Томболи, игри, конкурси и подаръци, анкети (102) - септември 2020

  • 163 364
  • 3 681
# 240
В добрите традиции на темата да попитам искат ли бележките за буркана на милка,че съм си изхвърлила едната като видях,че е непечеливша то пък спечелих на трето теглене грозния буркан.
Виж целия пост
# 241
В добрите традиции на темата да попитам искат ли бележките за буркана на милка,че съм си изхвърлила едната като видях,че е непечеливша то пък спечелих на трето теглене грозния буркан.
Искат.
Виж целия пост
# 242
Явно от Милка са се усетили, че някои броят непрекъснато в колко часа се дават награди затова ги обявяват по късно. Сега всичко е до късмет.
Виж целия пост
# 243
Явно от Милка са се усетили, че някои броят непрекъснато в колко часа се дават награди затова ги обявяват по късно. Сега всичко е до късмет.
Така е най-справедливо. Да има за късметлиите! 😂
Виж целия пост
# 244
От ФБ страницата на Nokia обещават игри всяка седмица. Печалбата е Nokia 5.3
https://www.facebook.com/961549590694912/posts/1739515006231696/?substory_index=0
Виж целия пост
# 245
Ами, те правилата на Милка да се обявяват до 24 часа печелившите, не са ги писали снощи. Така си започна играта с тези правила. Ама, единия ден ги излизат веднага, а сега - по друг начин. Но може и да има бъг и затова да няма движение. От къде да сме сигурни, че снощи не е блокирала системата или дали някой не я манипулира през това време.
Виж целия пост
# 246
Имате ли идея, защо не ми одобряват заявката в групата за размяна на награди🙄 бяха ме одобрили,но са ме премахнали, сега искам заявка, но не ме одобряват🤷‍♀️ не съм публикувала нищо...
Виж целия пост
# 247
Имате ли идея, защо не ми одобряват заявката в групата за размяна на награди🙄 бяха ме одобрили,но са ме премахнали, сега искам заявка, но не ме одобряват🤷‍♀️ не съм публикувала нищо...
И при мене е така
Виж целия пост
# 248
Подарявам 2 кода на КК,който желае може да ми пише на ЛС.


Дадени са.
Виж целия пост
# 249
Коя е групата?
Имате ли идея, защо не ми одобряват заявката в групата за размяна на награди🙄 бяха ме одобрили,но са ме премахнали, сега искам заявка, но не ме одобряват🤷‍♀️ не съм публикувала нищо...
И при мене е така
Виж целия пост
# 250
Аз доста пъти изпращах заявка в групата на фейса за размяна и все ми я отхвърляха. Вече не се и занимавам. Ако търся нещо ще пиша тук.
Виж целия пост
# 251
Аз също не мога да влезна в групата, а бях там. Разменям раница от колата и поларойда от Прингълс и двете са спечелени благодарение на слабостта ми към кола и чипс Simple Smile Търся ваучер за отстъпка от Метро за почивка. Успешен ден на всички и много награди!
Виж целия пост
# 252
И при мен Милка преди малко- НИЩО
Виж целия пост
# 253
На Милка има ограничение от 12 бележки за седмица, така че както да се върти времето, един тел номер участва ограничено. Регирстрирах бележка по-рано днес, но не разбрах какво стана, май нищо не печеля. Във Фантастико тази седмица някои продукти на Милка са намалени.
Виж целия пост
# 254
В Билата до днес има намалени бисквити на Милка - 1,49лв
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия