За бързи КУЛИНАРНИ въпроси и отговори

  • 39 321
  • 726
# 435
Благодаря на всички за рецептите с оризово брашно ! Записах си ги и ще видя , кое по-напред да направя...( май първи ще са бисквитките на Ала-Бала или гофрети , ако Фортунка намери линка 😘). Благодаря !
Виж целия пост
# 436
Аспержи харесвам сурови.Също и печени на скара.
Не ям често,з-то после няколко дни усещам странна миризма  от себе си.Наскоро разбрах,че било нормално,но ми е доста неприятно.
Виж целия пост
# 437
Благодаря на всички за рецептите с оризово брашно ! Записах си ги и ще видя , кое по-напред да направя...( май първи ще са бисквитките на Ала-Бала или гофрети , ако Фортунка намери линка 😘). Благодаря !
Заповядай! И малката ги хареса, но понеже нямах брашно от елда, замених с пълнозърнесто от спелта.
https://nadiapetrova.bg/2014/10/gluten-free-waffles/?cn-reloaded=1
Виж целия пост
# 438

За първи път купих оризово брашно (500гр)- идеи за нещо  , но без много захар ако има начин ? Благодаря !

И аз от доста време му се чудех на това брашно. Използвах рецептата за Добруджанките / Мързеливките.
 Те са със сирене, спазих точно рецептата. Замених бялото брашно с оризовото.
Получиха се много нежни и леки на вкус .

Да ми препоръчате изпитана рецепта за майонеза с жълтък?
Виж целия пост
# 439
Искам да правя пуешки бутчета с картофи на фурна,може ли да споделите изпитана рецепта?
Предварително ли трябва да сваря бутчета?
Какви подправки мога да сложа?
Виж целия пост
# 440
Скрит текст:
Искам да правя пуешки бутчета с картофи на фурна,може ли да споделите изпитана рецепта?
Предварително ли трябва да сваря бутчета?
Какви подправки мога да сложа?

https://ipeychev9.blogspot.com/2019/04/blog-post_15.html
Виж целия пост
# 441
Благодаря, но търся нещо с картофи, като яхнийка
Виж целия пост
# 442
Аз последно правих такива в плик за печене, без картофи, но принципа е същият. Последните 10- Тина минути от печенето скъсах плика и оставих да се запече с коричка.
Виж целия пост
# 443
Искам да правя пуешки бутчета с картофи на фурна,може ли да споделите изпитана рецепта?
Предварително ли трябва да сваря бутчета?
Какви подправки мога да сложа?

Ако имаш гювеч ,слагаш картофки и зеленчуци ,суровите бутчета (може да ги мариноваш предварително ),и мазнина ,подправки по избор ,водичка/бира /бяло вино.
Хубаво стават и в дълбока тава,покрити първоначално с алуминиево фолио ,после се маха да се запече.
Подправки -черен пипер ,сол,мащерка ,розмарин,чесън .
Аз и соев сос съм слагала ,а като зеленчуци ,освен картоф -морков,лук ,гъби.

Вариант със сос и картофки отделно
http://biri-miri.blogspot.com/2014/02/blog-post_7830.html?m=1 
Виж целия пост
# 444
Благодаря, но търся нещо с картофи, като яхнийка
Яхнийка 😋 https://pep-4o.blogspot.com/2010/02/blog-post.html?m=0
Виж целия пост
# 445
Пуешко 😊
Виж целия пост
# 446
Благодаря на всички за рецептите с оризово брашно ! Записах си ги и ще видя , кое по-напред да направя...( май първи ще са бисквитките на Ала-Бала или гофрети , ако Фортунка намери линка 😘). Благодаря !
https://www.cookwithasmile.com/biskviti-orizovo-brashno/
Тези правя винаги по Коледа, за разнообразие, макар че са интересни по всяко време.
Виж целия пост
# 447
ако това е към мен, че давам рецепта с пиле Simple Smile  по същия начин готвех яхнията, когато имахме пуйки (при нас мисирки) Просто на месото му трябва повече време да се свари, но примерно не е повече, отколкото е една дърта кокошка.
Виж целия пост
# 448
Купих прясна паста с манатарки. Мисля с някакви зеленчуци да я сервирам. Какво ще и отива според вас. И сос  да предложите( без майонеза).
Виж целия пост
# 449
ако това е към мен, че давам рецепта с пиле Simple Smile  по същия начин готвех яхнията, когато имахме пуйки (при нас мисирки) Просто на месото му трябва повече време да се свари, но примерно не е повече, отколкото е една дърта кокошка.
Сварих бутчетата много добре, сложих. Втавичка лук, картофи, домат, червен, черен пипер, сол, пикантина,чубрица, олио и вода и стан ВКУ-СНО!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия