Лакове за нокти 143

  • 40 919
  • 757
# 210
Изпуснах ви нещо момичета, прекрасни неща сте показали! От мен един мнооого нетипичен цвят за моя вкус, но пък на живо е изключително нежен 🌷

Виж целия пост
# 211
Бенчита, кой е този лак? Много е хубав и така нежно ти стои! Heart Eyes
Виж целия пост
# 212
Долче, на Пърфект е, но номера ще го напиша по-късно. Намерих го в една квартална аптека в цял кош пълен с лакове на Пърфект 🤗
Виж целия пост
# 213


Farmasi 421
https://www.instagram.com/p/CFRZeRIDTwF/?igshid=1stffatxljlbn
Виж целия пост
# 214
Маме, любимата ми твоя форма! Heart
Виж целия пост
# 215
Ужасен шок ще е за вас, М! Особено пък сега, особено пък там!

Виж целия пост
# 216
Ха, Агентче, с Rainbows a Gо Gо бях миналата седмица. Ама нещо не бях много впечатлена, а имам 3 от тази колекция. Зеленият (Gleam On!) ме изненада, изглежда повече като фолио. Но синият (Pigment of My Imagination) е боза абсолютна- да, има красив лилав шимър, но и на 3 слоя прозира...
Виж целия пост
# 217
Наде, само като му мернах прозрачната формула веднага му сложих едни лилави гащи... Simple Smile)) Opi I Manicure for Beads  е идеален за таз работа! 1 слой и 1 слой Дъги отгоре!

PS За мен тази колекция е повече от топъри - точно като някои сенки, изглеждат по-добре ако им подложиш отдолу плътна основа.
Виж целия пост
# 218
Нещо ме прихвана снощи и като видях нокторезачката го приех ката знак за промяна Grinning Та, така Grinning
Виж целия пост
# 219
Снощи ме удари "лилава" вълна и днес съм така.. лакът е Катрис.
Виж целия пост
# 220
Браво момичета.Аз пък малко се затриха с основно почистване.Казах му на моя мъж ,че вечерта ще почивам,а той да гледа детето.Смятам,че стана страхотно.Малко ефекти докато стигна до цвета на лака.Отдавна се замислях дали да си го направя.
Виж целия пост
# 221
Лили, наистина се е получило страхотно - много нежно и красиво. Heart Eyes

Момичета, знаете си - прекрасни сте. Heart

Аз съм така:


Виж целия пост
# 222
Джасте, как всеки път ти се занимава. Показваш страхотни комбинации и винаги ти е перфектно оформен маникюра. Heart

Аз вече позакривам сезона. Сложих в сряда любимата Apple. Heart 🍏
Толкова са ми пораснали вече ноктите, че имам спешна нужда от подкъсяване....



Виж целия пост
# 223
Ох, Ивче, имах преди същия цвят молив за очи, любим цвят. Heart
Джаста, кой е този лак? Знаеш, че съм любопитна Stuck Out Tongue Winking Eye Чудесен маникюр!
Лилипан, много е нежно.
Виж целия пост
# 224
Ивче, много ти благодаря за милите думи. Hug Аз съм на периоди, като ме хване лаковата муза здраво ме държи Grinning, лошото е, че като ме хване лаковата апатия и тя има здрава хватка.Stuck Out Tongue Winking Eye
Пп Прекрасна си с тази ябълка. Flowers Green Apple Green Heart

Долче, мерси. Hug Лака е на Flormar от серията Full Color - FC22, цвят наситена горчица, много е красив, лъскав и покривен, но май на моя тон на кожата не подхожда много.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия