Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно ... - 27

  • 134 877
  • 742
# 345
Виж целия пост
# 346
Зуум фейлът ми днес е как си джуркам кисело мляко и вода в стъклено шише за да стане айрян, без да съм се мютнал в срещата и колежка казва
- Може ли който е под душа да се мютне?
Виж целия пост
# 347
Зуум фейлът ми днес е как си джуркам кисело мляко и вода в стъклено шише за да стане айрян, без да съм се мютнал в срещата и колежка казва
- Може ли който е под душа да се мютне?
Ако може превод на български за 42 г. динозаври, благодаря.
Виж целия пост
# 348
Губи се оригинала.
Провалът ми в зум днес е докато си разбивам кисело мляко с айрян в стъклено шише за да остане айрян, без да съм заглушил в срещата и колежка казва "Може ли който е под душа да се заглуши?"
Зум е софтуер за видео конференции добил популярност покрай ковид изолацията.
Виж целия пост
# 349
Благодаря. Знам, какво е Zoom. Но от дълго време живея в държава, където всички функции на софтуера са преведени на съответния език и не се използват английски понятия - всичко е включвам, запазвам, спирам звука, режа, вкарвам и т.н. Поради това думи като "фейл" и "мютвам" ми трябва време да ги осмисля.🤔
Виж целия пост
# 350
Доказано във времето :
Не спори с жена си, на глад е!
Виж целия пост
# 351
Доказано във времето :
Не спори с жена си, на глад е!

Или на мастурбация Grinning
Виж целия пост
# 352
Доказано във времето :
Не спори с жена си, на глад е!

Или на мастурбация Grinning
То не е една беля Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 353
Скрит текст:
Доказано във времето :
Не спори с жена си, на глад е!
Или на мастурбация Grinning
Или на бой с тиган Mr. Green
Виж целия пост
# 354
Може и "летящи чинии" да види Wink
Виж целия пост
# 355
Виж целия пост
# 356
Може и "летящи чинии" да види Wink
След бой с тиган всякакви кръжащи обекти може да види. 😂
Виж целия пост
# 357
обекти с маски и без маски ... ужас горкия
Виж целия пост
# 358
Може и "летящи чинии" да види Wink
След бой с тиган всякакви кръжащи обекти може да види. 😂

И звезди посред бял ден. И ще ги брои, брои...

Тази тема ми оправя настроението в днешните тегави времена Simple Smile
Виж целия пост
# 359
Мъжка логика:
- Жениш се, жената първо ти взема фамилията,
после ти я разгонва!

Ужас! Моята сменила ракията с вода, в бутилката.
Наливам си - нито вкус, нито мирис.
За малко да получа инфаркт!

- Мъжът ми снощи бълнува за някаква Ваня.
- Ми, говори с него, като се събуди.
- Няма да се събуди... 

Докторът:
- Може ли да ми опишете змията, която ви е ухапала?
Пациентът:
- Маро, влез ма!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия