Халит Ергенч и Бергюзар Корел - нови проекти на актьорите след "Ти си моята родина" - 39 тема

  • 39 992
  • 736
# 210
Heart Eyes
Виж целия пост
# 211
Добро утро!

От Берг снощи

Мебелите, които години наред бяха свидетели на всички мигове от живота ни, вече ги няма.
Останаха само табуретките от балкона, лампичките и одеалото.
Сега ще си направим пикник в хола и ще гледаме "Вавилон".
Цялата къща е с краката нагоре, но какво значение има, когато сме заедно.
Години наред всичките ни вещи и мебели ни следваха от къща на къща.
Сега ми беше много трудно да сложа ново начало, но Йозге и Ханде ни помогнаха изключително много.
Обичам ви, мои сръчни момичета!


Йозге е интериорен дизайнер


https://www.instagram.com/junomimarlik/?hl=en

Ханде е стилистка, с която Берг от дълго време се консултира, когато ходи на по-официални събития.







Серията снощи ми хареса.
Изгледах я без да прескачам сцени.
Може би защото имаше много Ирфан и Егемен.
Жените не ги понасям. С изключение на Айше.

И така, в следващата серия Ирфан ще научи за детето.
По най-гадния възможен начин.
Въпреки че го имаше в тийзъра, не вярвах, че Егемен ще му каже.
Мислех, че ни дават знак, че Ирфан ще научи, но понеже е тийзър си казах, че не е задължително да стане точно по този начин. Както съм писала и преди, Егемен ни го показваха като безхарактерен далавераджия и използвач, на някои моменти дори забавен и симпатичен, но тук го качиха на ново ниво. Жесток, подъл, зъл, садистичен.
Защото това, което направи в снощната серия и което ще направи в следващата, е като да види отворена рана и със садистично удоволствие да изсипе тон сол в нея.
Нямам високо мнение за сценаристите, но ако оставят детето на Егемен и Еда, са пълни загубенячки.
Не може наказанието на Ирфан да е по-тежко отколкото на тия двама нещастници.


Сцената от следващата серия, която снощи пуснаха предварително.

В този линк- с бг субтитри


https://ok.ru/video/1961064467156


Тук оригиналът в ютюб формат







...................

Рекламната кампания на ZEN под мотото “Içimden geldi”, чиито лица бяха Берг и Халит, е отличена на наградите Effie за 2020. ZEN ги поздравява и им благодари.

Наградите Effie съществуват от 1968 и са най-престижните в областта на рекламата.
Връчват се в 51 страни и 6 континента.

Не знам дали договорът им изтече.
Ако е така, дано го продължат. Grinning


Виж целия пост
# 212
Здравейте Hug

Варна, благодаря за преводите Flowers Bouquet

Разкошни хрумки на Берг, организира пикник да гледат Вавилон Blush
Браво на нея Hands Clap

Видях това клипче във ФБ
https://www.facebook.com/aggeliki.kozi/videos/3416383835115306

А сега гледам клипа с превод, който Варна е сложила.
Неземен Халит!
Божествен талант!
Мимикиране, интонация, всяка ситуация, всяка емоция  са  отиграни различно... вселенски талант Hands Clap







Виж целия пост
# 213
Пикник на земята в хола. Joy

Новото начало за цялото семейство започна с раждането на Хан. Сега продължава с обновяване на интериора, където по-осезателно да се чувства и неговото присъствие. Аз свързвам това решение за промяна с неговата поява. Имаха едно огромно табло със снимки, сигурна съм, че пак ще го има, но вече с Хан.


Виж целия пост
# 214
Пише , че снимката е нова.
Берг с почитател Simple Smile

Виж целия пост
# 215
Мъжът е собственик на компания за превоз с каравани.
След снощния пикник в хола може да са решили днес да е сред природата.Grinning

Между другото, предполагам, че следващата серия на Вавилон ще е предпоследна. Ирфан ще научи за детето. Повече теми не останаха.
Една серия още за окончателната развръзка, кой как ще продължи и това е достатъчно.

Моите предположения.

Сю - затвор дълги години.

Илай трябва да си намери някой като Сю. Не знам какво си въобразява тази жена. Тя не може да живее по друг начин. Уж скъса с него, а не иска да се откаже от всички материални удобства, които са й осигурили мръсните пари на Сю. Сдърпаха се нещо с Егемен и веднага заплашва “Махай се, защото ще се обадя на Сюлейман”. Така че, да си избие от главата Ирфан и да си намери някой чичко паричко пак, ако може не мафиот този път.

Еда- тя е за убиване, но краят й всъщност ще е като на човек, оцелял след земетресение, но заобиколен от разруха. Съсипа живота на всички. И на детето си дори. Предполагам, че няма да е нито с Ирфан, нито с Еге. Ще предпочете да остане сама с детето.

Егемен- не ми пука какво ще стане с него, само да изчезне през девет планини в десетата и никога повече да не се появява в живота на Ирфан. Като биологичен баща има права над детето. Като се има предвид, че последните му подлости са удар не само по Ирфан, а и косвено по Дениз, ако е истинска майка, Еда би трябвало да му откаже всякакъв контакт с детето. Но това едва ли по закон е възможно. Разбира се, дизитата си имат свои закони. Не изключвам възможността при някакъв инцидент Еге да загине. Така изчистват чудесно картинката. Може би затова го направиха толкова лош, за да приеме публиката смъртта му като справедливо наказание.

Айше/ Нихал е едно нормално и порядъчно момиче. Тя ще си остане полицай. Последните серии показаха, че най-вероятно бъдещето й е с Ирфан. Но ми се иска само да загатнат за любовта между двамата. Другото ще си го изфантазираме. Няма да ми хареса, ако на бързи обороти ги покажат женени, че и с дете,  само и само Ирфан да е щастлив накрая.

Ирфан- какво да кажа, много тежко ще му е, но дано не се самосъжалява дълго. Крайно време е да се събуди. Не може да се вкопчиш само в детето си, а всичко друго в живота ти да тече по инерция. Да се примириш да живееш без любов, номер едно в списъка ти с приятели да е някакъв идиот, да нямаш никакви амбиции и мечти за себе си. Ирфан го виждам с Айше, но Дениз ще  продължи да бъде част от живота му. Еда поне това му дължи.

Аз предполагам, сценаристките разполагат.
Кой знае какви ще ги надробят на финала. Grinning
Виж целия пост
# 216
Варна Flowers Hibiscus

Ирфан може да не е биологичен баща, но саможертвено се впусна в опасни приключения за да спаси живота на Дениз. Колко  бащи биха го направили това!?! Да не говорим изобщо за безотговорния Егемен...
Виж целия пост
# 217
Добра вечер, момичета!

Ето ме и мен...
Най-после  стигнах до темата


Събота вечер - от Берг Two Hearts





Варна, благодаря за всички новини/все хубави/, преводи, коментари..! Gift Heart
Лили



                  

================================================================

Няколко снимки от 13 епизод и откъса от еп. 14 на "Вавилон" -  страхотен Халит!!!

И отзиви в ТТ - за преводите, благодарности! Blue Heart Flowers Rose

Цитат
🍀 Халит Эргенч играл так сильно, что даже наши сердца не выдерживали. А каково Ирфану?
🍀 Вы великий актер, Халит Эргенч.
🍀 Вавилон - очень качественный сериал. Весь персонал делает отличную работу, особенно Халит Эргенч и Онур Сайлак.
🍀 Халит Эргенч разбил мне сердце. Ты самый лучший! Надеюсь, ты это знаешь!!!
🍀 Халит Эргенч очень хороший отец в жизни и в сериале. Я видел его с сыном в Мигросе и Нишанташи, они были очень милыми.
🍀 Ооо, мой бог! Я не смотрел этот сериал до сих пор, но, Халит, ты потрясающий актер. Я плачу сейчас.
🍀 Что за сериал! Великолепный!
🍀 Халит Эргенч, возможно, показал лучшую игру в мире в подобной сцене... Мне не нравятся сериалы, но этот сериал действительно легендарный.
🍀 Клянусь, внутри меня была стрела, как это действует? Твое рыдающее лицо... Брат, я оставил все из серии, я застыл на этой сцене.
🍀 Мастер мастеров... Гений.



                  









                  

И накрая всичко залязва: надежди, илюзии, желания, мечти. Но само до утре, защото пътуването на живота винаги има нови дестинации на хоризонта.

Спокойна нощ!
Nature Sparkler

                    
Виж целия пост
# 218
Да ви попитам, наистина ли са в развод, ХЕ и БК!?
Виж целия пост
# 219
Добро утро в неделя!


Да ви попитам, наистина ли са в развод, ХЕ и БК!?

Това в някой наш жълт вестник ли го пише?
Защото турските не са ги развеждали скоро.
Няма такова нещо.
Като се разведат, със сигурност ще съобщим в темата, ако още съществува.Grinning
Не знам защо от известните хора се очаква задължително да се разведат.
Да, по-трудно е в техните среди, но и при тях има щастливи бракове.
Като при обикновените хора- някои се развеждат, други не.

Винаги има знаци, когато нещата не вървят.
Не виждам засега такива при Берг и Халит.



Виж целия пост
# 220
Нещата, които правят един ден специален: усмивка, добро настроение и кафе...

Добро утро, Приятели!
Coffee Nature Sun With Face Gift Heart



-----------------------------------------------------







-----------------------------------------------------

Днес в пресата



https://televizyongazetesi.com/halit-ergenc-oynamiyor-resmen-rol … k-dusuyor/1240785

Слънчева и усмихната неделя!
Виж целия пост
# 221
Желая ви слънчева и усмихната неделя! Smile
Петък вечер пикник в новия дом. Семейство Ергенч гледа "Вавилон" и се
смее на пияния Ирфан  Money Money



















Нали не допускате ,дами,че съм пропуснала да гледам Халитко
независимо,че нищо не разбирам? Laughing
Виж целия пост
# 222
Да, пишеше в БЛИЦ!
Желая им любов, любов и пак любов!
Виж целия пост
# 223


Наде, страхотен колаж!

Цитат


Любими тениски ... 👕
Халит  в тениски KAFT.
KAFT е турска дизайнерска марка, основана на две ценности: креативност и грижа.
KAFT означава висококачествен и оригинален дизайн.

Изживяваш ли мечтата си?" - надписът на тениската N7



Виж целия пост
# 224
Желая ви слънчева и усмихната неделя! Smile
Петък вечер пикник в новия дом. Семейство Ергенч гледа "Вавилон" и се
смее на пияния Ирфан  Money Money




Hands Clap Hands Clap Hands Clap

Наде Flowers Hibiscus    много ни липсват твоите колажи, които зареждат с много настроение Blush
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия