Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 400

  • 38 349
  • 740
# 15



https://www.youtube.com/watch?v=Mao9-Ytt6qc

Трейлърът с бг субтитри.
Приятно гледане.
Виж целия пост
# 16



https://www.youtube.com/watch?v=Mao9-Ytt6qc

Трейлърът с бг субтитри.
Приятно гледане.


Flowers BouquetFlowers Bouquet

Много сложни, поетични изречения на Наре.Сигурно е трудно за всички....
Виж целия пост
# 17















Да кажа и аз нещо по трейлъра.
Вкарването на Наре в конака е за да ѝ се осигури защита  и охрана. Колко коли спират с мъже в черно вътре.
Акън доста бой ще отнесе, Яхя също.
Гедиз-ка много си отърва нервите - крещи и вика, блъска и налага с юмруци...
Тц, тц - дерде му отиде  "Жентълменското" възпитание
Видя много добре, че Санджар е ранен и после какво - все там в раната блъскаше с юмрук... Тц, тц... много особено изразяване на приятелството...
Ще дойде време да си припомним всички подсказки в поведението му - какво е целял, за кого се е "борил"...
Виж целия пост
# 18


А така...
Менекшето пак се изказва неподготвена.
А Наре явно е простреляна в корема.

Все си казвам да не се впрягам, трейлърите са за това, да ни шашардисат.




Ехааааа...
В новата тема изненадите не спират.
Виж целия пост
# 19




Ехааааа...
В новата тема изненадите не спират.


😳😍😂
Виж целия пост
# 20
Повторението е от излъчените последни две серии.
Сега дадоха катастрофата с Каврук и изчезването на Мелек.
Виж целия пост
# 21




Феновете всичко откриват.
Преди фланелка с Ал Пачино, сега с Марлон Брандо.
Виж целия пост
# 22
Явно това са му кумирите



Нещо без тениска 👍



Аниста, радваме се на малкото, кво да правим 😜

По случай новата тема и трейлъра поздрав с номер 1 от днес на билборд HOT100 - танци, манци, много добри Корейчета 👌

Виж целия пост
# 23



https://www.youtube.com/watch?v=7Ust1CUocQU

Ето го трейлъра.
Пуснаха го.

ДА ДОПЪЛНЯ - видео от днес с Енгин.

https://twitter.com/engingreekfc/status/1300478420971925506

Здравейте! Нова тема ,нова снимка,нов трейлър.Още седмица,не остана и ще се насладим на новия епизод.Приятна вечер!
Виж целия пост
# 24


Вече сме в тренда.
Интересно как се озоваха двамата заедно.


araselia, много ти е умна клавиатурята.
Развесели ме с "тип коала на евкалипт".


Виж целия пост
# 25
Изгледах си серията по СтарТВ. Насладих се отново на прекрасната игра на Енгин и Неслихан.
Малката Берен им е достоен партньор.
Виж целия пост
# 26


https://www.instagram.com/p/CEj7Vl2Bt0x/

Имаме повсказка от едната сценаристка - Айше Ферда Ерйълмаз:

Наре: Раната добре ли е?  Погрижи се за раната си... Плуваше срещу куршумите като идиот.
Енгин: Ти скочи пред куршума, който също би ме застрелял.
Наре: Много сме глупави...
Двамата: Или влюбени... Или влюбени...


Аз разпределих репликите - надявам се да не съм сбъркала.
В туитър и ФБ само позитивни коментари.
Виж целия пост
# 27


Момичета, Flowers Bouquet Hug

Лека.
Виж целия пост
# 28
Драма, любов... На мен  ми хареса фрагмента..За пореден път се доказа,
 по-безспорен начин, че тези луди глави се обичат..
Гедиз започва да показва истинското си лице.. Милия, лети към  грешната птичка.. Само да не стане новия Акън.
 Не  виждам друг начин да е с Наре,освен насила.
Менекше, както винаги действа  глупаво, нахално, злобно и  избързващо.
Не вярвам на мнимата и бременност..  Това е поредния й отчаян ход да манипулира Санджар и да изгони Наре. Ако беше браменна, нямаше да припка като козичка и да се прави пред другите.
Спомням си в предните епизоди, как искаше дете от Санджар, а той и каза, че не се е нарадвал на Мелек.
Пресметлива  или много глупава..
Ще видим каква, ще я бъде и тази работа..


Много добре започна новата тема,
 с много снимки и добри новини..
Лека нощ..
Виж целия пост
# 29


Здравейте и добро утро момичета.
Започваме новия месец, дано ни донесе само добри новини.
А днес - още повече такива.
Успешен вторник на всички.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия