, Марк Пелегрино/Шепърд, Рут, Ким, Бриана от всички в сериала.
Не мога да опиша колко съм Благодарна на Ерик Крипке за този малък сериал който в началото е бил замислен като само 3 сезона, после са станали 5 сезона който се превърнаха в 15 Невероятни години. Който ни  събра тук и ни направи едно "виртуално" семейство.

От петък насам когато изгледах епизода се чувствам така все едно изгубих скъп за мен човек, а не все едно е свършил един сериал.

Планирала съм едно гледане на целият сериал отново когато ми свърши семестъра и ни разпуснат.

Нямам търпение да гледам Джаред във "Walker"а Дженсън във "The Boys"(на който съм изтеглила 2 сезона и само ме чакат да ги изгледам)


Извинете ме за дългият ми пост
Виж целия пост
# 424
Ивекс,  честит рожден ден да си жива и здрава и много щастлива Kissing Heart
Аватара е супер Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 425
Мара 🤗

Иве, честит рожден ден, мила! Да си здрава и много щастлива 🌹🍾🍷😘
Виж целия пост
# 426
Ивекс, честит рожден ден! Пожелавам ти да си жива, здрава и само сбъднати мечти да имаш.

Аватара е Страхотен!!!
Виж целия пост
# 427
Благодаря милички. Hug

Вярно само аз останах. Joy
Виж целия пост
# 428
А какъв е бил Раят преди? Забравих.
Виж целия пост
# 429
Душите бяха затворени, пленени някъде си.
Виж целия пост
# 430
Скрит текст:
Heart
Виж целия пост
# 431
Битърсуит!

Sad((( Heart
Виж целия пост
# 432
Скрит текст:
Виж целия пост
# 433
После той да си яде от тая чиния  Flutter   
Виж целия пост
# 434
После той да си яде от тая чиния  Flutter   
Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия