Стилът ни според възрастта - тема за пораснали момичета, 40+

  • 50 647
  • 738
# 330
Супер сте, момичета!
Lioness, огромна енергия излъчват снимките ти. Nature Sunny

Сега съм така:


Хладно е вече.
Виж целия пост
# 331
Ветрена, и двата варианта са прекрасни.

А аз не съм слаба наистина. Вероятно така изглежда заради ъгълът на снимките.
............
Виж целия пост
# 332
Dez, вчера случайно да беше в магазина на Gianni в мола на Стамболийски?
Пред мен имаше една дама облечена в подобен стил, но с панталон Simple Smile
Виж целия пост
# 333
Змия, ти си с естествено голям бюст. Нормално е в горната част да си по-едра.  Супер изглеждаш, цъфртиш ми направо! Heart
Виж целия пост
# 334
Когато тези кила са мускули, жената определено не изглежда дебела!
Едни и същи кила мускул и мазини имат различен обем, за това и при 65кила мазнини си по- голяма!
Направо никога нямаше да се сетя. Wink
Жена с ръст 170, изглеждаща по начин като на снимката в цитата по-горе, с всичките си мускули според мен тежи по-малко от 65 кг.
Виж целия пост
# 335
Змия, ти си с естествено голям бюст. Нормално е в горната част да си по-едра.  Супер изглеждаш, цъфртиш ми направо! Heart

Ти поне ме познаваш и в реалния живот и знаеш, че никога в последните години не съм била слаба.
Даже и дебела съм била, въпреки че килограмите са били само с 5 повече.
Виж целия пост
# 336
Да, за това ти казвам, че за мен имаш голяма положителна промяна..)
Виж целия пост
# 337
Ами чудесни сте си всички! Съвременни млади жени със стил.
Очите ми останаха в зелената рокля на Ветрена! Може ли марката? 😏

Змия, успех на младежа! 🍀 Ще стискаме палци.
Виж целия пост
# 338
Днес веселяшко 😜
Виж целия пост
# 339
Аз умирам за милитъри рокли и гащеризони. Имам гащеризон, но няма кой да ме снима цялата.

Пфу, изглеждам дебела, защото снимката е със странен център.
Виж целия пост
# 340
Dez, вчера случайно да беше в магазина на Gianni в мола на Стамболийски?
Пред мен имаше една дама облечена в подобен стил, но с панталон Simple Smile

Не съм била аз, извън България съм.

Тоалетите на Ветрена са прекрасни.
Очите ми останаха в панталона, 😍 и много и отива.
Никога не си подчертавам долната част, защото не бива, но панталонът е Two Hearts.

Милитъри обожавам, но не нося, защото цветовата гама не е за мен.
Имах скини камуфлажни, които носех с бяла тениска и бели Конвърси, или кубини, но се съсипаха бързо, 1 година, а не ги носех често. (От Зара бяха, за протокола.)
Виж целия пост
# 341
Змия Heart, Venetena Heart, страхотни сте!
No frame, много хубава рокля, която подчертава предимствата на фигурата ти!

Rocky, много хубава кожа. Как се грижиш за нея?

Дези, много момичешки и романтичен се е получил тоалетът днес.

Приказни сте!

Аз днес съм консервативна - бозава гама, дълга пола, е и малко златни обувки.
Виж целия пост
# 342
Очите ми останаха в зелената рокля на Ветрена! Може ли марката? 😏

Марката на роклята е Credo, от миналото лято е.
Както съм споделяла тук, аз обичам българските марки и се старая да ги подкрепям. Огромната част от гардероба ми е родно производство.
Панталонът е Kensol, блузата - Etere.
Виж целия пост
# 343
Момичета, супер сте, май трябва да преименуваме темата на 30+ Grinning
Харпалайк, моля за една снимка на лични да те видя след вчерашните суперлативи Hug
Виж целия пост
# 344
С моя бозав и вечно делови стил се е захванала една моя дружка - 55 г. змей адвокат, и успява май.
Имам вече пъстри рокли, розови джапанки, абе култивира ме Simple Smile
Ся не знам хваля ли се или се оплаквам Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия