Халит Ергенч и Бергюзар Корел - нови проекти на актьорите след "Ти си моята родина" - 39 тема

  • 39 991
  • 736
# 630
Добро утро Hug



Виж целия пост
# 631
Привет, момичета!



Спокойна неделя и много здраве на всички! Blue Heart
Виж целия пост
# 632
Хубава неделя!

Лили, знам, че се интересуваш от художествена гимнастика.
Берг беше много щастлива тази сутрин.
Турските момичета спечелили златен медал на европейското първенство. За първи път изобщо някакъв медал в историята на турската худ. гимнастика.



Виж целия пост
# 633
Да, Варна , гледам четвърти ден цялото европейско първенство! Сега ще играят индивидулно нашите топ гимнастички от 14 ч.
За Турция- спечелиха злато, но в отсъствие на отборите на Русия, България/ две момичета от нашите са с Ковид/ Италия...
По важното е, че треньор на турският национален отбор е Камелия Дунавска!!! Българска следа за успеха Simple Smile

Е, браво и на Берги, радвам се , че е щастлива за медала! Simple Smile


Виж целия пост
# 634
О, браво, не знаех, че Камелия им е треньорка. Това ще остане завинаги като голям успех, въпреки отсъствието на отбори-фаворити.


Виж целия пост
# 635
Виж целия пост
# 636
От мен целувка за спокойна и споделена вечер!

Виж целия пост
# 637
Добра вечер, момичета!



Благодаря ви за всичко споделено!!!

От Берг -
Халит, Али и Есра играят....и се забавляват Joy

https://vk.com/halit_berguzar_ergenc?w=wall-158123700_39996



             

                        
Виж целия пост
# 638
Привет  Hug  Nature Snowflake Nature Snowman

При нас тихо и красиво се сипе първият сняг Kissing Heart



Хел Heart много хубаво клипче, семейна идилия цари в дома на сем. Ергенч Simple Smile Халит и Али си играят игричките Simple Smile по мъжки Simple Smile

И по женски Simple Smile

https://vk.com/halit_berguzar_ergenc?z=video136478071_456241426% … l_wall_-158123700



Виж целия пост
# 639
Хубав ден на всички!

Снощи играеха видео игри.
По-специално Street Fighter.

В клипчето се чува Халит да казва на Есра, че Али редовно го биел на тази игра.

Тук Берг и Есра се състезават.
В един момент явно на екрана се изписва КО и Берг пита Халит: "Какво значи КО, любими?"
Халит: Knock out.


https://vk.com/berguzar_korel?w=wall-29037595_193961


Хубаво е да имаш родители, които, ако не запалени по видео игрите, поне обичат да играят с теб. Heart

Есра или си е взела квартира в тяхната кооперация, или живее наблизо.
Странно ми е, че след развод майката и детето трябва да се изнесат от жилището.
Възможно е разбира се това да е желание на Есра или предишният им апартамент да е собственост на бившия й мъж. Но все пак, сигурно не й е лесно.




Виж целия пост
# 640
Варна Heart мерси за разясненията Simple Smile
Есра и Берг са големи скици Simple Smile

https://vk.com/berguzar_korel?z=video-29037595_456244134%2F64341 … pl_wall_-29037595
Виж целия пост
# 641
Здравейте !

И при мене зимата дойде. Grinning  Nature Snowflake

Много е уютно при семейство Ергенч!
Колко е хубаво, когато всички заедно се забавляват.
Не и е лесно в момента на Есра. На всеки може да се случи да има нужда от подкрепа.
Сигурна съм, че и Берг и Халит ще са до нея.

Виж целия пост
# 642
Когато есента срещне зимата...
Честит първи сняг, Приятели!




Нека зимната приказка ни донесе много надежда и прекрасни моменти...
Успешна и усмихната седмица...
Бъдете здрави!
Flowers Four Leaf Clover

Цитат
Лили, чудно ти е коледничето - обилно обсипано с пъпки. Hands Ok Hand Simple Smile


От руските момичета - предложение за сценарий "Моят любим пианист" Heart Eyes




Виж целия пост
# 643
Коледно настроение Christmas Tree


Виж целия пост
# 644
Честит първи сняг,момичета!
С малко закъснение,но с  интерес изгледах последните два епизода на "Вавилон".
Ирфан очаквано хитро изигра Илай  ,но  и хитро успя да я компенсира за това.
Кудрет си бръкна в джоба,но и болезнено бръкна в сърцето на Сюлейман.
Право да ви кажа след като Илай разказа за тежкото си детство и мизерията в която е
живял, с което искаше да обясни и  оправдае себе си защо за нея са  важни парите и сигурния
 живот ми стана мъчно като си тръгна дълбоко огорчена от постъпката на Ирфан.
Все пак той се погрижи бившата му любов   да не се срещне отново с мизерията.
Някои  неща в сериала можеше да са по добре изпипани от сценаристите.
На първо място връзката му с Нихал можеше да бъде по-романтична,зрителя го очакваше.
Хвърлиха я веднага в леглото и то след като му направи скандал,без да чуем едно обяснение
 в любов,без поне  една целувка да  видим. Най-анемичната любовна връзка в турски сериал.
Да не би Халит да е станал като Петекая? Smile
Петекая поне многократно се обясняваше в любов на .../Нюргюл/
Трудно приех Онур на мястото на Озан,независимо че иначе го харесвах  като актьор и мъж.
Сега  мога да кажа ,че е прекасен атьор и не остъпваше ни най-малко на Халит,както между впрочем
и Озан не му отстъпваше. В 19 еп.  Онур беше великолепен! Играта на Илай също много ми хареса!За първи път я гледам.Полицайката ми беше малко смешна в не един момент.С нищо не ме впечатли.
Независимо от кусурите който връзвахме на сериала съжалявам,че завърши. Просто
защото не знам кога ще има следващ.
Накрая в никакъв случей няма да пропусна да благодаря на Варна,Галка и останалите момичета
за това,че не се отказаха,положиха много труд,лишиха се от много часове почивка за да ни доставят удоволствието да гледаме своя любимец.
Желая ви ,скъпи дами,да сте живи,здрави,короната да бяга от вас,а през
Новата година да ви зарадва със сбъдване  на мечти, които до сега не сте успяли да
 осъществите! Flowers Bouquet Two Hearts

Семейство Ергенч се забавлява
    
 
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия