ТВ спамо чат - за минали, настоящи и бъдещи формати, за участниците в тях и не само - тема 3

  • 21 073
  • 737
# 390
Трябва да имат и план Б все пак, че да не се налага в последния момент да извадят някого от водните лилии на безлюдния плаж (знаете за кого от сезон 1 говоря) или от тръстиката край Дивата река и от статист да го направят герой.

Време е Чудомир да започне да прави салта по двора на фермата - да се подготвя от резервната скамейка за финала, ако се наложи Joy
Виж целия пост
# 391
Трябва да имат и план Б все пак, че да не се налага в последния момент да извадят някого от водните лилии на безлюдния плаж (знаете за кого от сезон 1 говоря) или от тръстиката край Дивата река и от статист да го направят герой.
Време е Чудомир да започне да прави салта по двора на фермата - да се подготвя от резервната скамейка за финала, ако се наложи Joy
Мистър Три лексотана обаче може да плува, значи не става.
Виж целия пост
# 392
Да и според мен ще има сестрински дуел с много рев и сополи или има и друг вариант. Някой отсранява едната сестра, а другат след това отмъщава за нея и отстранява палача и. Но финал няма да видят.
Виж целия пост
# 393
Вторият вариант също е възможен. Още повече, че драмата ще продължи по-дълго време. И все пак дали Т. би се лишил от двубой между сестрите...
Ама той Алекс май се пробва с едно салто след играта с руля (ако не се лъжа), ама хич не му се получи... Явно е вярвал, че е новият Добрин. 😁
Към Чудомир явно са имали по-големи очаквания, които той не оправда. И затова преместиха Милен при рибарчетата.
Виж целия пост
# 394
Аз може и да бъркам, че се връзвам на тип "спойлери"... но все се хващам на това, че жена я готвят за победител. (Което не го слагам в спойлер, защото се каза отдавна и без такъв.) Та, някакси търся "женски" финал.
И ако наистина, както в предния сезон, въпреки сливането, гонят представители и на трите племена, виждам чисто "женския" финал като Ваня - Джери- Катя. И може би, четвърти финалист (както миналата година единствената жена Анка) да е единствен мъж - Любо или Милен. Знам, че Милен е предпочитания, но не знам дали наблюдавате, че има единоборство между тях, дори и в социалните мрежи. И към момента Любо печели....
Може би се оливам с този женски финал.... Ама като оставим настрана предпочитанията Тупареви, не може да отречете, че доста жени са фаворизирани в този сезон, та всъщност не е зле като идея.... Никога не съм била феминистка, пази боже, но би ми било интересно за разнообразие да видя жени превъзхождащи мъжете... ТОЗИ СЕЗОН!

Благодаря на всички за удоволствието от четенето тук.
Между другото, напълно съм съгласна! И искам и аз да подчертая дебело, какво удоволствие и спокойствие ми доставя тази тема! И да благодаря на всички, които сме тук, че заедно я правим толкова приятна!
Виж целия пост
# 395
Женски финал е опция, но аз лично не виждам Катя на финала... Бях мернала някъде в ИГ, че би участвала отново в ИВ, но сама. Това ме навежда на мисълта, че ще има жертвоприношение от страна на каката. 🙂
А представяте ли си гръмките заглавия ("Шок!", "Нещо невиждано се случи в..." и подобни), ако жена победи не един, а двама мъже на финала... 😂
А иначе тази тема в тази компания е нещото, което ме задържа във форума. ❤
Виж целия пост
# 396
И старите кучета треска ги тресе все още за миналия сезон.

Юлиян

Скрит текст:


ГОЛЕМИЯТ Пламен и 100 Кила

Скрит текст:
Виж целия пост
# 397
И Юли се чуди:
Виж целия пост
# 398
Лошо няма да е Любето Simple Smile
Той е от ''моите хора'' така да се каже.

Мери,
Голям екшън в ИВ. Твоя човек, жандармериста победи в дуела за оставане във формата. Победи ''половинката'' на един див талибанин. Вайс Сайфи от Афганистан. Който е тъп та чак вдлъбнат и познай, тренира ММА, бил доста добър.
И връща се Влади в лагера и този идилец като го погна. Щял да му реже главата, да го изнасили, да го контузи (всичко това не пред него), но пък явно не може да се сдържи и в следващия епизод в промото се вижда как директно вече си го напада и буквално го предизвиква. Начина по който бе застанал, тона, стойката, погледа сочеха само едно - покана за бой. Чиста проба агресия.
И от продукцията допускат това и няма наказани???
Този си плаче откровено, Влади да извади белезниците и да го отведе още там на място...
Виж целия пост
# 399
Лошо няма да е Любето Simple Smile
Той е от ''моите хора'' така да се каже.

Мери,
Голям екшън в ИВ. Твоя човек, жандармериста победи в дуела за оставане във формата. Победи ''половинката'' на един див талибанин. Вайс Сайфи от Афганистан. Който е тъп та чак вдлъбнат и познай, тренира ММА, бил доста добър.
И връща се Влади в лагера и този идилец като погна. Щял да му реже главата, да го изнасили, да го контузи (всичко това не пред него), но пък явно не може да се сдържи и в следващия епизод в промото се вижда как директно го напада и буквално си го предизвика. Начина по който бе застанал, тона, стойката, погледа сочеха само едно - покана за бой. Чиста проба агресия.
И от продукцията допускат това и няма наказани???
Този си плаче откровено, Влади да извади белезниците и да го отведе...

Вайс просто не може да проумее как така Влади е отстранил Сюзън без неговото позволение Joy А той, че не ѝ даде никакво предимство, е друг въпрос.

Влади наистина страдаше от отпадането на съотборник иначе.
Виж целия пост
# 400
Майкоууу!
Ръцете долу от полицая!
Този верно плаче за закопчаване като те чета.
А другия ми прилича на ямболския бек. Предполагам е назобан със стероиди.
Виж целия пост
# 401
Бетер ямболския бек. Това си е чиста злоба и агресия като на Веско срещу Ана Мария. Този поне агресира на мъж, ама трябва да му видиш погледа. Наистина си мисли това което казва.
Нямам думи.
Виж целия пост
# 402
Майкоууу!
Ръцете долу от полицая!
Този верно плаче за закопчаване като те чета.
А другия ми прилича на ямболския бек. Предполагам е назобан със стероиди.

Вайс не само говореше, той и изглеждаше като обезумял. Ивана всъщност се опита да успокои нещата, защото на нея не ѝ пука, но той не се поддава. Явно наистина Сюзън му е много близка.
Виж целия пост
# 403
Този Вайс удари дъното. Може и да го изгонят, ама не вярвам.
Не само щял да го убива, отвлича, бие, ами и 3 деца точно щял да му направи на Любо.
Този и обратен ще излезе, мани-мани.
Не е наред, ама там повечето такива този сезон.
Миленчо гледаше днес, като дрогиран ))
Катя как мереше дупките и с какво спокойствие и прецизност, даже не трепна на виковете на Ники, оффф направооооо цирк. Не знаех, че за дупки трябва да има някакво отстояние точно... поне пак се посмях. Чудя се отвътре ли им идва или е по сценарии нещо, ама не ме е грижа. Мирето поне похапнало, поседнало и накрая подремнало момичето, няма да се рови дупки да мери и копа)) Най-много се смях, когато Аликс, Ники и Катя мереха и се мотаха за дупките , а другите трима наредени един до друг, като на театър с вперен поглед ги гледаха и следяха онемели)) Няма такова племе просто, дори Добрин с кухата луна и говорещите риби не може да предизвика такъв ефект сред племето си))
Харесвам Любо, приятен човек, вижда ми се добър и точен, радвам се за него.
Виж целия пост
# 404
Скрит текст:
Този Вайс удари дъното. Може и да го изгонят, ама не вярвам.
Не само щял да го убива, отвлича, бие, ами и 3 деца точно щял да му направи на Любо.
Този и обратен ще излезе, мани-мани.
Не е наред, ама там повечето такива този сезон.
Миленчо гледаше днес, като дрогиран ))
И аз забелязах това, направо ми стана жал за него.
Скрит текст:
Катя как мереше дупките и с какво спокойствие и прецизност, даже не трепна на виковете на Ники, оффф направооооо цирк. Не знаех, че за дупки трябва да има някакво отстояние точно... поне пак се посмях. Чудя се отвътре ли им идва или е по сценарии нещо, ама не ме е грижа. Мирето поне похапнало, поседнало и накрая подремнало момичето, няма да се рови дупки да мери и копа))
Най-много се смях, когато Аликс, Ники и Катя мереха и се мотаха за дупките , а другите трима наредени един до друг, като на театър с вперен поглед ги гледаха и следяха онемели)) Няма такова племе просто, дори Добрин с кухата луна и говорещите риби не може да предизвика такъв ефект сред племето си))
Харесвам Любо, приятен човек, вижда ми се добър и точен, радвам се за него.
Така не съм се смяла отдавна - те направо не помръдваха, докато гледаха шоу-програмата Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия