Магазини Pepco 3

  • 59 008
  • 747
# 120
Мерси за брошурата💛🌈
Дали ще има нщ за бебета до 1г много им е скромна брошурата 😀
Виж целия пост
# 121
И аз трябва да купувам шапки - как са като цени, модел? Имат ли размери?

3 лв е,р-р 74 взех
Виж целия пост
# 122
И аз трябва да купувам шапки - как са като цени, модел? Имат ли размери?

3 лв е,р-р 74 взех
Малко извън темата ...шапки взех за малката от wikiki размер standart 😒....и за всеки случай 1-2г.....какво е това стандарт 😀😀😀 (също74-80 носи тя )
Виж целия пост
# 123
Не знам,моята е на 4 и половина месеца и е дълга 65,но купувам 74,тая шапка я мерих на главата й в магазина,малко й пада над очите,но я наместих по-назад .
Виж целия пост
# 124
Мерси за брошурата💛🌈
Дали ще има нщ за бебета до 1г много им е скромна брошурата 😀
То за бебета има най-много работи, принципно. И без брошура. Simple Smile
Виж целия пост
# 125
Къде я гледате тази брошура? Отворих линка, само една снимка виждам. В сайта също я няма новата.
Виж целия пост
# 126
Къде я гледате тази брошура? Отворих линка, само една снимка виждам. В сайта също я няма новата.
Месечинке, има стрелки като пипнеш снимката и може да се прелисти.
Виж целия пост
# 127
Не може, само една снимка е от линка, както казва.
Просто влез наново на фейсбук страницата им.
Виж целия пост
# 128
Да, махнах m за мобилната версия от линка и видях стрелките Simple Smile Яке за дребния за 20 лева харесах, може да мина да ги видя на живо.
Виж целия пост
# 129
И при мен така беше само една страница, но на компютъра махнах отпред m-то на facebook и се виждат снимките.
Виж целия пост
# 130
На мен пак панталоните ми приковаха вниманието.🤩
Виж целия пост
# 131
На мен пак панталоните ми приковаха вниманието.🤩
И аз ги загледах, но на живо ще видим на какво ще приличат...
На мен линка ми се отваря за разлистване директно, нищо не съм трика (Андроид ползвам).
Виж целия пост
# 132
Днес минах за секунди буквално през Пепко (беше ми на път), пак нямаха от нещата, които исках.
Преди купувах торби за смет 35л, като цена/качество ми бяха идеални. Сега са сменили визията на опаковката и цената е станала почти двойна от 0.89 на 1.59.
Виж целия пост
# 133
Сапунерките от порцелан/керамика също са скочили като цена. Просто са решили да ни тестват... Ще купуваме ли пак, няма ли...
Виж целия пост
# 134
Ще купувам- но само това което ми е изгодно Grinning Има и други магазини, да не забравят Sleeping
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия