Стилът ни според възрастта - тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 2)

  • 57 664
  • 832
# 540
Дънки кюлоти Joy Много ги носех преди 15+ години, ако не и повече. С кларкове. Добре, че на ММ майка му не е наблизо, той ми е абсолютно достатъчен с коментарите си - "какъв е този парцал дето си го купила", обикновено за роклите ми. И също много обичам дънки и панталони с които се виждат глезени.
Второто Гучи вече не е моето. Simple Smile
Виж целия пост
# 541
Ех, тези мъже! Хем се радват като те видят с нещо по-така, хем не си спестяват разни коментари.
Моят е чистата ми съвест по отношение на дължина на долната част от облеклото и съчетанието на прекалена прозрачност на материите с неподходящ сутиен (= прозиращ).  Абсурднтото е, че всъщност му харесва. Често на въпроса ми "много хипарско ли е това?" отговаря, че съм всичко друго, но не и хипи. Обидни думи като "парцал", "вехтория" и т.н. не си е позволявал да използва.
Виж целия пост
# 542
Търпя мнението на мм донякъде за форми и пропорции. Но за цветове той е аут.
Виж целия пост
# 543
Хайде, днес ни е ден за плюене на Гучи Simple Smile
Това е една любима моя рубрика "who wore it better" - изключително забавно е да се види колко различно една и съща дреха изглежда върху 2 различни жени....

Та, коя е по-стилна в Гучи Wink
   
Виж целия пост
# 544
Обидни думи като "парцал", "вехтория" и т.н. не си е позволявал да използва.
Изобщо не го отразявам, прекрасен ми е, но често директността му минава границите на добрия изказ. Обикновено ме вижда с новата рокля облечена, с обувки, готова да изляза. Ако е на закачалка няма око да види потенциала ѝ. Преди седмици купих една и ме свари да я пробвам - още не беше позволено в магазините заради Ковид ситуацията. Гледаше ме доста недоверчиво, верно малко шантав е модела, черна на бели точки, после с обувките я "прие". Така се случи, че я облякох на служебно излизане без него и докато ме изпращаше коментара беше: защо винаги когато си без мен, си толкова хубава. Хем мило ми стана, хем смешно.
Ох зелено с червено коланче. Аз ще се въздържа от мнение. Хем никак не съм обрана в цветовия избор за самата себе си. Simple Smile
Виж целия пост
# 545
Джулия прилича на лелка и то не заради роклята, а може би точно заради нея.
Виж целия пост
# 546
Гучи и от Джулия Робъртс могат да направят трътла. И за това се иска талант
Виж целия пост
# 547
Зелената рокля даже и на модела от ревюто не ми харесва.
Марката е трудна за харесване, най-вече по отношение на дрехи.
Това пък ми харесва като цветове и форми, макар че чантата трудно я преглъщам в тази комбинация.
Виж целия пост
# 548
Новата колекция с тия пуловерчета е пълен потрес. Ако не се лъжа, бяха и скъсани!
Виж целия пост
# 549
Хайде, днес ни е ден за плюене на Гучи Simple Smile
Това е една любима моя рубрика "who wore it better" - изключително забавно е да се види колко различно една и съща дреха изглежда върху 2 различни жени....

Та, коя е по-стилна в Гучи Wink
   
Тая рокля има всичко, което не харесвам...Smiley
Не понасям точно тази разновидност на зеления цвят.Не понасям точно тази, бабешка, дължина на полите.Не понасям комбинацията червено-зелено.....

Бих направила компромис единствено с дължината, ако роклята е бяла, с контрастен колан-тъмносин, черен, бордо, златен....
Виж целия пост
# 550
Tолкова изцяло прозираща рокля не ми допада, освен ако не е сценичен костюм за нещо като "Кабаре" например. Или с още една рокля под нея Simple Smile. Поне аз редовно така постъпвам.
Иначе нямам нищо против комбинацията от блатно зелено с червено. Черното в колана ми е по - скоро излишно.
Днес вече тествах по спешност  чорапи с рокля, май по - дълги ги взех от модните тенденции, но ми свършиха работа Simple Smile. Така или иначе се свличат.
Виж целия пост
# 551
Зеленото и червеното са противоположни и в моите очи прекрасно се допълват (както лилаво и жълто или синьо и оранжево)
Виж целия пост
# 552
Така е Agent Provocateur, безспорно това е най лесният начин за комбиниране на цветове. Харесва ми и по - дискретните кафяво със синьо, охра с виолетово и т.н.
Виж целия пост
# 553
Така е Agent Provocateur, безспорно това е най лесният начин за комбиниране на цветове. Харесва ми и по - дискретните кафяво със синьо, охра с виолетово и т.н.
Мхм.... тъмнозелено с розово Grinning

И монохромни съчетания харесвам... на вкус, цвят и случай.

Имаше едно хубаво правило за 3-те основни цвята в тоалета... закъснявам... утре пак!
Виж целия пост
# 554
Роклята на Гучи е прекрасна! Пуловерчетата с 🐈, особено в подобна комбинация, са ми меко казано противни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия