Керем Бюрсин в Почукай на вратата ми. Преди, сега и в бъдеще /Тема 37/

  • 64 756
  • 735
# 15
Честита ни нова темичка Heart
Аз се бях изгубила предната седмица , но  тази седмица ще досаждам много, мъжът ми е в командировка Joy

Относно бабата на Еда се сетих за Серай Гьозлер (Не пускай ръката ми) , тя е млада , на 59г ,но с грим доста я състаряват Grinning
Виж целия пост
# 16
И аз идвам в новата темичка, в която предстоят нови вълнения с тези двамата. Heart Hug Flowers Rose Flowers Cherry Blossom

Значи нищо чудно за спекулациите около раздялата между Ханде и Мурат Smiley
Виж целия пост
# 17
И аз да се цопна,че има да се " къпем"  в новата тема.....Благодаря, за което на g_georgieva .

То  когато се снимат десет пъти целувки,едва ли има лошо и за двамата артисти, особено ако си симпатизират един на друг...Но я си представете,ако се заснема десеторно  като се удрят, нищо че едва ли го правят реално..

Гледа се филмчето ни...

Вероятно правят монтаж...
Виж целия пост
# 18
Stuck Out Tongue

От мен да мине...ето и един Серкан...


Heart Eyes

Да добавим и черешката на тортата Stuck Out Tongue

Виж целия пост
# 19
Галка Kiss, мерсиии Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus
Ама си е хубав Ушко, нали Wink
Виж целия пост
# 20
Stuck Out Tongue

От мен да мине...ето и един Серкан...


Heart Eyes

Да добавим и черешката на тортата Stuck Out Tongue


За къде без Сейфи.😘 Добре, че той да предупреди Серкан за готвените му изненади от маман😏 Колко беше разочарован миличкия, че Еда не му подготви такава😀
Виж целия пост
# 21
Пожелавам само хубави серии и големи пълни кошници през новата тема!
А това за целувките....на дали им е лесно на мъжете да повтарят многократно сцени на близост и то с доста привлекателни жени....
Мъжът ми предлага да заведе децата при бабата в сряда. Не обичам много да ги пращам там, но този път ‘едвам’ ме нави Stuck Out Tongue Winking Eye
Утре отивам да се заредя със семки и сладолед Wink
Виж целия пост
# 22
Хоп и аз тук:blue_heart: Благодаря за новата тема:heart_decoration:
Виж целия пост
# 23
Запис и от мен в новата тема!

Интересен факт-сцената от 1 еп.с целувката е била заснета 10 пъти GrinningGrinning


Благодаря за новата темичка...
Пак го слагам, защото ми е любимо.
https://youtu.be/0qdeTFte2is

Бая са се поцелували тия двамата, много сладка двойка са. Дано в истинският живот да се съберат. Невероятни са. ❤️
Виж целия пост
# 24
Flowers Four Leaf CloverБлагодаря за новата тема!-Мисля,а и се надявам Серкан да отговори на Еда при въпроса и за пръстена "Защо" с Защото имам нужда от теб или нещо от тоя род,но не и да се оправдава с договора,че ми става банално вече,а за обяснение в любов според мен е много рано та ние не искаме финал все още нали....искам разкрития,динамика и много още,а за думата Обичам те ,ще я чуем към финалните епизода мисля....Весела и слънчева седмица!....Blue Heart
Виж целия пост
# 25
Нареждам се при вас и аз 😋😋😋
 Благодаря за новата тема!❤❤❤❤❤
Виж целия пост
# 26
Гледах запис от лайфа от сряда, питат ги кой епизод снимат и те казват, че снимат 9 епизод, може би сцената когато Серкан кара Еда да си довърши изречението е последна, защото са със същите дрехи като в края на тейлъра на 8 ми. И няма да разберем края на изречението

Привет и благодарност и от мен за новата тема! Flowers Bouquet
Включвам се за малко само за да поднеса извиненията си на kukli4ka456, която на 28 август 2020 г. е написала текст, който напълно се припокрива с написаното от мен на 31 август 2020 г. Нямам възможност да чета подробно всичко написано в темата и понякога откривам със закъснение, че съм написала нещо, вече написано от някой друг! Съжалявам за дублираната информация и моля за извинение всички четящи тук! Blush
Хубав, слънчев и усмихнат ден! Nature Sun With Face
Виж целия пост
# 27
снимките от галерията на епизода Hug






останалите ще ги сложа с.в скрит текст, за да не става много тежък поста Blush

Скрит текст:







Честно казано много ми се иска в офиса (а и вкъщи, защо не) след скандала да видят един съвсем друг Серкан, особено Пъръл, която много държеше да разкара Еда, защото отнемала концентрацията на Серкан. Та ми се иска да видим Серкан, който ще накара дори Пъръл да иска Еда да се върне  Smiling Imp Да видим какво са ни замислили Simple SmileThinking
Виж целия пост
# 28
Имаме ли резюме за епизода или само снимките са налични?

Аз сега взех, че се зачудих дали пък бабата няма да се появи преди Серкан и Еда да си признаят чувствата?

Изглежда всички сме съгласни, че в епизода в сряда сега няма да се стигне до признания.

Дали и следващият епизод няма да мине в несигурност и неизказни чувства?

Този каст за бабата дали се знае за кой епизод я викат. Много ми се иска в 9 епизод примерно изведнъж да се появи отнякъде в подкрепа на Еда или да купи дяловете на Селин, да изпързаля някак си и Селин и Серкан...
Виж целия пост
# 29
Ново от Instagram
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия