Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари - 31

  • 76 215
  • 746
# 315

Прясно зеле, карначета, банички-мъфини.
Виж целия пост
# 316
Бяла риба,  картофи и моркови  в плик

Скрит текст:
Пълнени чушки с извара

Торта
Виж целия пост
# 317

Филийки с масло, кашкавал и моцарела с чайче


Спагети Карбонара с бекон и моцарела
Виж целия пост
# 318
Хайде и аз направо от тавата бутчета с картофи.
Виж целия пост
# 319
Ухааа, то бива бива, ама тук се е изсипал рогът на изобилието! Много вкусотии, майсторици сте големи и един майстор!

milmich, издай, моля те, рецептата на класическата ти торта! Flowers Hibiscus

У нас картофена салата,



патладжанени рулца с кайма

Скрит текст:
и най-вкусното, което късно се сетих да щракна - кюфтенца с пържен патладжан с чесън и оцет, като на баба.
Виж целия пост
# 320
Браво на всички, от вкусно, по-вкусно!
Чушки с яйца и сирене на фурна, пържени чушки с кисело мляко


Домашен петел с ориз и булгур.

Мереленда, намерих рецептата за маринованите чушки, благодаря! Ще я пробвам. Междувременно пробвах овесените палачинки. Харесаха ни, ще ги правя пак.

Хубав ден на всички!
Виж целия пост
# 321
Мъж да пратиш на пазара...взел най-големите камби които успял да види. Нямат напълване.

Сладкиша на американския в-к пак с пресни сливи. Дано със замразените да е толкова вкусен, но има време за тях.Снимката е от формата защото го снимах горещ, за парче не остава да се снима.
Виж целия пост
# 322
Fortuna, много апетитни чушки!
Закуски от вчера и тази сутрин


Обяд


Иии.. нещо шоколадово
Виж целия пост
# 323
Виж целия пост
# 324
Какви красоти и вкусотии сте показали! Браво! Батето , картофените розички са прелестни и много апетитни! Ох, и от мръвките искам да си боцна! Yum Beer
Закуски



Супа пюре от тиквички

Супа топчета

Патладжанено ветрило по рецепта на Бени.

Универсална зеленчукова подправка на Пепчо. Благодаря, че сподели рецептата! Flowers Hibiscus
Виж целия пост
# 325
Виж целия пост
# 326
Леле-мале! Светнаха ми очите като видях тази красива торта!
Виж целия пост
# 327
Леле-мале! Светнаха ми очите като видях тази красива торта!

И на мен, и на мен! G.kehaiova, голяма си им майсторица на тортите, за нищо ги нямаш! Имам чувството, че ги правиш ей така, на раз-два! Чудничка е! Flowers Hibiscus

А Муми-ните закуски мога да ги ям на закуска, на обед и на вечеря! Flowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 328

Познайте , кое за кого е ( трима мъже и аз...).  Simple Smile

Хляба изстива и отивам да кълцам салатата

Хубава вечер и спокойни почивни дни !
Виж целия пост
# 329
Леле-мале! Светнаха ми очите като видях тази красива торта!

И на мен, и на мен! G.kehaiova, голяма си им майсторица на тортите, за нищо ги нямаш! Имам чувството, че ги правиш ей така, на раз-два! Чудничка е! Flowers Hibiscus

А Муми-ните закуски мога да ги ям на закуска, на обед и на вечеря! Flowers Four Leaf Clover
много ви благодаря момичета! Обожавам да правя торти, хоби ми е. 😄
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия