За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 84

  • 27 126
  • 763
# 480
На Ася съм изгледала много видеа, била съм на нейни лекции, толкова зареждаш човек е, че евала!Супер й се радвам❤
Виж целия пост
# 481
Предпиca ми клaндaмицин лекaркaтa, но ми препоръчa дa cпрa дa кърмя, кaкто и aптекaркaтa. Тaкa че от вчерa предлaгaм AМ, но бебето откaзвa дa пие. Не знaм кaкво дa го прaвя. Дaвaм му киcело мляко, него поне го яде, не че е cъщото де.
Виж целия пост
# 482
Това е мега гаден АБ
Виж целия пост
# 483
Предпиca ми клaндaмицин лекaркaтa, но ми препоръчa дa cпрa дa кърмя, кaкто и aптекaркaтa. Тaкa че от вчерa предлaгaм AМ, но бебето откaзвa дa пие. Не знaм кaкво дa го прaвя. Дaвaм му киcело мляко, него поне го яде, не че е cъщото де.

Съвместим е този антибиотик с кърменето. Предполагам повечето се презастраховат, но при наличието на проверена база данни, просто няма смисъл. Евентуално би било добре да даваш пробиотик, нищо повече.

http://www.e-lactancia.org/breastfeeding/clindamycin/product/

Виж целия пост
# 484
Здравейте, търся книгата "Ръководство за недоспали родители". Някой на който вече не му трябва?
Виж целия пост
# 485
Литъл хърт, пий си антибиотика и кърми на поискване. Махай тия АМ и кисели млека. Поискай някакъв подходящ пробиотик и го пийте с бебето, докато приемаш АБ. И питай колко време след спирането на АБ да продължиш с пробиотика. Не се обеснявай на докторката, че ще продължиш да кърмиш. Wink Heart
Виж целия пост
# 486
Предпиca ми клaндaмицин лекaркaтa, но ми препоръчa дa cпрa дa кърмя, кaкто и aптекaркaтa. Тaкa че от вчерa предлaгaм AМ, но бебето откaзвa дa пие. Не знaм кaкво дa го прaвя. Дaвaм му киcело мляко, него поне го яде, не че е cъщото де.

Този АБ е съвместим с кърменето. Излишно е това, което правиш. Не тормози детето и себе си. Съвсем нормално е кърмено бебе са отказва АМ. Wink
Виж целия пост
# 487
Здравейте, включвам се със следния проблем - от известно време както бебето спи (на 45 дни) започва да мучи, стене, пъшка, да рита и ръкомаха, понякога да се гърчи и това се случва по време на целия сън... Нормално ли е да се случва това?
Виж целия пост
# 488
Звучи на колики?Пръцка ли или нещо друго?
Виж целия пост
# 489
Алетея, моят беб го правеше абсолютно същото нещо малко след като навърши месец.
При нас беше рано сутрин и беше голямо сумтене, мучене, стенене. Все едно има нещо в гърлото и иска да го изчисти, такива бяха звуците.
Спорвед мен са колики, но по-слаби. Създават дискомфорт, но не достатъчен, за да събудят бебето или да го докарат до плач. При нас минаха за около 2 седмици може би нещата.
Аз тогава смених Абоколикен с Колийф, точно защото смятах, че първото вече не действа.
Виж целия пост
# 490
Здравейте, търся книгата "Ръководство за недоспали родители". Някой на който вече не му трябва?
В групата #нитоденбезкнижки във ФБ има девойки, които ги предлагат по 15 лв. Аз от там си я купих
Виж целия пост
# 491
От самото начало сме така. Аз мисля, че го прави като се опитва да се изпръцка или изака. Сутринта след 5 часа започва така да сумти, понеже тогава сънят им е най-лек.
Виж целия пост
# 492
От самото начало сме така. Аз мисля, че го прави като се опитва да се изпръцка или изака. Сутринта след 5 часа започва така да сумти, понеже тогава сънят им е най-лек.
1 към 1
Към 5-6часа
Но беше първите месеци
Виж целия пост
# 493
Ами, всъщност започне ли да пръцка - тогава се събужда окончателно. Но го прави непрекъснато като спи, не е само в определени часове 😓 И аз си мислех за колики, ама знам ли 😬 Ужасно е, защото като я чувам и не мога и аз да спя спокойно, защото непрекъснато съм под напрежение да стана всеки момент
Виж целия пост
# 494
Аз от всеки звук на малката не мога да спя вече 7 месеца 😅😅ама така ще е,майчино сърце❤а спи до мен...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия