Юлски бебета 2020, Тема 1

  • 23 414
  • 715
# 225
Аз се цедя ,но и на мен ми дойде -на 52 дни сме и вече 4-ден ми тече и то силно ,но поне болки нямам.
А забременяването по лесно ли е сега или са митове това 😊
За тези които топлите мляко ,как го топлите за да не го изтървете да мине 37*
Аз имам един уред на Авент ,но постоянно трябва да следя градусите...
Виж целия пост
# 226
Peacock Love, Ако ще ставам през нощта да го люлея, по-добре да го нахраня😁 идеята ми беше да спи без да се събужда.
Не става от днес за утре.
Трябва си време и търпение. Аз предпочитам безсънни нощи сега, за да спя после. Ако се случат нещата добре и детето е податливо. С големият ми син бяхме по същия начин. Успяхме да го отделим на 1 година, без да се събужда за хранене. Явно коремчето на малкия имаше нужда от почивка, защото беше едно ужасно връщане при всяко хранене. Не е да плювне и това е. Беше си яко връщане. Все едно наливам в чаша, която после се разлива.
Виж целия пост
# 227
Предлагат ни в края на седмицата да ходим на вила в планината за 4 дни. Ще има 2 бебета на 6 месеца и две деца на 3 и 6г. Нашето е на 2 м и още няма ваксини. Не ми се иска да го събирам с много хора още, но мъжът ми мн настоява и те го убеждават. Вие бихте ли отишли?
Виж целия пост
# 228
Не , защото си представям как няма да се спи. Всяко ще се буди по различно време. Бих отишла на море, на по-топло, но в планина -не.
Виж целия пост
# 229
Къщата е голяма, на 2 етажа, с огромна градина. Всички ни убеждават колко весело ще е 😁 на мен опасенията са ми по-скоро от здравен характер, също така че има някакъв режим сега, а не знам как ще му повлияе смяна на обстановката.
Преди да родя си казвах, че ще пътуваме с бебето, а сега хич не искам.
Виж целия пост
# 230
Има време за всичко. Сега не му е времето да правите чудеса от храброст, според мен.
Виж целия пост
# 231
Цикъл и аз си имам, въпреки че кърмя, с голямото дете си имах пак, и пак кърмих, явно е до организъм, но знам, че може да се забременее, въпреки че някои нямат цикъл, така че имайте го предвид.
Поръчах люлка, на кангару е дано да действа. Иначе 2 - 3 вечери Жани яде към 11 и се буди към 5, 5 и 30, което е супер, но успяваме да я приспим чак към 12.30 - 1. Всяка вечер будува от 8 до 12.30-1. Дори да успеем да я приспим след 10мин е будна. Надявам се люлката да помогне.
Виж целия пост
# 232
Къщата е голяма, на 2 етажа, с огромна градина. Всички ни убеждават колко весело ще е 😁 на мен опасенията са ми по-скоро от здравен характер, също така че има някакъв режим сега, а не знам как ще му повлияе смяна на обстановката.
Преди да родя си казвах, че ще пътуваме с бебето, а сега хич не искам.

Да бе, то на тях ще им е весело, особено на мъжете. Ама на теб едва ли, особено ако се изнерви от смяната на мястото, ще е закопчано за тебе нон стоп.
Аз нашата нещо не мога да я нацеля за нощното спане, както Vall. Като я изкъпем към 19-19:30, после се почва хранене, люляне, рев, пак хранене, чак до 12-1ч. Вече си мисля, че някъде бъркаме, но не знам къде.
Виж целия пост
# 233
Моята госпожица е същата. Това ѝ е любимото време за будуване от 7:30-8 до 12-1. Гледа играчки, люлее се на шезлонга, гука, няма заспиване. Дори да я приспя, като я сложа в леглото след малко пак е отворила едни големи очи. Снощи в 12 се любува на лампата с жив интерес и ѝ гука Grinning
Виж целия пост
# 234
Моята госпожица е същата. Това ѝ е любимото време за будуване от 7:30-8 до 12-1. Гледа играчки, люлее се на шезлонга, гука, няма заспиване. Дори да я приспя, като я сложа в леглото след малко пак е отворила едни големи очи. Снощи в 12 се любува на лампата с жив интерес и ѝ гука Grinning
Ооооо, звучи толкова сладко 😍 Ние сме само на фазите-рев и гушкане.
Виж целия пост
# 235
Пробвайте да приспивате на загасена лампа. Аз успявам да приспя така между 8 и 30 и 9, откакто синът ми стана на два. Това е единственият ми успех в опитите за режим.
Виж целия пост
# 236
Пробвайте да приспивате на загасена лампа. Аз успявам да приспя така между 8 и 30 и 9, откакто синът ми стана на два. Това е единственият ми успех в опитите за режим.
Изцяло тъкмо ли оставяш?
В родилния дом, акушерките ми се скараха да не държа бебето на тъмно, задължително да имало включена лампа.
Виж целия пост
# 237
Да, само на уличната светлина, която е слаба, но все пак минава нещо през щорите. Не го е страх, така че няма нужда от лампа. Като беше по-дълъг денят, заспиваше по-късно. Постоянно гледаше нещо.
Виж целия пост
# 238
Вашите бебенца спят ли си в кошарите-моето не, само на шезлонга и между нас.Сложим ли го в кошарата, до1,2минути се събужда.Вече е на два месеца и половина.
Виж целия пост
# 239
Нашето си спи в кошарата, но се върти на 360° Grinning иначе и аз я приспивам само на нощна лампа и на пълна тишина, засега се получава. Момичета, имаше ли някакви странични ефекти от ваксините при бебчовците, темп, постоянно спане, силен плач?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия