Как да се справим с пигментните петна (кожни, хормонални проблеми и др.)-9

  • 70 945
  • 767
# 510
Кинкретизирала стм грима(молив очна линия и спирала).
От години  за слънцезащита се доверявам
на ISDIN  тонирани и нетонирани.
Фаворит ми е Foto Ultra Age Reapir.

.
Виж целия пост
# 511
Да, така е, но от написаното не разбрах как действаш с грима на очите, когато ти се налага да подновяваш слънцезащитата.
Да сменим темата с друг въпрос.
След колко време (в месеци примерно) виждате ефект при ползваме на експигмент? И при спирането му има ли някакъв период, в който кожата се възстановява след ползването на крема и чак след това се вижда положителната промяна? (Какво точно визирам- ако има петна и се ползва експигмент, жени са споменавали, че получават зачервяване. За него точно ми е питането.)
Виж целия пост
# 512
Зачервяването в в началото, кожата се обелва леко на места и толкова.Поне при мен.Ползвам 2м и спирам.Така 2 пъти годишно.
Виж целия пост
# 513
Някой ползвал ли планинска слънцезащита и медицинска с фактор 100?
Виж целия пост
# 514
Благодаря, ДХЗ.
CoCo`Milk, не съм пробвала такава слънцезащита. Би ли дала линк?
Виж целия пост
# 515
Някой ползвал ли планинска слънцезащита и медицинска с фактор 100?
Аз съм ползвала.Но нямам обективни впечатления.Нови петна нямам , но с каквато и да е слънцезащита успявам, не специално някоя.Затова нямам обективни впечатления.Моята е на Rilastil
https://www.google.com/search?q=rilastil+spf+50&tbm=isch& … rc=P-v2tHoXFnikMM
Виж целия пост
# 516
Аз каквото и да сложа стоя 2-3 часа на вън и виждам как петната потъмняват. А като започна слънчеви бани,плаж .....

Попаднах на тази планинска
https://366.bg/product/piz-buin-mountain-suncream-spf50-50ml

И тази медицинска 100 ф
https://sopharmacy.bg/bg/product/000000000030016827
Виж целия пост
# 517
Някой ползвал ли планинска слънцезащита и медицинска с фактор 100?

До колкото знам, в Европа е разрешено да се продава само до 50 и 50+. Каква е причината, не знам, подозирам да се избегне заблуждаваща реклама или пък съдържат твърде много и/или  забранени за продажба тук съставки.
Търсила съм преди години, на такава информация попаднах, не гарантирам достоверност към момента.
Виж целия пост
# 518
Sl, с какво сваляш слънцезащита докато си на работа??  Аз примерно работя в държавна структура и не мога да си позволя на мивката в тоалетната да си свалям грима. Затова ми е интересно други как процедират. Може пък да ми дадеш някоя идея, която да е приложима и при мен. Само не знам със спиралата ми какво ще се случи при измиването на лицето.

Коко Милк, досега няма нещо, което съм пробвала на ПицБън и да не ми е лютяло много на очите. Избягвам околоочния контур и въпреки това ми се насълзяват очите. Така че, ако има тестери по-добре пробвай. Каквото съм купила за лице, се наложи да го измажа на тялото.
Виж целия пост
# 519
GlowFlow,незнам дали е забранено но щом го има по аптеките явно има някаква промяна не съм запозната, днес попаднах на тази медицинска слънцезащита.

ani_d,ако го купя ще споделя дали люти. Но  бих го преживяла ако има ефект. Може би само върху петната ще го ползвам.
Виж целия пост
# 520
На мен PizzBuin не ми лютят.
Виж целия пост
# 521
Възможно е, но "медицинска козметика" няма, това е маркетинг. Определени брандове се продават само в аптеки, но това не ги прави "медицински" продукти, доста има писано по темата.
Виж целия пост
# 522
аni_d .
Свалям с  памучен тампон с мицеларна  вода, след това минавам с почистващ ексфолиращ тампон(ползвам корейски в кутийка са).,
После тоник , крем на околочния  контур и  с чисти ръце нанасям защита(всичко това си стои в шкафчето).
След това  измивам добре ръцете
.
Не пипам очната линия и спиралата.
Очната ми линия е водоустойчива и бетон.Остава дори и след имиване (HUDA) Изчиства се само с  двуфазен дегримьор за очи .

Когато съм навън цял ден обикновено  не ползвам никакъв грим.Пръскам със спрей на два часа.Обаче след второто пръскане става мазало, и преди да подновя  почиствам с мокра кърпичка.
Внимавам със спрейовете защото на една почивка , бях взела спрей, който не бях тествала.Започна едно парене на очите, подуха се ,  затвориха  се и беше болезнено..Наложи да ходя на спешното .После 3 дни правих промивки с физиологичен разтвор.
А винаги се  пръскам със затворени очи

GlowFlow
Няма забрана за слънцезащита над 50+.
Купувала съм от аптека и съм  ползвала  100 нa Isdin.
При нас   защита 100  се продават навсякъде  из аптеките.
Виж целия пост
# 523
Момичета, мезотерапията върши ли работа за петната
Виж целия пост
# 524
Момичета, мезотерапията върши ли работа за петната

Правила съм само една избелваща и имам чувството че ги влоши.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия