Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (102) - септември 2020

  • 163 363
  • 3 681
# 180
Видяхте ли играта на Лайън - за съжаление не е Зверски стилен. С тези ваучери за гориво ми напомниха за клана и Орбит: https://www.nestle.bg/bg/lion
Виж целия пост
# 181
Леле тия хора искат да ни уморят..колко игри само със сладко хич не им пука за нас бедните игроманиаци Simple Smile
За който е играл в играта на бисквити Боровец в Метро са публик.печеливши
От 23 юли до 19 август 2020 г. всяка покупка на бисквити „Боровец“ за поне 5 лв. може да се окаже късметлийска и да ти донесе уред за готвене Tefal Actifry Extra! Наградите са 11 бр. – по една за всеки магазин МЕТРО.

Ето и печелившите участници.

Номер на фактурата

Магазин за получаване

1207330131

София 1

1104679439

Русе

1208438135

София2

1312648586

Пловдив 1

1402630285

Варна

1509794927

Бургас

1515113801

Стара Загора

2005279837

Благоевград

2102932758

Велико Търново

2217159560

Плевен

2503406714

Пловдив 2
Виж целия пост
# 182
За награда - детски смарт часовник: https://www.facebook.com/influcidbg/photos/a.487725277955366/333 … ype=3&theater

За награда - детски/младежки халат: https://www.facebook.com/havliacom/photos/a.1814660392163666/236 … ype=3&theater

За награди - екшън камера/тонколонка/кашон торти Хипер: https://www.facebook.com/hyperbg/photos/a.173341379485879/176057 … ype=3&theater

За награда - дървен свещник: https://www.facebook.com/mebelibogora/photos/a.400850303304344/3 … ype=3&theater

За награди - бутилки и якета-ветровки: https://www.facebook.com/bulsatcom.official/photos/a.97892256547 … ype=3&theater

За награда - блендер /получава се на място в Бургас/: https://www.facebook.com/PanServiceBurgas/photos/a.1046591443631 … ype=3&theater

За награди - уреди Делимано: https://www.facebook.com/DelimanoBG/photos/p.3176229755764973/31 … ype=3&theater

За награда - пробиотик Лактофлор: https://www.facebook.com/lactoflor/photos/a.576406502432527/4181 … ype=3&theater
Виж целия пост
# 183
Не е игра, ...но Вива ком подаряват 10 ГБ през приложението.
А1 и Виваком са щедри откъм мегабайти интернет, за разлика от теленор...
Виж целия пост
# 184
Благодаря, ще пробвам да поръчам и аз. От Шумен съм.
Аз не мога да не се похваля от ползването на 15 лв. ваучер плюс бонус за нов акаунт от Foodpanda (зайците).
Респект за готвача на заведението, а и за собственика на Механа Хитър Петър гр. Шумен. Изключително вкусна вечеря (освен мое мнение, мнение и на моя мъж). Бяха точни за часа за доставка, който посочих. Храната, която донесоха, беше още топла, а и много вкусна.
Когато имам възможност, отново ще ползвам ваучер от Foodpanda.
Скрит текст:
Честно казано бях ги отписала зайците.

ПП Пак да кажа, че въобще не вярвах на зайци и Foodpanda. (то това си ми е професионално изкривяване)
Виж целия пост
# 185
Тази томбола на Jysk много ме съмнява. Всеки ден пробвам но нищо не дава. И тук в темата дори 1 човек не се похвали че  е спечелил.
Виж целия пост
# 186
Тази томбола на Jysk много ме съмнява. Всеки ден пробвам но нищо не дава. И тук в темата дори 1 човек не се похвали че  е спечелил.
И аз така! Но не се съмнявам, защото не печеля по принцип. През август пробвах по няколко пъти с КК, Каменица, Морени, Лидл , Милка, Rauch и някои от форумните игри- нищо...Чак ми стана гузно, че две момичета тук ми подариха кодове за КК, може би ако си ги бяха пуснали те щяха да си спечелят при валежа. Успешен и късметлийски месец на всички!
Виж целия пост
# 187
КОМЕНТИРАЙ И СПЕЧЕЛИ! 🏆

Мястото ни е на морето. Сподели ни в коментар с кого 👤за теб Мастика Пещера е най-пивка и участвай за една от 10 бутилки.

Пълните условия на играта може да намериш тук: https://---shoretner923-34UOy1Y
Игра на Мастика Пещера във Фейсбук.
Виж целия пост
# 188
Не е игра, ...но Вива ком подаряват 10 ГБ през приложението.
А1 и Виваком са щедри откъм мегабайти интернет, за разлика от теленор...
А1 не са особено щедри. Дадоха ми веднъж 2000 мб. и сега като влезна да плащам през интернет дава, че нямам неплатени фактури. А аз имам и трябва да си ги платя както другите сметки през Ипей. Иначе навсякъде ми излиза реклама на "бонуса" им.
Виж целия пост
# 189
Тази томбола на Jysk много ме съмнява. Всеки ден пробвам но нищо не дава. И тук в темата дори 1 човек не се похвали че  е спечелил.
И аз така! Но не се съмнявам, защото не печеля по принцип. През август пробвах по няколко пъти с КК, Каменица, Морени, Лидл , Милка, Rauch и някои от форумните игри- нищо...Чак ми стана гузно, че две момичета тук ми подариха кодове за КК, може би ако си ги бяха пуснали те щяха да си спечелят при валежа. Успешен и късметлийски месец на всички!

И аз не печеля в Лидл ,морени също не ме харесват.Колата от 8 опита нищо!
В Милка само една плюшка спечелих, а исках буркана.
От каменица Нищоооо. Форумни също Нищо!!!
Само една емека  ме уважиха  . Така че не си сама , важно  е ние да сме здрави и все някой ден късмета ще дойде и при нас! Много ми харесва какво казват момичетата тук във форума"Чака ме нещо голямо" Успех на всички !
Виж целия пост
# 190
Регистрах днес Милка нещо,Лидл нищо,Раух нищо,Морени тази сутрин нищо,Каменица три кода нищо.Включих се в Ная и сигурно с по 1 бележка ще се включа в Кит Кат и Лаян .Дано късмета ме споходи и мен да чака нещо голямо.
Виж целия пост
# 191
И аз не успях да спечеля плюшена играчка на бебка от Милка  Sad
Ще участвам и в новата игра,дано спечеля нещо
Виж целия пост
# 192
До кога беше играта на кола стъкло, че не съм на компютъра и ми няма отметките
Виж целия пост
# 193
До кога беше играта на кола стъкло, че не съм на компютъра и ми няма отметките
До 27 септември е играта.
Виж целия пост
# 194
ма ко , до 27.09
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия