Халит Ергенч и Бергюзар Корел - нови проекти на актьорите след "Ти си моята родина" - 39 тема

  • 39 991
  • 736
# 645
Добро утро на 1 декември Hug


Виж целия пост
# 646
Декември е край и ново начало. Обич, страст, хармония.
Сбъднато Аз и Ти.
Декември е ярко грееща звезда.
Осем буквички, а събрали толкова много любов и доброта...
Heart



Добро утро, Приятели!
Добре дошъл, Декември!
Пожелавам на всички вас, приятели сбъднат, вълшебен и
пълен с мънички чудеса месец Щастие!
Бъдете здрави! Обичайте се!
Gift Heart Blue Heart Flowers Evergreen Tree



От Берг

https://vk.com/halit_berguzar_ergenc?w=wall-158123700_40111

Добър, снежен и усмихнат ден!
Виж целия пост
# 647
Хубав ден на всички!


Цитат
Да не би Халит да е станал като Петеккая?

Хахаха

Има нещо такова.
Но всъщност основната "вина" е на сценаристките.
"Любовната история" беше изтикана в ъгъла, спокойно можеше да минем без нея, нямаше никакво значение за сериала.
Но поне съм доволна, че не завършихме като сапунен сериал и слуховете, че Нихал ще е бременна се оказаха фалшиви.

Аз не можах да свикна с Онур, липсваше ми Озан.
Явно трудно се пренастройвам при такива промени.
Бях луда по първите два сезона на "Короната",  в следващите като смениха актьорите поради остаряването на героите, интересът ми угасна. Започвам да гледам и чувствам, че се насилвам.

От няколко години през декември си правя маратон от романтични коледни филми или анимация и се чувствам много добре. И сега ще направя така.

Турските сериали не ме вълнуват.
Като се захванат Берг и Халит с нещо, ще хвърля едно око пак.
Все пак, да не бъда несправедлива - един от най-силно впечатлилите ме сериали тази година е турски.
Писах за него преди няколко седмици.
Bir başkadır.
Но той е просто приятно изключение от правилото.
Сетих се като го гледах за едно интервю на Андрей Слабаков.
Питаха го защо няма качество при българските филми и сериали след 89-та година.
Той отговори "Защото няма количество. Трябва да има поне 100 филма и сериала на година, за да се надяваш 2-3 от тях да се окажат шедьоври".
Много е вярно това.



Виж целия пост
# 648


Скрит текст:
"Кадры, которые удивили Халита Эргенча!"
Беязит Озтюрк приготовил такой сюрприз актеру Халиту Эргенчу, которого он пригласил в свою программу, что знаменитый актер был очень удивлен увиденным на экране.
Беязит Озтюрк пригласил в свою программу актеров, которые снимались в сериалах "Тысяча и одна ночь" и "Запретная любовь". В числе гостей пограммы был Халит Эргенч, играющий главную роль в сериале "Тысяча и одна ночь", и который был очень удивлен сюрпризом Беязита.
Беязит Озтюрк показал на экране кадры с Халитом Эргенчем, который много лет назад снялся в телевизионной рекламе.
Вот те кадры, которые вызвали смех Халита Эргенча и унесли публику в прошлое... 💫22.12.2008





Виж целия пост
# 649
Нов месец, нов късмет за всички! Hands Pray

Затъжих се вече за такива снимки! Grinning

Виж целия пост
# 650
Още една “спокойна” вечер, пише Берг иронично.

Халит разиграва Каспър


https://vk.com/video136478071_456241431?api_access_key=dcc7140b1e8c0c76fb


Котка да си в дома на Берг и Халит. Joy



Виж целия пост
# 651
И Халит ли се включи в домашното шоу,  релакс на макс Simple Smile
Виж целия пост
# 652
Сега като погледнах един стоп кадър в руския форум, сякаш не е той.

Не мога да преценя.

Както и да е, видяхме още нещичко.
Виж целия пост
# 653
На моменти прилича на Халит.  Joy
Руското КГБ може и да разузнае. Joy

А Каспър е забавление за всички. Heart Eyes
Виж целия пост
# 654
Добро утро!

Берг днес ще украсяват коледното дърво.
По-точно новогодишното за тях, защото нямат Коледа.



Виж целия пост
# 655
Щастие може да се намери дори в най-мрачните времена,
ако човек се сети да запали светлината.
Джоан Роулинг

Добро утро!
Светло и щастливо да Ви бъде днес, Приятели!
Heartpulse



...
Цитат
На моменти прилича на Халит.  Joy
Руското КГБ може и да разузнае.
ВГ, Hands Plus1 Joy
Цитат
Татьяна Комнатная
Я подключила ноутбук к телевизору и просмотрела очень медленно это видео, конечно это Халит руки жилистые кисть большая на левой руке кольцо, он в носках поэтому и походка такая, потому - что скользко ходить по ламинату в носках.
И аз съм на мнение, че това е Халит.

Да пием по кафе и към задачите за днес! Simple Smile

Виж целия пост
# 656
Освен украсата на дръвчето, днес ще се правят и джинджифилови човечета.
Възхищавам й се на Берг за желанието и енергията, с които постоянно шета вкъщи.


Christmas TreeCookieChristmas TreeCookie





Виж целия пост
# 657
И Хюля е решила да се занимава със спорт.



https://vk.com/halit_berguzar_ergenc?w=wall-158123700_40197

----------------------------------------------------------
Цитат
Възхищавам й се на Берг за желанието и енергията, с които постоянно шета вкъщи.
Варна, човек е щастлив тогава, когато е изпълнен с желание ....
Берг е една щастлива жена,...когато е до семейството си, когато споделя дните си с децата,...
а също когато е с близки приятели...

...И шета с усмивка Smile

https://vk.com/halit_berguzar_ergenc?w=wall-158123700_40196

Виж целия пост
# 658
Фото спомен от миналата година, към който Берг е добавила думите:  “ С моето непобедимо момче вътре в мен” Heart



Виж целия пост
# 659
Привет!

Има нещо магично, празнично когато дойде декември.
Нека всеки да сбъдне своя мечта! Hands Pray

Берги умее да създава уют на тримата си мъже.
Радвам се, че споделя по нещичко и с нас.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия