Цветна снимка на тръбите

  • 42 482
  • 334
# 315
Здравейте, има ли някоя от вас, която е имала излекувана хламидия, но не са били запушени и двете тръби? Предстои ми цветна снимка и съм много притеснена.

Най-добрата ми приятелка, обаче я хванаха навреме, лекуваха се. После имаше естествено настъпила бременност и безпроблемно всичко до самото раждане.

УСпех!
Виж целия пост
# 316
Миналата седмица правих цветна снимка в Пълмед. Реших да е без упойка и много съжалих. Страшна болка изпитах,  а съм с висок праг. Резултата е две перфектни  тръби. Цената беше 167 евро. Ренгенологът, който правеше снимката ме подготвяше за всеки етап и ме предупреждаваше, кога ще усетя болка. Много съм доволна от отношението в болницата, а преди това бях с лошо.
Виж целия пост
# 317
Миналата седмица правих цветна снимка в Пълмед. Реших да е без упойка и много съжалих. Страшна болка изпитах,  а съм с висок праг. Резултата е две перфектни  тръби. Цената беше 167 евро. Ренгенологът, който правеше снимката ме подготвяше за всеки етап и ме предупреждаваше, кога ще усетя болка. Много съм доволна от отношението в болницата, а преди това бях с лошо.
Здравейте а искат ли предварително изследвания как се случват нещата там
Виж целия пост
# 318
Миналата седмица правих цветна снимка в Пълмед. Реших да е без упойка и много съжалих. Страшна болка изпитах,  а съм с висок праг. Резултата е две перфектни  тръби. Цената беше 167 евро. Ренгенологът, който правеше снимката ме подготвяше за всеки етап и ме предупреждаваше, кога ще усетя болка. Много съм доволна от отношението в болницата, а преди това бях с лошо.
Здравейте а искат ли предварително изследвания как се случват нещата там

Здравейте, да искаха ми. Пълна кръвна картина, C- реактивен протеин,микробиология. В приемен кабинет ги преглеждат, избирате със или без упойка и отивате да плащате.
Виж целия пост
# 319
Здравейте. На микробиология ми излезе Кандида, а доктора ми казва, че мога да направя цветна снимка въпреки това сега, защото се правело дезинфекция като при операция. Какво мислите?
Виж целия пост
# 320
Здравейте. На микробиология ми излезе Кандида, а доктора ми казва, че мога да направя цветна снимка въпреки това сега, защото се правело дезинфекция като при операция. Какво мислите?


В какви количества ви е Кандидата?
Виж целия пост
# 321
Здравейте, къде ще правите снимката?
Доколкото знам и ми каза АГ трябва да е чиста микробиологията.
Здравейте. На микробиология ми излезе Кандида, а доктора ми казва, че мога да направя цветна снимка въпреки това сега, защото се правело дезинфекция като при операция. Какво мислите?
Виж целия пост
# 322
Здравейте. На микробиология ми излезе Кандида, а доктора ми казва, че мога да направя цветна снимка въпреки това сега, защото се правело дезинфекция като при операция. Какво мислите?


В какви количества ви е Кандидата?

Ами не знам защо, но не пише… чакам АГ, при когото я пуснах да ми потвърди. Ако е в по-малко няма проблем, ли

При доктор Генов ще я правя
Виж целия пост
# 323
Здравейте, момичета. На 26 години съм и при мен установиха хидросалпинкс на едната тръба.Лекарят ми препоръча лапароскопия, като каза, че ще опитат да отпушат тръбата, а ако не може – да я прекъснат/отстранят. Другата тръба засега се предполага, че е наред.
Интересува ме дали има някоя от вас, която е забременяла естествено с хидросалпинкс само на едната тръба? Правихте ли лапароскопия или забременяхте без операция?
Ще съм благодарна, ако споделите личен опит – какво показа лапароскопията, наложи ли се премахване на тръбата и как се развиха нещата след това.
Виж целия пост
# 324
Имам сходен проблем сега ми предстои втора цветна снимка за да видим дали е истина и какво може да се направи но докторката на мен ми каза че ако наистина има хидросалпинкс е хубаво да де махне защото този течност в всеки един момент може да се изтече и да прекъсне бременост ! На първата снимка нищо не ми казаха след това имах извънматочна и ми направиха още една и тогава ми казаха, и доктора пак ми прави лапароскопия уж пак да я чисти но после не каза нищо и след като го смених разбрах от другата докторката че в епикризата пише че има и тя ме попита защо е оставената тази тръба при това положение !
Извинявам се за въпроса при кой доктор сте ?


Здравейте, момичета. На 26 години съм и при мен установиха хидросалпинкс на едната тръба.Лекарят ми препоръча лапароскопия, като каза, че ще опитат да отпушат тръбата, а ако не може – да я прекъснат/отстранят. Другата тръба засега се предполага, че е наред.
Интересува ме дали има някоя от вас, която е забременяла естествено с хидросалпинкс само на едната тръба? Правихте ли лапароскопия или забременяхте без операция?
Ще съм благодарна, ако споделите личен опит – какво показа лапароскопията, наложи ли се премахване на тръбата и как се развиха нещата след това.
Виж целия пост
# 325
Здравейте, бихте ли сподели къде ще правите цветната снимка? Престои ми това изследване и съм много притеснена. Лекарката ми каза, че има хидросалпинкс на едната тръба след преглед с ехограф. Благодаря.
Имам сходен проблем сега ми предстои втора цветна снимка за да видим дали е истина и какво може да се направи но докторката на мен ми каза че ако наистина има хидросалпинкс е хубаво да де махне защото този течност в всеки един момент може да се изтече и да прекъсне бременост ! На първата снимка нищо не ми казаха след това имах извънматочна и ми направиха още една и тогава ми казаха, и доктора пак ми прави лапароскопия уж пак да я чисти но после не каза нищо и след като го смених разбрах от другата докторката че в епикризата пише че има и тя ме попита защо е оставената тази тръба при това положение !
Извинявам се за въпроса при кой доктор сте ?


Здравейте, момичета. На 26 години съм и при мен установиха хидросалпинкс на едната тръба.Лекарят ми препоръча лапароскопия, като каза, че ще опитат да отпушат тръбата, а ако не може – да я прекъснат/отстранят. Другата тръба засега се предполага, че е наред.
Интересува ме дали има някоя от вас, която е забременяла естествено с хидросалпинкс само на едната тръба? Правихте ли лапароскопия или забременяхте без операция?
Ще съм благодарна, ако споделите личен опит – какво показа лапароскопията, наложи ли се премахване на тръбата и как се развиха нещата след това.
Виж целия пост
# 326
С ехограф това не може да се види !! Сега ще правя в Надежда преди това имам две в Селена. Вие при кой доктор сте ?



Здравейте, бихте ли сподели къде ще правите цветната снимка? Престои ми това изследване и съм много притеснена. Лекарката ми каза, че има хидросалпинкс на едната тръба след преглед с ехограф. Благодаря.
Имам сходен проблем сега ми предстои втора цветна снимка за да видим дали е истина и какво може да се направи но докторката на мен ми каза че ако наистина има хидросалпинкс е хубаво да де махне защото този течност в всеки един момент може да се изтече и да прекъсне бременост ! На първата снимка нищо не ми казаха след това имах извънматочна и ми направиха още една и тогава ми казаха, и доктора пак ми прави лапароскопия уж пак да я чисти но после не каза нищо и след като го смених разбрах от другата докторката че в епикризата пише че има и тя ме попита защо е оставената тази тръба при това положение !
Извинявам се за въпроса при кой доктор сте ?


Здравейте, момичета. На 26 години съм и при мен установиха хидросалпинкс на едната тръба.Лекарят ми препоръча лапароскопия, като каза, че ще опитат да отпушат тръбата, а ако не може – да я прекъснат/отстранят. Другата тръба засега се предполага, че е наред.
Интересува ме дали има някоя от вас, която е забременяла естествено с хидросалпинкс само на едната тръба? Правихте ли лапароскопия или забременяхте без операция?
Ще съм благодарна, ако споделите личен опит – какво показа лапароскопията, наложи ли се премахване на тръбата и как се развиха нещата след това.
Виж целия пост
# 327
И аз знам, че не може, но ще направя снимката. Това ми беше казано в Света София на рутинен преглед. Сега съм се насочила към Надежда за снимката. Там бях при д-р Данаил Илиев на преглед, но той не е репродуктивен специалист, а АГ. Затова сега обмислям дали да продължа с него за снимката или с някой от репродуктивните. Ще се възползвате ли упойка? Бихте ли писали да споделите как е минало? Пожелавам успех!
С ехограф това не може да се види !! Сега ще правя в Надежда преди това имам две в Селена. Вие при кой доктор сте ?



Здравейте, бихте ли сподели къде ще правите цветната снимка? Престои ми това изследване и съм много притеснена. Лекарката ми каза, че има хидросалпинкс на едната тръба след преглед с ехограф. Благодаря.
Имам сходен проблем сега ми предстои втора цветна снимка за да видим дали е истина и какво може да се направи но докторката на мен ми каза че ако наистина има хидросалпинкс е хубаво да де махне защото този течност в всеки един момент може да се изтече и да прекъсне бременост ! На първата снимка нищо не ми казаха след това имах извънматочна и ми направиха още една и тогава ми казаха, и доктора пак ми прави лапароскопия уж пак да я чисти но после не каза нищо и след като го смених разбрах от другата докторката че в епикризата пише че има и тя ме попита защо е оставената тази тръба при това положение !
Извинявам се за въпроса при кой доктор сте ?


Здравейте, момичета. На 26 години съм и при мен установиха хидросалпинкс на едната тръба.Лекарят ми препоръча лапароскопия, като каза, че ще опитат да отпушат тръбата, а ако не може – да я прекъснат/отстранят. Другата тръба засега се предполага, че е наред.
Интересува ме дали има някоя от вас, която е забременяла естествено с хидросалпинкс само на едната тръба? Правихте ли лапароскопия или забременяхте без операция?
Ще съм благодарна, ако споделите личен опит – какво показа лапароскопията, наложи ли се премахване на тръбата и как се развиха нещата след това.
Виж целия пост
# 328
Разбира се !!
Аз отидох за снимка без упойка, не направихме нищо защото от притеснение или по друга причина много ме болеше и може би направих спазъм и докторката не успя да види нищо затова другия месец пак ! Аз съм с една тръба и тв ме предопреди че е по добре с упойка ! 😂 Аь обаче съм инат и държах без защото преди това бях правила в Селена без 😂 Ако сте с две тръби и търпите на болка ви препоръчвам без ! Защото все пак си е упойка !




И аз знам, че не може, но ще направя снимката. Това ми беше казано в Света София на рутинен преглед. Сега съм се насочила към Надежда за снимката. Там бях при д-р Данаил Илиев на преглед, но той не е репродуктивен специалист, а АГ. Затова сега обмислям дали да продължа с него за снимката или с някой от репродуктивните. Ще се възползвате ли упойка? Бихте ли писали да споделите как е минало? Пожелавам успех!
С ехограф това не може да се види !! Сега ще правя в Надежда преди това имам две в Селена. Вие при кой доктор сте ?



Здравейте, бихте ли сподели къде ще правите цветната снимка? Престои ми това изследване и съм много притеснена. Лекарката ми каза, че има хидросалпинкс на едната тръба след преглед с ехограф. Благодаря.
Имам сходен проблем сега ми предстои втора цветна снимка за да видим дали е истина и какво може да се направи но докторката на мен ми каза че ако наистина има хидросалпинкс е хубаво да де махне защото този течност в всеки един момент може да се изтече и да прекъсне бременост ! На първата снимка нищо не ми казаха след това имах извънматочна и ми направиха още една и тогава ми казаха, и доктора пак ми прави лапароскопия уж пак да я чисти но после не каза нищо и след като го смених разбрах от другата докторката че в епикризата пише че има и тя ме попита защо е оставената тази тръба при това положение !
Извинявам се за въпроса при кой доктор сте ?


Здравейте, момичета. На 26 години съм и при мен установиха хидросалпинкс на едната тръба.Лекарят ми препоръча лапароскопия, като каза, че ще опитат да отпушат тръбата, а ако не може – да я прекъснат/отстранят. Другата тръба засега се предполага, че е наред.
Интересува ме дали има някоя от вас, която е забременяла естествено с хидросалпинкс само на едната тръба? Правихте ли лапароскопия или забременяхте без операция?
Ще съм благодарна, ако споделите личен опит – какво показа лапароскопията, наложи ли се премахване на тръбата и как се развиха нещата след това.
Виж целия пост
# 329
И моят лекар твърдеше, че имам хидросалпингс. Прати ме на снимка в Селена, искаха да ми правят лапароскопия.
Усъмних се в резултата. Отидох в Истанбул на нова снимка и резултатът нямаше нищо общо. Нямах нужда от операция.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия