Звездни компромати - месец Септември'20

  • 250 110
  • 2 603
# 1 965
А , тя щото Тоца с нейните n висши пише много грамотно....
Виж целия пост
# 1 966
Относно "на Миконос", то и Англия е остров, ни не казваме "бяхме на Англия".
Казваме в Англия, но тя се намира НА един от британските острови, а не е самият остров. Миконос пък е в Гърция - отивам в Гърция, на (остров) Миконос.
Виж целия пост
# 1 967
J Lo...
https://www.instagram.com/p/CFVfdLzJ81E/?utm_source=ig_embed& … AA91-DA72EFE90D4A

Мара пуснала някво селфи(силно казано)  уж с новия си...https://www.marica.bg/lajfstajl/toy-e-vijte-noviq-maj-na-mariq-z … -vrata-snimka/amp
Виж целия пост
# 1 968
Може ли някой да ми дешифрира какво точно се вижда на новия?
Виж целия пост
# 1 969
Може ли някой да ми дешифрира какво точно се вижда на новия?
1. Ухо
2. Брада
3. Двойна гуша.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 1 970
Относно "на Миконос", то и Англия е остров, ни не казваме "бяхме на Англия".
Казваме в Англия, но тя се намира НА един от британските острови, а не е самият остров. Миконос пък е в Гърция - отивам в Гърция, на (остров) Миконос.


Това наистина звучи логично и правилно. Благодаря за пояснението.
Виж целия пост
# 1 971
Съболезнования за Христо, беше мъжкар !
От какво е починал? Да не би да е причината "виагра" и при него. Щото уж фит си беше до последно и  клатеше младите гаджета(които можеше да са му внучки) дъртия "мъжкар". Сори, знам че за мъртвите   "или добро или нищо", ама тоя ми е мега перверзен, дори и след смъртта си. Само "мъжкар" не беше.
Виж целия пост
# 1 972
Пишеше , че е получил инсулт , но смъртта е заради усложнения настъпили от прекарания Ковид скоро .
Виж целия пост
# 1 973
Може ли някой да ми дешифрира какво точно се вижда на новия?
1. Ухо
2. Брада
3. Двойна гуша.
Скрит текст:
Отвратителна уста притежава тази жена!
Виж целия пост
# 1 974
Пишеше , че е получил инсулт , но смъртта е заради усложнения настъпили от прекарания Ковид скоро .
Ясно! Същата работа като с Шарлопов, на когото дори жена му прикри "резила".  Естествено, че така ще го пишат.
Виж целия пост
# 1 975
Марчето на 50 ще е като Донатела, може и по-зле. Дали не може да се оправи тая уста? Тя имаше хубави устни. Как насила заприличват на маймуни не го проумявам.
Виж целия пост
# 1 976
От тази снимка не личи мъж ли е или жена хапещия.Може и някоя съседка да е помолила да я захапе-уж нов ухажор има.
Виж целия пост
# 1 977
Пишеше , че е получил инсулт , но смъртта е заради усложнения настъпили от прекарания Ковид скоро .

В статията пишеше, че Ковида е бил преди 3 месеца.
Виж целия пост
# 1 978
Прекаран инфаркт, после инсулт преди дни, обаче смъртта следствие усложнение от Ковид.
Виж целия пост
# 1 979
Може ли някой да ми дешифрира какво точно се вижда на новия?
1. Ухо
2. Брада
3. Двойна гуша.
Скрит текст:
Много благодаря! Trophy


Мъжът особено от този ъгъл е отвратителен. За какво й  е на една жена да го споделя точно под този ъгъл? Жена с претенции... Мария е единствената жена в медийното пространство, която освен претенции, че е голяма дама, съм чула да изпозлва израза " Какво ми пука за мнението/думите на ЕдиКойСи, да не ми плаща сметките той?! " . Което говори много и достатъчно за мирогледа на говорещия.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия