Avène, Bioderma, Биотрейд, Eucerin и друга аптечна козметика

  • 28 101
  • 268
# 120
https://www.vichy.bg/%d1%81%d1%82%d0%b0%d1%82%d0%b8%d0%b8/SkinCo … lt-AI/a76694.aspx
В сайта им има и други диагностики.
Виж целия пост
# 121

Благодаря! Нещо не ми харесва снимката обаче. Ще се пробва пак след малко.
Виж целия пост
# 122
Момичета, търся мнение за La Roche-Posay Effaclar ултраконцентриран серум. Дали мога да очаквам от него да се справи с белези от скорошно акне и запушени пори?

Скрит текст:
Виж целия пост
# 123

Супер! Ще го пробвам и аз!
Виж целия пост
# 124
Страхотна тема, благодаря
Незнам къде съм бляла до сега и не съм я забелязала, обожавам аптечната грижа, ето и от мен:

Т.к съм няколко дни на гости и ми липсват тук ББ крема на Ла Рош,измивните гелове на Ла Рош effaclar зеления,ексфолианта и маската от серията, ексфолианта за мазна кожа на uriage и няколко продукта на skincode и esthederm.
Напоследък се заглеждам по нещата на SVR нищо тяхно не съм ползвала и по конкретно към серума (a) лифтинг концентрат, ако има някой който го е ползвал,да сподели благодаря.
Виж целия пост
# 125
Niveli,
Сподели моля няколко думи за Babe? Чудя се на един околоочен.
Виж целия пост
# 126
И при мен всичко започна с околоочния на Babe но от другата серия(белите), в друга тема едно от момичетата сподели за тази марка на бях чувала дори и най вече не се опълчвала при мен това е супер важно т.к кожата ми е мазна с пори и при грешка веднага малки пъпчици, и аз като жабите веднага юруш да поръчвам първо почнах с серума белия и крема lift от същата серия ползвам ги сутринта, серума е разкош нежен не мазен страхотен,с крема от горе става малко по плътно но намалих количество и е добре,от околоочния бях очарована направо ми прибра цялата кожа под очите,не е мазен лесно се разнася попива бързо доволна съм т.к те са ми голям проблем все греда,само се притеснявам да не е временен ефект. После взех нощния крем е няма такова сочно и приятно усещане на кожата а на сутринта е свежа и изпъната, преди него слагам другия серум multy също е много нежен и лек, една идея е по мазен от белия. За сега съм доволна кожата ми ги харесва и не съм се опълчила и цената много повече ме устройва. Оле много дълго стана извинявам се
Niveli,
Сподели моля няколко думи за Babe? Чудя се на един околоочен.
Виж целия пост
# 127
Може ли снимка на бялата серия? Звучи примамливо Simple Smile
Виж целия пост
# 128
Заповядай, серум https://www.marvi.bg/shop/babe-anti-ageing-%D0%B1%D0%B0%D0%B1%D0 … C-30-%D0%BC%D0%BB
И крема https://www.marvi.bg/shop/babe-anti-wrinkle-%D0%B1%D0%B0%D0%B1%D … 2-50-%D0%BC%D0%BB

Може ли снимка на бялата серия? Звучи примамливо Simple Smile
Виж целия пост
# 129
Рядко се пишат суперлативи за крем, който действително работи около очи.Впечатлихте ме.Може ли да го покажете?
Виж целия пост
# 130
Рядко се пишат суперлативи за крем, който действително работи около очи.Впечатлихте ме.Може ли да го покажете?
Този имам

Но ще си взема и белия да пробвам, колко да върши работа за сега е много добре като консистенция и ефект ще видим по нататък да не е временен ефект,има кофеин в състава мисля че от там може да е. В тази област много ме е яд нещо като не ми пасва от първия път на очите или лицето веднага заминава за лакти и крака и става пари на вятъра.
Виж целия пост
# 131
Страхотна тема, благодаря
Незнам къде съм бляла до сега и не съм я забелязала, обожавам аптечната грижа, ето и от мен:

Т.к съм няколко дни на гости и ми липсват тук ББ крема на Ла Рош,измивните гелове на Ла Рош effaclar зеления,ексфолианта и маската от серията, ексфолианта за мазна кожа на uriage и няколко продукта на skincode и esthederm.
Напоследък се заглеждам по нещата на SVR нищо тяхно не съм ползвала и по конкретно към серума (a) лифтинг концентрат, ако има някой който го е ползвал,да сподели благодаря.


Здравейте, може ли мнение за серума Ефаклар?
Виж целия пост
# 132
Здравейте!
Някой да е ползвал Ш и Б на Klorane?
Интересуват ме серията с лен за обем. Тази с божура съм я използвала и съм много доволна.
Искам нещо за честа употреба Simple Smile

И още едно въпросче:
Препоръчайте ми гел за лице, който измива, но не изсушава. 😊
Виж целия пост
# 133
galcheto85, доволна съм от серума effaclar в началото за малко да иде в коша, първите четири пет нанасяния беше пълен отврат лепи не попива ужас, обаче нали съм си животно продължих, сега много ми харесва слагам го само вечер първа стъпка след почистване с измивния гел синия effaclar (който за мен е незаменим) регулира ми омазняването т.к съм с мазна кожа и забелязвам едни пори на брадичката взеха да се позатварят, на края на първия флакон съм и ще продължа да го ползвам, но това е мнението за моята кожа на други може да не им хареса.
Виж целия пост
# 134
galcheto85, доволна съм от серума effaclar в началото за малко да иде в коша, първите четири пет нанасяния беше пълен отврат лепи не попива ужас, обаче нали съм си животно продължих, сега много ми харесва слагам го само вечер първа стъпка след почистване с измивния гел синия effaclar (който за мен е незаменим) регулира ми омазняването т.к съм с мазна кожа и забелязвам едни пори на брадичката взеха да се позатварят, на края на първия флакон съм и ще продължа да го ползвам, но това е мнението за моята кожа на други може да не им хареса.
И аз досега ползвах синия ефаклар, но сега поръчах зеления. Пробвала ли си го, дали има голяма разлика?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия