Кралски работи и клюки - септември 2020

  • 60 203
  • 1 426
# 465
Всичко добре с пакетчетата, ама тая гореща вода, всъщност е идиом означаващ да попаднеш в трудна или опасна ситуация.
Точно, че буквално преведено звучи доста глупаво. Нашата госпожа Караянчева съветници няма ли...
И аз се зачудих защо се цитира Цвета Караянчева, пък то Меган цитирала Елинор Рузвелт в годишника си  Joy
Виж целия пост
# 466

Максима днес. Снимки от тук
https://www.instagram.com/p/CE9eNwUnEWf/?igshid=zoevlzvtpb2k И днес много ми харесва. Цвета ми е любим.

Аууу тая етърва с какво пеньоарче е.
Но тя си е старичка, ще и го простим 😉😀
Камила отново ми харесва.

Фредерик от днес. Много готин костюм.

Снимки от тук
https://www.instagram.com/p/CE9pOdZAZDk/?igshid=1xbn6auq8qfzs
Виж целия пост
# 467
На мен цялата етърва ми харесва, от-до 🙂
Максито много отдалече, само цветът се вижда, разкошен.

Камила, обичайно елегантна, не мога да разбера с шал ли е?
Виж целия пост
# 468
На мен цялата етърва ми харесва, от-до 🙂

Нали! Като се почне от аления лак на крачетата, сандалките, тънкия глезен и т.н. Ей така се носи официален пеньоар, то направо си е рокля нейното, без да изглеждаш като слугинче...
Отивам да търся други снимки на тази дама.
Виж целия пост
# 469

Виж целия пост
# 470
И на мен ми хареса етървата, но прическата, обувките, аксесоарите и детайлите, просто си казват думата Simple Smile
Виж целия пост
# 471
Още Максима, много е хубава днес.



Етървата се казва принцеса Laurentin (не съм сигурна как е правилното произношение). Че ми стана неудобно да я наричаме "етървата" 😂

Шалът на Камила е страхотен! 💚💙
https://pbs.twimg.com/media/EhkUKFNXsAI_iHt?format=jpg&name=large
Виж целия пост
# 472
Етървите 💐👏

Много се разработиха всички.Имат много инициативи, особено мъжете.
Нещо не ми се слагат линкове, че са основно мъже и няма какво да им гледаме толкова. Ето по една снимка на всички. Ако някой иска линк и инфо да каже.






Хаакон обикаля няколко окръга по крайбрежието на страната с този кораб
Виж целия пост
# 473
Тази снимка ми се мерна днес. Не знам дали е нова. По-скоро не.

Виж целия пост
# 474
Много красива и свежа Меган Heart Eyes , снимката не е нова, косата изглежда леко начупена и като че ли по-къса.
Още една любима снимка, тази е сравнително нова
Виж целия пост
# 475
Дамата която харесахте е майката на момичето с "веждите "

Виж целия пост
# 476
Етървите са страхотни днес. Десена на Лорентин е много свеж, а Максима е в разкошен цвят.
Виж целия пост
# 477
Много различна като излъчване Меган на двете снимки но много ми харесва и на двете, страхотно изглежда.
Виж целия пост
# 478
Даа, на първата е някак по-безгрижна и лъчезарна, на втората по-сдържана. Прекрасна и на двете.
Виж целия пост
# 479
На първата снимка е като детенце. Сладурана е Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия