Юлски бебета 2020, Тема 1

  • 23 414
  • 715
# 180
Момичета, има ли такива, които са от Варна? Една приятелка ми каза, че е бременна и иска да ходи на ФМ в Добрич, но нейната АГ й е казала, че там лекаря, който уж бил много добър вече се е овълчил и гледа само парите, а и вече правел грешки, с една дума я е отказала и й е препоръчала Мартин Милев. Някоя има ли някакви отзиви за него?
Виж целия пост
# 181
Аз ходих при Балев. Водят го най-добрия във Варна. За споменатия не съм чувала.
Виж целия пост
# 182
За Балев и аз съм чувала много добри отзиви, но знам, че прегледите му са по-скъпи и трудно се взима час. Аз ходих на ФМ при Милев, според мен е добър специалист, беше старателен и подробен, отдели доста време. ММ също присъства на прегледите. Маалко не го харесахме като човек, не знам дори дали има конкретна причина и не отидохме на трета ФМ.
Виж целия пост
# 183
Много ви благодаря!
Виж целия пост
# 184
Моят човек си държи главата още от родилния дом. И се кара като не може да си намери палеца. Ама той е 6 кила на 2 месеца, така че е нормално да е по-якичък... Всички препоръки са да се държат по корем максимално и в някакъв момент ще ги закрепят тия глави.

Много се притеснявам с тоя витамин Д дали е достатъчен с 5 капки Биобаланс.

А за ФМ мисля, че освен специалист, е много важен и апаратът, с който се работи... ама аз не съм от Варна и не съм правила проучване за там.
Виж целия пост
# 185
От кога започнахте да обръщате бебоците по корем ? Моята бебка скоро ще направи два месеца, но все още ми се струва малка да я обръщам и досега не съм го правила.
Виж целия пост
# 186
Отдавна . На 2 месеца си стои по корем и до вдига главата
Виж целия пост
# 187
Вит. Д трябва да е 400IU. Какво пише на листовката на Биобаланс-а, Almadina. Имай на впредвид, че по-добре да е по-малко, отколкото повече.
Виж целия пост
# 188
Майчета, споделете как мина прегледа при ортопед. При нас беше 5 минути, видя го набързо с ехограф и нищо друго. Бяхме с направление. Чудя се дали да го водя при друг лекар с платен прием. Имам хиляди въпроси относно столчето за кола, шезлонга и тн.

Чета ви, че давате витамин Д, а нашия педиатър все още не е предписал (бебето ще стане на месец и половина скоро).
Виж целия пост
# 189
Аз давам Вигантол по 1капка сутрин на гладно директно в устата. Казаха ми че ще е така до другото лято, като през лятото се прекъсва и после зимата пак. Поне до 2годишна възраст.
Виж целия пост
# 190
Майчета, споделете как мина прегледа при ортопед. При нас беше 5 минути, видя го набързо с ехограф и нищо друго. Бяхме с направление. Чудя се дали да го водя при друг лекар с платен прием. Имам хиляди въпроси относно столчето за кола, шезлонга и тн.

Чета ви, че давате витамин Д, а нашия педиатър все още не е предписал (бебето ще стане на месец и половина скоро).
Нашия преглед беше същия. 5 мин макс. Бяхме с направление, но платихме и 25лв ехограф, който не бил включен в направлението?!?!? Ми то друго не му гледа. Както и да е. Каза, че може да се вози в столче за кола, в слинг, като почне да прохожда да го оставяме бос независимо колко са му студени краката и да не взимаме проходилка... и това беше
Виж целия пост
# 191
Ясно, същата работа, само че ви е дал и малко допълнителна информация. За следващия преглед в 6тия месец ще ходим в Надежда или някъде другаде на частно.
Виж целия пост
# 192
Ясно, същата работа, само че ви е дал и малко допълнителна информация. За следващия преглед в 6тия месец ще ходим в Надежда или някъде другаде на частно.
Защо ще ходите и на 6 месец? На нас ни каза на 4тата година чак да ходим
Виж целия пост
# 193
Някъде бях чела, че се ходи пак, когато бебето стане на 6 месеца.
Виж целия пост
# 194
А аз знам, че се ходи само на 6 месеца.
Големия ми син не съм го водила.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия