Кухненски машини Kenwood и Kitchen Aid и др. - 5 част

  • 41 787
  • 488
# 375
Момичета, не ви съветвам да слагате повече от 2.2-1,3 кг брашно, въпреки упътването за 1,6. За омесване ще го омеси, но ако искате да ви служи дълго машината не я товарете на макс. 1500 или 1700 вата , това е консумираната пикова мощност. И за двете важи- не ги тиоварете постоянно на макс.

РАЯ-ДЖОРДЖИЯ, аз индукционният го взех за сладкарски цели- кремове, меренги, темпериране, парено тесто, нямам никакво намерение да готвя в него. Иначе като миксер е като стария ми, нищо по-различно. Само е малко по-безшумен и има таймер.
ЯСНО! НЕ ПОВЕЧЕ ОТ 1.2 КГ БРАШНО ! Т.Е МОДЕЛА KCL95.424SI СИ СТАВА ЗА МЕСЕНЕ НА ТЕСТО ,А СЪЩО И ЗА СЛАДКАРСКИ ЦЕЛИ! МОЖЕ ЛИ ДА СПОДЕЛИТЕ И КАКВА МУ Е ВИСОЧИНАТА ,ЧЕ В ЕМАГ ПИШЕ ВИС.-66.5 ,А В ЧУЖД САЙТ ДРУГА ВИСОЧИНА ???И МОЖЕ ЛИ ДА СПОДЕЛИТЕ СТРАНИЦАТА ВЪВ FACEBOK ,ЗА ДА ВИ ПОСЛЕДВАМ!
ТОЗИ МОДЕЛ 95.424 ГО ПРЕДЛАГА В БГ ЕМАГ .А 95.004 САМО ЕДИН ДРУГ САЙТ ! ДРУГАДЕ НЕ МОГА ДА ГИ ОТКРИЯ !НЕ ЗНАМ ЗАЩО Е ТАКА ?
Виж целия пост
# 376
Рая, моля ви пишете с малки букви. В интернет пространството писането с главни букви означава крещене.
Виж целия пост
# 377
Рая, моля ви пишете с малки букви. В интернет пространството писането с главни букви означава крещене.
Разбира се !  ! Ще се коригирам !
Виж целия пост
# 378
Разбира се, че става за месене, това преди всичко е планетарен миксер. Номерацията на моделите се различава за различните страни.
Защо не се предлага много у нас, отговорът е прост, малък пазар сме.

Страницата във фейса беше хакната, нищо не мога да правя по нея.
Виж целия пост
# 379
Здравейте момичета, имам колебания какво решение да взема. Счупи ми се хлебопекарната, ползвах я доста често за месене на тесто. След това пека хляба във фурната, защото става по-хубав.
Сега се зачудих дали да не си купя машинка Kenwood или Kitchen Aid. Така или иначе хлебопекарната ще е един излишен уред, защото го ползвам само за месене на тесто. С новите машинки ще мога да меля и обърквам кайма (най-вече за тесто и кайма ми трябва).
Въпросът ми е - планетарният миксер с куката има ли предимства пред стандартния кухненски робот (който меси тесто с една пластмасова бъркалка)?
Виж целия пост
# 380
Хлебопекарна ползвах също кат отеб - само за месене. Откакто купих Кенуууда само стоеше в шкафа и не се наложи нито веднъж да я извадя, съответно я подарих.
Месенето на тесто с планетарен миксер няма нищо общо с кухненския робот. С него не може да направиш голямо количество тесто, нито пък по-тежко.
Виж целия пост
# 381
А колко купи и имате към машината? Една достатъчно ли ви е или сте си взели и допълнителна?
Виж целия пост
# 382
Имам допълнителна пластмасова за случаите, когато съм се развихрила.
Виж целия пост
# 383
Аз искам да купя още една, но не виждам каталожен номер в документацията на моята машина. Вие от къде си купихте пластмасова?

А колко купи и имате към машината? Една достатъчно ли ви е или сте си взели и допълнителна?
[/quote]
Имам допълнителна пластмасова за случаите, когато съм се развихрила.
Виж целия пост
# 384
Аз съм си купила още две Simple Smile Да има. От амазон.
Виж целия пост
# 385
От ибей също е вариант.
Виж целия пост
# 386
Как се ориентирате дали ще падне на Вашата машина?

Аз съм си купила още две Simple Smile Да има. От амазон.
Виж целия пост
# 387
Как се ориентирате дали ще падне на Вашата машина?
Четете за кой модел е.Кой е Вашият?
Виж целия пост
# 388
Как се ориентирате дали ще падне на Вашата машина?

Аз съм си купила още две Simple Smile Да има. От амазон.

В описанието на продукта и за всеки случай може да се пита и в коментарите Simple Smile
Виж целия пост
# 389
Моят е

KENWOOD KCL95.004SI SILVER
COOKING CHEF XL

Как се ориентирате дали ще падне на Вашата машина?
Четете за кой модел е.Кой е Вашият?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия