Кралски работи и клюки - септември 2020

  • 60 203
  • 1 426
# 480
Sophie Rhys-Jones ( сега The Countess of Wessex) през 1995.

Виж целия пост
# 481
Твърдо не за Софи.
Мегън действително е много хубава на двете снимки.
А Максима отново е разкошна Heart Eyes Не знам как го прави тази жена, но винаги лъха позитивизъм от нея.
Виж целия пост
# 482
Софи - тц, Максима изглежда същата фурия на последните снимки; Фреди -- дайте го насам Joy ; Меган буквално сияе и изглежда щастлива.
Виж целия пост
# 483
Софи ми е симпатична така, само да ги нямаше  и кръглите цайси, още по добре.
Мери 💓

И снимки от миналата година в Индонезия, но виждам за първи път.




Виж целия пост
# 484
Папарашки снимки на Мади, деца и мъж Grinning




Готин кучо
Виж целия пост
# 485
И Маделин е готина.
В добра форма е и има готини гащи.
Виж целия пост
# 486
Много я харесвам Маделин.
А пък това малкото е такава разкошна къдравелка.
Виж целия пост
# 487
Да, харесва ми и роклята - чудесно й стои, но и неглиже е хубава. Момченцето е със съвсем обикновени дрехи, но момиченцата са си пременени, сладури са Grinning
Виж целия пост
# 488
Още клюки Simple Smile Като източник е посочено интервю от тамошна телевизия. Ако някой го е гледал цялото, да резюмира дали има още.

https://www.marica.bg/lajfstajl/brutalno-princesata-na-shveciq-unizi-megan-markal
Виж целия пост
# 489
Една забавна корица, за 15-ти пъти ги забременява това американско списание


При белгийците има драми. Незаконната дъщеря на бившия крал беше казвала, че не иска нищо от тях, само истината да се разбере, но сега си е променила мнението.

"Правното дело между белгийския крал Алберт и неговата незаконна дъщеря Делфин Боел продължава.

Тъй като сега тя е поискала да получи същите титли и привилегии като нейните полу-братя и да стане кралска принцеса на Белгия и да приеме фамилията Saxe-Coburg."
Виж целия пост
# 490
Много зле изглеждат и Кейт, и Мегън на тази корица. Все едно някой ги е рисувал, при това зле.

Маделин и семейство са ми много готини и на мен.
Виж целия пост
# 491
Да, какво са им правили. Много зле Astonished
Виж целия пост
# 492
Брех, че чак им пола им знаят Joy Опасни тия жълтури.
Виж целия пост
# 493
Добре де, тази Делфин, незаконната дъщеря за Албер Белгийски, я признаха за негово дете, но след като не е е родена в законен брак може ли да я правят принцеса. Странно наистина, първо искаше само да я признае за дете, сега други неща.
Доколкото прочетох без да навлизам в подробности, майка ѝ е била женена за един от най-богатите мъже в Белгия, Делфин му е единственото законно дете, живяла е привилигирован живот винаги - та не е за пари работата.
Снимки от делото https://www.rexfeatures.com/livefeed/2020/09/10/delphine_boel_trial,_brussels?
До 29 октомври ще има решение на съда.

Първи ден на училище за София, заедно с Леонор и Летисия

https://www.gettyimages.com/search/2/image?events=775558765& … l&sort=newest
Виж целия пост
# 494
Брех, че чак им пола им знаят Joy Опасни тия жълтури.

А Мегън, плачейки от радост, се обадила на Катрин. Веднага им повярвах.

Lana,
Винаги е за пари, привилегии и власт. Първо я признали, сега се пробва, колко още може да се вземе.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия