💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 4 /21.09. - 27.09.2020/

  • 61 178
  • 1 254
# 870
Днес във фитнеса се засякох с Димитър. Всъщност на живо е по-симпатичен. Струваше ми се познат, сега знам от къде.Smiley
Виж целия пост
# 871
Зле аргументирани номинаций като цяло.
Но изборът им е логичен за мен.
Виж целия пост
# 872
От четиримата номинирани искам само Любомир да остане.

Останалите трима когато и да си тръгнат, все ще е късно.

Ваня пък тръгнала да ревнува. Смяяяяяяяяяяяяяяяяях!
Виж целия пост
# 873
Ваня е много объркано същество, разочарова ме. От една страна се опитва да прави интриги, от друга страна не умее да владее емоциите си.

Трима мъже, една жена на елиминации Simple Smile
Виж целия пост
# 874
Ваня дали по сценарий се държи така или си е глупавичка?
Хайде спокойната йога да я видим 😂
Виж целия пост
# 875
Пак играна игра.

Ваня дали по сценарий се държи така или си е глупавичка?

По рождение, явно.
Виж целия пост
# 876
Гредата усложнява играта в пъти.
Виж целия пост
# 877
Ако може тримата без Любо да си тръгват още сега... 😃🤔
Виж целия пост
# 878
Катя и баланс !?!?!?!?!
Виж целия пост
# 879
Гредата усложнява играта в пъти.
Вятърът още повече
Виж целия пост
# 880
Искам Катя да ги смаже!
Виж целия пост
# 881
Тя е на път да ги смаже.
Виж целия пост
# 882
Аз мисля, че Катя ще се спаси. И ще ми напълни душата да им видя физиономиите на Сид и Джар-джар.
Виж целия пост
# 883
Хареса ми, че са добавили гредата и буквите в играта, така е доста по-трудно.
Виж целия пост
# 884
Искам Любо и Катя да се спасят. От другите двама който и да отпадне, ще съм доволна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия