Домакини 72/ Идва есента, на домашни мезета и питиета

  • 56 627
  • 750
# 180
Мария, и аз останах с половината от косата си и падането не спира. Понамалява, но никога не спира. Така съм от много време и не знам какво да правя вече. Сега пак ще правя хормонален профил, че и килограмите тръгнаха яко нагоре без да променям нещо. Косопадът ми започна след месец на ниско въглехидратната диета и свалянето на килограми.
Изобщо, старост-нерадост.
Виж целия пост
# 181
Джей след като ви са такива съседите...по законния начин.
Мария  и моята капе и точно там, над челото,хубаво че ми е руса косата и не личи толкова.Явно си е от годините и хормоните,подстригах се късо и не ми пука хаха.
Виж целия пост
# 182
Ох, Смърфи, значи ме разбираш как се чувствам. Успех на теб с изследванията.
Виж целия пост
# 183
Добро утро!

Мария, ако не е от заболяване, а си е заради ген, нищо не може да се направи. Но поне може да гледаш от тази страна. И моята на моменти пада повече, на моменти по-малко, ама има на къде
Да ви почерпя, мъжа ми днес е рожденик
Скрит текст:
Виж целия пост
# 184
Здравейте!
Стискам палци и сърдечно поздравявам всички имащи поводи Kissing Heart
Мен ме завъртя въртележката Laughing Малко болежки ме отведоха по доктори, но вече всичко е "ток и жица" - даже ме "чипираха" с противогрипна ваксина Laughing
Кратун реши, че точно сега много иска черен шал, а на мен ми е трудно с черното....
Усмихнат ден ви желая!
Виж целия пост
# 185
Ма ко, да е жив и здрав!
Лейди, не се оплаквай с черното. Кратун го заслужава!
Виж целия пост
# 186
Ма ко да е жив и здрав,все така да ви угажда с Шефа !
Калинче стягай се и това е ,само през дена ще плетеш хихи.
Днес беше супер времето,топло и слънчево.
Виж целия пост
# 187
ма ко жив и здрав да е мъжът ти.
Ladybird_ щом е само шал добре Simple Smile дебели игли и прежда и черното бързо става.
Виж целия пост
# 188
Благодаря, момичета!
Калинче, не искам да чувам за болежки
Виж целия пост
# 189
Добър ден!
Мако те болежките изчезнаха с лекарствата Laughing - нищо сериозно, но пък болезнено LaughingLaughingLaughing
Само шал е за сега, но купих прекрасна прежда за английски ластик/DROPS Baby Merino/, но не е дебела.... с №3 плета......
Писе точно само през деня мога, че недовиждам Laughing а пък през деня имам и друга работа.....
Много хубаво става "английски ластик" за шал, но има един недостатък - сгрешиш ли - няма разплитане...
абе ще го направя, но мм изрази и той желание, ама няма да получи същия Laughing
Виж целия пост
# 190
Мария, Писе, невенът е приготвен, пращайте адрес на лични.
Мария, искаш ли циния и тагетис?
Виж целия пост
# 191
Ма ко, много здрав и щастлив да ти е мъжът!


Болежки не може, не давам! Къш, Къш, Къш, болежки!
Виж целия пост
# 192
Вале, писах на лични.
Виж целия пост
# 193
Добър ден прекрасни!
Направих бисквитена торта за утре, млечен грис за днес, палачинки за закуска, тестото за хлебчета е пуснато, свински гърди в/у кисело зеле във фурната - храната е осигурена Laughing
Остана да позачистя и сядам да плета този черен шал.....
Виж целия пост
# 194
Лейди, ако си тъсиш дегустатор и манекен за шала- само ми свирни!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия