Лакове за нокти 143

  • 40 914
  • 757
# 255
Любимият ми лак е това - и като цвят и като четка, и като серия.
Златния обаче кой е? И той не е лош. 🤗
Виж целия пост
# 256
Арабеск, златистият брокат на 21 ли е? Sunglasses
Виж целия пост
# 257
Страхотни маникюри видях. Браво момичета, чудесни сте.
Аз не мога да закрия летния сезон все още. То тук температура не е падала под 33 градуса 🌞.
Виж целия пост
# 258
Оп, да, забравих да кажа за броката. Той е на прах в кутийка. Поръчах си няколко цвята от Али и този беше първи за проба Grinning
Виж целия пост
# 259

https://www.instagram.com/p/CFYquZ-DSv9/?igshid=1ohqqocjjkzpu
Зелекият лак е на flormar 491 wild green
Червеният брокат е на H & M
Виж целия пост
# 260
Красота!
Аз след почти две седмици с един и същи маникюр, се включвам с есенна мацаница 😃

Виж целия пост
# 261
Хубави, хубави, ама ви си знаете ♥ Аз съм в розово, ама нещо средна работа ме кефи Grinning
Виж целия пост
# 262
Красота!
Аз след почти две седмици с един и същи маникюр, се включвам с есенна мацаница 😃


Уоууу, уникално! 😍😍😍
Виж целия пост
# 263
Хубави, хубави, ама ви си знаете ♥ Аз съм в розово, ама нещо средна работа ме кефи Grinning


А коя е тази прелестна циклама?
Виж целия пост
# 264
Хубави, хубави, ама ви си знаете ♥ Аз съм в розово, ама нещо средна работа ме кефи Grinning


А коя е тази прелестна циклама?

Шери, на Ейвън от гел серията е. Pink obsession се казва 😊
Виж целия пост
# 265



Скрит текст:



Виж целия пост
# 266
Джаста, страхотно! Heart Eyes
Виж целия пост
# 267
Джаста, разкошен разкош Heart
Виж целия пост
# 268
Ооо, благодаря ви, мили момичета -
Долче Hug, Джулс Hug.
Виж целия пост
# 269
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия