
Аз много я харесвам Афра
гледах я в “Децата на сестрите “.С Ча ще са супер двойка,ма вие освен Хазал друга не признавате

гледах я в “Децата на сестрите “.С Ча ще са супер двойка,ма вие освен Хазал друга не признавате



гледах я в “Децата на сестрите “.С Ча ще са супер двойка,ма вие освен Хазал друга не признавате 












, пишем и за други, не само за патроните. Аз даже направо им изневерявам периодично. 
Аз често обяснявам неразбираемо, проблем имам и със словореда, но ти си ми схванала мисълта... Видя ли, че не е трудно, даже докато ме дочакаш да ти изпратя още инструкции ще разучиш онзи сайт сама, на мен поне ми беше интересно кое за какво служи.
На места излиза добре, но като цяло има нещо в лицето ѝ - бузи ли, устни ли, не мога да определя, но не ми допада 























как му отива ризката , строен и тънък 




нямам търпение да видим обещаното фото с котката Еси








Препоръчани теми