Лакове за нокти 143

  • 40 914
  • 757
# 225
Джаста, лимончелото ли е 22 или онзи по-тъмния? Grinning Зачудих се като го видях, защото (може би от снимката или моя екран) ми избива на нещо средно между горчица и пистакио...и помислих, че е един Перфект.
Виж целия пост
# 226
Показвам за 18-ти път Пуул партито Grinning

Джаста, знаех си, че е този фул калор, и аз го имам. За мен не е горчица, има и доста зеленикаво в него. Нося си го с подобен на цвят пуловер зимата Simple Smile
Виж целия пост
# 227
Ха Ха, значи не съм видяла несъществуващо зеленикаво в маникюра на Джаста Blush
Тина, ами, няма да ми омръзне да го гледам този цвят- колкото и пъти да ни го показваш Wink
Виж целия пост
# 228
Долче, не е лимончелото, по тъмния цвят е.
Тина, много хубава декорация, печат ли е? Или ваденка?
Ами аз не знам защо, но този Флормар съм си го набедила за горчичен, макар да е с преобладаващ жълто - зеленикав оттенък, да. Grinning
Виж целия пост
# 229
Тина, неон не омръзва 😸
Джасте, страшен е 👌
Ивче на мен, чантата много ми хареса.
Виж целия пост
# 230
Декорацията е стикер, леко релефен. Първо ги налепих върху неона, но изглеждаха почти черни и смених с бяла основа. Ето го на другата ръка:
Виж целия пост
# 231
Ауу, Тина, много са яки тия стикери. И на мен ми се сториха някак релефни. Много ми харесва как стоят.

Леми, мерсииии. Hug
Виж целия пост
# 232
Страхотни са стикерите, много му върви черно на този неон : ))
Виж целия пост
# 233
Както винаги сте показали красоти Purple Heart

Нещо от мен от предните дни:
Скрит текст:




И любимата ми Аделина, на която никога не мога да уловя точния цвят и колко ярко неонова е Simple Smile

Виж целия пост
# 234
Днес Bourjois LaLaque 10 Beach Violet:
Виж целия пост
# 235
Както винаги сте показали красоти Purple Heart

Нещо от мен от предните дни:
Скрит текст:




И любимата ми Аделина, на която никога не мога да уловя точния цвят и колко ярко неонова е Simple Smile

Кое е лилавото? Много ми харесва. 😊
Имаш прекрасни нокти!
Виж целия пост
# 236
Както винаги сте показали красоти Purple Heart

Нещо от мен от предните дни:
Скрит текст:




И любимата ми Аделина, на която никога не мога да уловя точния цвят и колко ярко неонова е Simple Smile

Кое е лилавото? Много ми харесва. 😊
Имаш прекрасни нокти!
Благодаря! Лакът е Бел 46.
Виж целия пост
# 237
Нов маникюр от снощи:







Виж целия пост
# 238
Когато не си сигурен какво да правиш с късите си, грозни ноктенца - точки Flushed
Скрит текст:
Да, знам, сухи кожички аnwatnot

Скрит текст:

Виж целия пост
# 239
Защо пък късите нокти да са грозни? Stuck Out Tongue Winking Eye Много добре се е получило даже Blush
Лейди, трайни ли са тези лакове при теб?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия