ТВ спамо чат - за минали, настоящи и бъдещи формати, за участниците в тях и не само - тема 3

  • 21 073
  • 737
# 315
Мери, не гледам сериала. Мисля да го изгледам наведнъж, когато ми остане време. Но те актрисите ни са си такива, каквито са - колкото и да го играят Wink Имам предвид, че когато по принцип имаш сексапила на стрък магданоз, няма как да изграеш нещо друго.
Виж целия пост
# 316
Мери, аз не мисля, че и Теодора Духовникова би била подходяща за ролята. В Теди има вътрешен огън.
Ролята не е на типичната страстна фатална жена. И няма живец, защото иначе нямаше да има противопоставяне с Ива. А точно каквато я виждаме - интровертна, маланхолична, студена, недостижима красавица, за която мъжете тайно бленуват, но никой не смее дори да заговори. Въпреки, че Йоанна не е точно красавица, според мен доста сполучливо се вписва...
Но пък виж, по-скоро Радина Кърджилова ми се връзва идеално с ролята на Лора.
Виж целия пост
# 317
Само си я представих до Влади Михайлов.....
По-добре Йоанна.
Виж целия пост
# 318
Тази вечер в Игрите пак излизат три племена. Помните ли на каква бройка хора сляха Прабългарите с другите племена?
Още ми е едно такова весело-тъжно, като се сетя как никой не искаше Юлиян в неговото племе
И говорейки за него, той днес е напускал едни еко-постове, стил Победителят на продукцията. Та се чудя, да не се гласи за Игри на волята 3 Joy
Виж целия пост
# 319
Петима бяха прабългарите, когато ги предложиха на другите два отбора, но преди това цяла "седмица" (заем, че в ИВ седмицата не е точно... седмица 😁) петимата играха и мачкаха.
Виж целия пост
# 320
Благодаря! Помня я тази седмица Laughing Но бях забравила, колко човека бяха.
Е, значи сливане не се очаква тези дни. Аз вече май запомних имената на всички участници от сезона, без да гледам сайта за справка Joy Считайте, колко са вълнуващи.
Виж целия пост
# 321
Ужас, ужас.... Ама не смея да пиша Scream
Виж целия пост
# 322
Ужас, ужас.... Ама не смея да пиша Scream

Ти пък! Пиши, то форумът е по-интересен от предаването Joy

Днес си затвърдих правилния (за мен) начин да се гледа това предаване. Само битката гледах и се изкефих много. През цялото време бях за Ловците. Като робокопи са и особено, когато човек не се натоварва да им гледа сеирите, са много силно племе. В началото Милен за малко да прегори на хвърлянето. Сякаш отговорността, че е капитан, го спече. Но се оправи.

А Жетварите докато осъзнаят, че Ивана не трябва да реди пъзелите, ще изядят всичката риба на реката. Само Джери и Любо ми харесват от това племе. На другите и в битките им личи, колко им е акълът.

Племето на Рибарите могат да го закриват вече и всички вкупом да си ходят вкъщи - кой към сервитьорския поднос, кой към специализираното заведение...

Юлиян в тази битка ли се сети да си върже нещата за носене и да плува така? Днес повечето го направиха.

Веско поздравява Роберта за рождения ден:
Виж целия пост
# 323
Ужас, ужас.... Ама не смея да пиша Scream
От най-ужасните.
Дяволче, затриха Лина. Много жалко. Страхотна Христина Джурова. И ще натопят добрия брат.
Смятай Влади Михайлов колко добре играе, щом започвам да го мразя. Не очаквах да стигне чак дотам.
Брилянтен Врачански, секс сцената с Джурова беше по учебник.
Досега май така не съм се палила по сериал.
Дяволското гърло, ама там беше различно някак, на друго се наблягаше.
Виж целия пост
# 324
Досега май така не съм се палила по сериал.

Предупредих ви Stuck Out Tongue Winking Eye Като знам, кой е писал сценария. Аз все пак ще го изгледам като приключи на телевизора.
Виж целия пост
# 325
Ловците си остават най-добрия отбор, няма какво да го коментираме. Тук просто няма празен ход. Докато в другите отбори вечно не достига нещо. А рибарите са си абсолютна гавра.....
Между другото покрай промото имам чувство, че утре точно за сливането ще стане на въпрос... Ще видим.

А иначе, Врабчо, за сериала беше "ужаса" Grinning
Много загрубяха нещата. Направо тръпки ме побиват какво ли ни чака.... И ужасно ме е яд за Христина Джурова...
Ауу, но секс сцената беше страхотна!
Виж целия пост
# 326
Досега май така не съм се палила по сериал.

Предупредих ви Stuck Out Tongue Winking Eye Като знам, кой е писал сценария. Аз все пак ще го изгледам като приключи на телевизора.
Заслужава си.
И аз мислех да го изчакам да свърши, и тогава накуп.
Но толкова се зарибих, че няма да издържа.
Виж целия пост
# 327
А аз принципно винаги, ама винаги правя така със сериалите - накуп. Без изключение. Още повече за този бях сигурна покрай тея 30-минутни (даже 25 без рекламите) серии, че няма начин да го разцъквам едва едва....
Но ей ме на и мене - за първи път не мога да издържа...
Виж целия пост
# 328
Не, Врабчо, прабългарите тази битка я изгледаха от брега... за съжаление. А Добрин отплава (щото не е плувал, а се носеше върху жилетката) на съседния плаж. Юли върза парче от пирамидата, когато вече беше част от траките... поне външно.
Виж целия пост
# 329
Ееее, жалко за Лина Sad Много яка мацка. А щом и толкова ви е яд, значи и като игра се е справяла чудесно. Баси гадовете Sad
Ама да разбирам значи, че Борис е изневерил на жена си с тази Лина? И това е гадно. Сега ще го изкарат лош, а и то изневярата си е лошо нещо. Как ще погледне жена си в очите не знам. Може и да е бил провокиран или наранен нещо, не знам, но слаби ангели...
Май загрубяват нещата при вас, т.е. сте някъде към средата на сезона. Simple Smile

Фермата ме издразни много днес. По-точно идилеца, червенобузестия стоик, салфетката и шкафа.

в ИВ добър епизод. Добра морска битка с хубав пъзел за финал и много хубав номер, класически прийом от златния фонд с който Йоанна подкопа Тошко и смени властта в племето.
Вайс все по-трудно го издържам. Той Сюзън и Ивана са ми най-големите противняци засега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия