Звездни компромати - месец Септември'20

  • 250 107
  • 2 603
# 2 205
На мен ми направи впечатление, на една от снимките, как една от дъщерите на Сираков беше прегърнала синът му. Много мил жест, показващ че децата се обичат и са близки, въпреки че са от различни майки.
Виж целия пост
# 2 206
Е, доволен щеше да бъде, т.нареченият 100те манекенки, толкова подути устни, толкова екстеншъни, лачени гащи, стилетос с 15см ток, сигурно се е усмихвал от отвъдното на всичката тази красота дошла да го изпрати.

Жени най-красива, както винаги, и най-естествена, тези подутите сигурно са с по 20години по-млади от нея, горките.
Ирен Онтев е страхотна, но кофти уста си е докарала.
Виж целия пост
# 2 207
И аз с това предаване помня Диана. Беше си обръснала и главата.
Да, сега е някак по-примирена и нерискуваща сякаш...
А по БНТ имаше Нощни птици. Дали ги дават още?
Виж целия пост
# 2 208
И аз това щях да кажа за Жени. МНого ми е красива, като оставим на страна простотията ѝ. МНого ме е яд на нея, но кой ме пита мен. Жалко за нея. Бих желала да я видя в друга светлина, но мисля че е безндежден случай.
Виж целия пост
# 2 209
И аз с това предаване помня Диана. Беше си обръснала и главата.
Да, сега е някак по-примирена и нерискуваща сякаш...
А по БНТ имаше Нощни птици. Дали ги дават още?

Да, да, аз тогава бях малка и много й се възхищавах . Simple Smile
Няма вече "Нощни птици", уютно предаване беше. Във фейсбук преди година или две Искра Ангелова много тежко преживяваше свалянето на предаването. Нея пък я помня още от Нова, когато водеха сутрешно предаване с Ники Дойнов.
Виж целия пост
# 2 210
И аз така, бях ученичка, май 9-ти - 10-ти клас.
Тогава и си гледах Сексът и градът тайно по Нова. Smile
Виж целия пост
# 2 211
И аз това щях да кажа за Жени. МНого ми е красива, като оставим на страна простотията ѝ. МНого ме е яд на нея, но кой ме пита мен. Жалко за нея. Бих желала да я видя в друга светлина, но мисля че е безндежден случай.
Ама къде я видяхте Калканджиева?На мен всичките са ми еднакви
Виж целия пост
# 2 212
Ама къде я видяхте Калканджиева?На мен всичките са ми еднакви

Това мисля, че е Жени К.

Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 213
С една шапка като Телетъбис. На мен ми изглежда още по-изпаднала и вече не ми е красива изобщо.
Виж целия пост
# 2 214
Ама къде я видяхте Калканджиева?На мен всичките са ми еднакви

Това мисля, че е Жени К.

Скрит текст:
Тази снимка не я видях в посоченият линк.Калканджиева няма нищо общо с красива жена
Виж целия пост
# 2 215
И тук, подобна снимка:
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 216
Зара е запалила свещичка в Драгалевския манастир. Не я съдя. И аз не мисля, че е задължително да е на погребението. Всеки различно изживява мъката си .
Виж целия пост
# 2 217
Тази снимка не я видях в посоченият линк.Калканджиева няма нищо общо с красива жена

Там на линка трябва да цъкнеш на "Вижте още снимки", излиза цяла галерия...
Пробвай оттук, после със стрелката надясно:

https://life.dir.bg/gallery/zhenite-i-detsata-na-hristo-sirakov- … grebenieto-mu?i=2
Виж целия пост
# 2 218
Диана Любенова е била на поклонението днес. И май бяха гаджета с него.
Виж целия пост
# 2 219
И тук, подобна снимка:
Скрит текст:

На майката на Албена Вулева ми заприлича.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия