За тези, които четат любовни романи № 37

  • 63 613
  • 745
# 300
Може и да сте видяли, но ето трейлъра на Бриджертон.
https://www.imdb.com/title/tt8740790/
Сигурно така са се женели английски аристократки за негри и е имало негри на баловете. Прекаляват с тая толерантност.
Виж целия пост
# 301
Аз харесвам О като оргазъм. Хем се дразнят, хем книгата е написана много забавно. Много се смях.


Попаднах на нея случайно в читанка и страшно много ми хареса. Действието се развива с приятно темпо, начина по който са описани действията е перфектен. Самата история е супер. Прочетох я за няколко часа, защото ми беше страшно любопитно какво ще се случи накрая. 😀

Препоръчвам.


Търся нещо подобно, което мога да прочета отново на телефона, ще съм благодарна, ако ми предложите нещо.
Виж целия пост
# 302
Може и да сте видяли, но ето трейлъра на Бриджертон.
https://www.imdb.com/title/tt8740790/
Сигурно така са се женели английски аристократки за негри и е имало негри на баловете. Прекаляват с тая толерантност.
Хмммм, на 1:02 има и двойка мъже голи в прегръдка?!? и тук да бъдем политкоректни. Нищо, че въобще нямам идея това къде ще го вплетат в сюжета.


Търся нещо подобно, което мога да прочета отново на телефона, ще съм благодарна, ако ми предложите нещо.
Всички ел.книги могат да се четат на тел. с приложение четец. По-удобно е от онлайн четенето.
Виж целия пост
# 303
Аз харесвам О като оргазъм. Хем се дразнят, хем книгата е написана много забавно. Много се смях.


Попаднах на нея случайно в читанка и страшно много ми хареса. Действието се развива с приятно темпо, начина по който са описани действията е перфектен. Самата история е супер. Прочетох я за няколко часа, защото ми беше страшно любопитно какво ще се случи накрая. 😀

Препоръчвам.


Търся нещо подобно, което мога да прочета отново на телефона, ще съм благодарна, ако ми предложите нещо.
Прочетохте ли З като закови ме. Това е втора част на книгата
Виж целия пост
# 304
Аз също съм бясна на Бриджъртън. Хем ми се гледа, хем не мога да го преглътна.
А книгите са толкова хубави Sad
Виж целия пост
# 305


НОВА НАДЕЖДА

Серията „Ново начало“ продължава с нов вълнуващ сюжет!

Евърли Пен изобщо не е подозирала, че ще се влюби, още по-малко – в своя преподавател. Но Нолан Гейтс е чаровен, интелигентен и сексапилен. Освен това той е единственият, който може да накара Евърли да забрави ужасяващите спомени, които я държат будна от дете. Двамата се опознават все повече, а с това връзката помежду им се задълбочава. Евърли започва да изпитва все по-силното желание да прекрачи невидимата граница, която я отделя от Нолан. Това, което никой не подозира, е, че той крие тайна, която стои в основата на цялото му отношение към живота, както и на ентусиазма му да пише. Тази тайна е в състояние да разруши любовта им, преди дори тя да е започнала…
Виж целия пост
# 306
Ако не греша преводачката на Спароу е същата с безумният превод на Раненият рицар. Незнам, НЕЗНАМ! Исках да си я купя, ама ......... Ще и дам за последно шанс. Ако и тук е такъв провал обещавам да си искам парите от Сиела. Честно! Между другото писах им с копираните цитати от първия. Извиниха ми се и предположиха, че вероятно "неправилният" файл е бил изпратен в печатницата. Има резон. Ако обаче се повтори, няма да дам повече пари за книга излязла с името на въпросната преводачка.
Виж целия пост
# 307
Ако не греша преводачката на Спароу е същата с безумният превод на Раненият рицар. Незнам, НЕЗНАМ! Исках да си я купя, ама ......... Ще и дам за последно шанс. Ако и тук е такъв провал обещавам да си искам парите от Сиела. Честно! Между другото писах им с копираните цитати от първия. Извиниха ми се и предположиха, че вероятно "неправилният" файл е бил изпратен в печатницата. Има резон. Ако обаче се повтори, няма да дам повече пари за книга излязла с името на въпросната преводачка.

Същата е превеждала и "В случай на чудо" - преводът е доста посредствен. Тя и книгата де, но това е друга тема.
Виж целия пост
# 308
Е, като е изпратен неправилния файл, какво ще предприемат? Да не би да заменят вече купените книги?
Аз питах за електронните книги - само веднъж се тегли файла и повече линкът не е активен. Ако имало проблем с отварянето, търсиш екипа им и те ти помагат да го отвориш. Но само това. А веднъж вече ми се случи купена книга да не иска да се отвори - прехвърлях книгите от стария в новия лаптоп. И не само че на новия не можах да отворя, ами и на стария се срина цялата серия (а там ги четях). Обаче пък Егмонт и Хеликон реагираха моментално - подмениха ми и трите файла.
Виж целия пост
# 309
Може и да сте видяли, но ето трейлъра на Бриджертон.
https://www.imdb.com/title/tt8740790/
Сигурно така са се женели английски аристократки за негри и е имало негри на баловете. Прекаляват с тая толерантност.

Е, то това е нищо. Те Ан Болейн в нова екранизация за Хенри VIII избраха да е чернокожа актриса, какво остава за измислени герои.
Иначе за сериала Бриджъртън не знам дали бих го гледала. Понякога е по-добре май да си остана със моята представа за героите. Не искам да видя как разрушават любима поредица с лоша екранизация.
Виж целия пост
# 310
Мда, и на мен не ми се гледа, точно защото харесвам поредицата. В 99% филмите по книги ме разочароват.
Виж целия пост
# 311
И Артур в някакво фентъзи го бяха направили чернокож.
Виж целия пост
# 312
Много харесвам поредицата "Бриджертон", но не бих си причинила екранизацията. Не искам да си развалям хубавото усещане. Поне малко да се бяха придържали към описанията на героите от авторката.
Виж целия пост
# 313
Тази седмица прочетох "В рокля на кралица", както и "Красиво безразсъдство" и "Раненият рицар" .. значи на Рицаря давам 9 от 10 точки .. книгата е чудесна, препоръчвам я. Красивото безразсъдство също не е лоша, обачееее тва цялата драма да се върти около факта, че главната героиня е емоционално недорасла и егоистична, нЕкак си не ме хвърли в огън. Що се отнася до "В рокля на кралица" не си заслужава парите да я купи човек - убиваш 2-3 часа докато я прочетеш и три дни по-късно вече не помниш нищо от книгата.

И Бриджъртън ли ги почерниха?!?! аман ..
Виж целия пост
# 314
Иначе като тоалети, заснемане изглежда много приятно.  Но...просто не знам как ще го преглътна, а и едни хвалебствени коментари навсякъде...
Защо не екранизираха Каравал например, подобен стил и малко доукрасяване щяха да му отиват
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия