Юлски бебета 2020, Тема 1

  • 23 414
  • 715
# 210
Момичета по повод масажите и гимнастиките- поглаждане, потупване и пощипване плюс упражненията. Нашата педиатърка каза че по 4-5 пъти дневно трябва да го правиме...ами някак трудно се получава...едва успявам 2 пъти дневно-сутрин и вечер. На вас колкото често ви казаха да го правите- за деня?
Виж целия пост
# 211
С големия ми син го правихме веднъж на ден. С това и толкова ме можем Sad
Виж целия пост
# 212
Момичета по повод масажите и гимнастиките- поглаждане, потупване и пощипване плюс упражненията. Нашата педиатърка каза че по 4-5 пъти дневно трябва да го правиме...ами някак трудно се получава...едва успявам 2 пъти дневно-сутрин и вечер. На вас колкото често ви казаха да го правите- за деня?
Освен масаж, какви упражнения правите? На нас нищо не са ни казали..
Виж целия пост
# 213
Момичета по повод масажите и гимнастиките- поглаждане, потупване и пощипване плюс упражненията. Нашата педиатърка каза че по 4-5 пъти дневно трябва да го правиме...ами някак трудно се получава...едва успявам 2 пъти дневно-сутрин и вечер. На вас колкото често ви казаха да го правите- за деня?
Освен масаж, какви упражнения правите? На нас нищо не са ни казали..
Ами с крачетата караме колело в двете посоки, сгъваме ги към корема. С ръцете- едната ръка нагоре, а другата нагоре- едновременно, и ги сгъваме към гърдите сякаш се прегръща. Нали отделно си е лежането по корем+масаж- крака, ръце, гръб и коремче- поглаждане, почукване и пощипване. Другия понеделник ставаме на. 2 месеца
Виж целия пост
# 214
Нормално ли е още да ми тече е силно казано, по-точно само да ми  цапа 48 дни след раждането? Жълтеникаво ена цвят. Неприятно е вече...
Виж целия пост
# 215
Нормално ли е още да ми тече е силно казано, по-точно само да ми  цапа 48 дни след раждането? Жълтеникаво ена цвят. Неприятно е вече...
И аз съм така, вече 51-ви ден. Не е обилно, цветът също е много бледо жълтеникав, но без превръзка- не мога. Моята АГ каза, че е нормално.
Имахте ли вече сКок в растежа? Чета, че се очаква 8-9-та седмица.
Виж целия пост
# 216
Как са бебчовците ви? Моето днес става на 8 седмици, от сутринта плаче, буди се през два часа за ядене, после едвам го приспивам, ако въобще успея. Това ли са признаците за скок в растежа?
Виж целия пост
# 217
Нормално ли е още да ми тече е силно казано, по-точно само да ми  цапа 48 дни след раждането? Жълтеникаво ена цвят. Неприятно е вече...
Нормално е... а на мен ми дойде и първия цикъл... Sad 55 дни след секциото- но кърмих само три седмици...
Виж целия пост
# 218
Вашите бебета държат ли си хубаво главите? Жани е на 7 седмици и още се килка на ляво на дясно, задържа я, но не за дълго, по корем като я сложа я вдига съвсем за малко и пак я зарови надолу. Използвате ли електрически люлки, има ли ефект от тях, някой може ли да се похвали?
Виж целия пост
# 219
Ние купихме електрическа люлка на лорели танго...стои в нея само когато се е нахранил добре и много му се спи, тоест ефекта е нулев при нас. На 45 дни е. Като го сложа по корем върху възглавница държи главата доста стабилно, но ако е на равна повърхност за секунда две.
Виж целия пост
# 220
Аз открих как да се справим с рефлукса. Махнахме нощното хранене. От една седмица не го храня в 2 ч и спря да връща мляко. Вярно, нощем не се спи понякога, но видимо е по- добре. То не се търпеше . Хапне и след 10-15 Мин половината мляко е върнато. Количката е мизерна, чаршафи всеки ден трябваше да сменям . Абе, мизерия . Не знам дали имат общо двете неща или го израства , но е факт, че връща по- малко
Виж целия пост
# 221
И на мен ми дойде цикъла 68 дни след нормално раждане. Sad Надявах се поне до нова година да нямам.

Как махате нощното хранене? Моят заспива към 22-23 и после към 3 и половина се буди и след това към 8.
Виж целия пост
# 222
Ами като не давам храна в 2 ч. Буди се , но го носим и заспива.
Виж целия пост
# 223
А да ви питам, понеже гледам, че някои от вас вече имат цикъл - докато има кърма ли няма цикъл или е индивидуално. Аз нямам засега - само на кърма е човечето и не съм махала нощно кърмене, нека си хапва, не ми тежи. И още - докато нямам цикъл, не мога да забременея пак, нали... то малко за 6ти клас тоя въпрос, но не съм се сещала да питам докторката.
Виж целия пост
# 224
А да ви питам, понеже гледам, че някои от вас вече имат цикъл - докато има кърма ли няма цикъл или е индивидуално. Аз нямам засега - само на кърма е човечето и не съм махала нощно кърмене, нека си хапва, не ми тежи. И още - докато нямам цикъл, не мога да забременея пак, нали... то малко за 6ти клас тоя въпрос, но не съм се сещала да питам докторката.

Можеш да забременееш, така че внимавай.

И аз кърмя, но ми дойде.

Peacock Love, Ако ще ставам през нощта да го люлея, по-добре да го нахраня😁 идеята ми беше да спи без да се събужда.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия