Avène, Bioderma, Биотрейд, Eucerin и друга аптечна козметика

  • 28 105
  • 268
# 135
Имам и зеления измивен effaclar 400 млн преполовен и измивния toleriane ( този ползвам сутринта) но от както си взех синия effaclar зеления няма да го подновя, незнам защо този ми харесва повече не мога да си го обясня, като че самите продукти след него се освояват по добре.
Виж целия пост
# 136

И още едно въпросче:
Препоръчайте ми гел за лице, който измива, но не изсушава. 😊
Аз съм много доволна от този:
https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000010023044
Виж целия пост
# 137
Може ли да препоръчате нещо за хидратиране на устните? Аз съм вечно с изсушени устни и от години ползвам балсамчета от типа на Нивеа, но не виждам ефект, постоянно трябва да мажа. Има ли някакво кардинално решение за такъв проблем и дали аптечната козметика ще го разреши или пак ще трябва ежедневно да мажа?
Виж целия пост
# 138
И аз съм така и ми се напукват устните и едни наръфани кожички ужас, ползвам гланца за устни на eucerin от както съм го открила ми е спасението,а вечер преди лягане мажа с масло за коса каквото има отворено- бадемово, арганово...но зимата ако пропусна някоя процедура или ме духне вятъра и пак същото все едно съм целувала с таралеж
Виж целия пост
# 139
Моята класация е:
1. Apitiva с мед - стик; черна опаковка; най-мазен е от трите и дава блясък.
2. Nuxe (пак е с мед) - стик, не е чак толкова мазен и е матов (няма блясък)
3. Eucerin - ще го познаете, един е; нито мазен, нито бласък дава.

И трите обаче омекотяват устните и предотвратяват напукването. Apivita-та ме е спасявала при спорт на открито при студено време (мерси, рзи Simple Smile )
Виж целия пост
# 140

И още едно въпросче:
Препоръчайте ми гел за лице, който измива, но не изсушава. 😊
Виж целия пост
# 141
Любимият ми балсам е на Апивита с касис - има и цвят, което ми допада. Ползвам го от години.

Измивен гел препоръчвам този:
Не изсушава и е щадящ към чувствителна кожа. Поднових вече няколко пъти.
Виж целия пост
# 142
На мен измивния Bioderma sensibio ми изсушава, но иначе го харесвам Simple Smile , защото е подходящ за чувствителна кожа.
Виж целия пост
# 143

И още едно въпросче:
Препоръчайте ми гел за лице, който измива, но не изсушава. 😊
Аз съм много доволна от този:
https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000010023044
1.Eucerine Dermopure, зеления гел за мазна кожа.
2. Пяна Pure skin на Биотрейд.
3. SVR Physiopure, синия гел.
Виж целия пост
# 144
Да попитам има ли тук дами, използвали тоник- лосиона La Roche Posay Effaclar и доволни ли сте от него?
Виж целия пост
# 145
Да попитам има ли тук дами, използвали тоник- лосиона La Roche Posay Effaclar и доволни ли сте от него?
За този ли става въпрос, аз като фен на la Roche


Взех го наскоро но само съм го пробвала един път че имам други за изхабяване, не е лош но по нататък мога да кажа. Очаквам да има хубавия ефект на измивния от серията.
Виж целия пост
# 146
Този, да.
Виж целия пост
# 147

И още едно въпросче:
Препоръчайте ми гел за лице, който измива, но не изсушава. 😊

[/quote

Много съм доволна вече втора опаковка използвам.Heart Eyes
Виж целия пост
# 148
Купих си го, но малката опаковка. Ще го пробвам за сутрешно измиване.
Кожата ми се влоши доста последните месеци- от нормална стана адски суха, сърби ме и се бели. Дерматолог потвърди съмненията ми, че атопичния ми терматит се е събудил от зимен сън. 😀 Препоръча ми да си взема по-леки и щадящи гелове. (имам и "лечебен" крем, де..ама не е това темата)

Вечер използвам двойното почистване - NUXE олио + SVR синия гел. Но сутрин исках нещо многоооо леко да почисти кожата без да изсушава.

Ще го използвам известно време и ще дам мнение. 😊
Виж целия пост
# 149
Момичета,тези почистващи средства справят ли се с отстраняване на  фон дьо тен и вв кремове?доскоро ползвах мицеларна вода,но искам да сменя.Благодаря
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия