Лакове за нокти 143

  • 40 912
  • 757
# 270
Нещо като нищо... Rolling Eyes
Сивото трябваше да е огледално, обаче не е. Grinning
Замаскирах го с някакъв брокат.
21 - номер 27

Виж целия пост
# 271
Виж целия пост
# 272
Грийни, кой е брокатът?
Аз се чудя дали да се лакирам с ярко розово или с тъмно зелено... Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 273
Агент,
Формата на ноктите ти е страхотна!! 😍
Виж целия пост
# 274
Долче, Perfect S42 e.
Виж целия пост
# 275
Минах на есенна вълна и аз.
Лакът е нов. По повод есенното ми настроение днес. Цветът не е класическо червено, а има една идея ягодово в него. 🍓


Виж целия пост
# 276
Здравейте, момичета. Включвам се с първи опит с лепенки и с предишния маникюр - любим синьо-зелен металик на Габриела Салвете. По-нагоре от желаното залепих цветето, та опитах с точки да оправя положението.


Виж целия пост
# 277
Гледах ги тези лакове на Габриела в Парфимо, намалени на лев и нещо, как ти се виждат като качество?
Виж целия пост
# 278
Малко кич от мен :

Виж целия пост
# 279
Lemy,  с база и топ лак на Есенс издържа 1 седмица без никакви поражения. На тази марка само този лак имам.
Грийни, с броката е станало много яко Heart Eyes . Канех се да питам за него, но видях, че вече има отговор.
Виж целия пост
# 280
Весика, останаха ми очите в маникюра с цветето. Разкошно се е получило. Heart Eyes
Виж целия пост
# 281


Trend it up Soft vibe 010
https://www.instagram.com/p/CFeBAPKDmfy/?igshid=1lglgmojkzs2u
Виж целия пост
# 282
Джасти, благодаря! Hug
Относно камъчетата: как ги залепяте - с безцветен лак или с някакво лепило? Много харесвам такъв модел маникюр като на Anastasiya.glam или като на маникюра на georgieva88 с по 1 камъче на всеки нокът.
Виж целия пост
# 283
Малко да си освежа деня, че нещо се насъбраха мноого ооблаци Sad
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Много сте хубави, момичета!!!
Виж целия пост
# 284
Голяма красота!:purple_heart:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия