
Не ми е ясно в реанимация седи ли при мен тоя куфар или не. До момента си мисля да разчитам допълнително да ми се донесат единствено още вода и дрехи за изписване за мен и бебчо.
Чувала съм единствено, че другият вариант бил "специален скъп подарък".
Не ми е ясно в реанимация седи ли при мен тоя куфар или не. До момента си мисля да разчитам допълнително да ми се донесат единствено още вода и дрехи за изписване за мен и бебчо.
Чувала съм единствено, че другият вариант бил "специален скъп подарък".
Не ми е ясно в реанимация седи ли при мен тоя куфар или не. До момента си мисля да разчитам допълнително да ми се донесат единствено още вода и дрехи за изписване за мен и бебчо.
Чувала съм единствено, че другият вариант бил "специален скъп подарък".
Но каквото такова
Но каквото такова 
Но каквото такова 
те едва имат сили. Все пак в двойна стая е по-спокойно.
Не ми е ясно в реанимация седи ли при мен тоя куфар или не. До момента си мисля да разчитам допълнително да ми се донесат единствено още вода и дрехи за изписване за мен и бебчо.
Чувала съм единствено, че другият вариант бил "специален скъп подарък".

А за свещичките разбрах и си купих и аз, популярни са сред родилките
. В листовката пише, че е противопоказно при кърмене, но вероятно първите 2 дни няма и да ми се случи кърмене... или пък ще питам изрично АГ-то дали позволява.
За леглата не бях и чувала, но ми идва като екстра, така че win-win и е решено.
Препоръчани теми