Стилът ни според възрастта - тема за пораснали момичета, 40+

  • 50 647
  • 738
# 345
Е ти голяма крачка към новия стил си направила с розовите джапанки. Joy  Давай по-смело.
Виж целия пост
# 346
Много ме кефят как се обличат адвокатките! Даже и с тъмна рокля да са, все ще сложат някой гердан, шал шарен. Хем шик, хем раздвижено.
Виж целия пост
# 347
Е ти голяма крачка към новия стил си направила с розовите джапанки. Joy  Давай по-смело.
Скандализирах я, не очакваше Simple Smile
Виж целия пост
# 348
Ся не знам хваля ли се или се оплаквам Simple Smile
Ооооххх разсмя ме. Joy
Аз и селфи (с моята нефотогеничност...) сме като огъня и водата. Иначе днес бях с поло без ръкави... черни сандали и чанта.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 349
https://theconceptwardrobe.com/
Открих това случайно, заинтригуваха ме съветите за облекло според формата на тялото -  оказа се, че се обличам изцяло според друга форма! Обличам се като ябълка, а съм правоъгълник. Сега се чудя форма ли да сменям, или цял гардероб. Joy
Виж целия пост
# 350
Едно от новите шарени рокленца това лято, тъмносиньо на ягоди и лимони. Видях колко се е измачкало на стола чак като свалих снимката (ся ме е срам) Wink
Виж целия пост
# 351
Да се впиша и аз ,като пораснало момиче 😉. Винаги съм обръщала внимание на външния вид, моя най - вече. Залитала съм към екстравагантното много често на младини ,сега предпочитам комфорта ,все пак след две седмици ставам на 45 години. Но имам нужда да изглеждам добре за да се чувствам добре. Не ми се остарява още, ама пита ли  ме някой😉
Виж целия пост
# 352
Е, аз къде съм дошла да си играя с истинските дами! Flushed

Ама защо се обличате толкова дебело? Извън България ли живеете?
Виж целия пост
# 353
Извинявам се за лошата снимка.
Това забърсах преди малко
Виж целия пост
# 354
Рязко ме заинтригува откъде е, обожавам marine цветове, а и точки също Simple Smile И дали ще стои на по-малък бюст.
Виж целия пост
# 355
Рязко ме заинтригува откъде е, обожавам marine цветове и точки Simple Smile И дали ще стои на по-малък бюст.
От Дика - с висока талия е, мисля, че става за всякакъв бюст.
Виж целия пост
# 356
Ха, и моята намачканата е от Дика Simple Smile (по принцип не ми е любим магазин, но ето повод да отскоча пак).

С кеф да си я носиш! И до Крит да я занесеш.
Виж целия пост
# 357
Хубав следобед момичета,
Ама всички сте разкошни.
Обичам си черното, вярно вече не е толкова преобладаващо в гардероба ми, но си го има😉
Виж целия пост
# 358
Момичета всички сте прекрасни!
А аз съм небрежна днес
Виж целия пост
# 359
Аз днес съм много тийн:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия