Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 401

  • 40 386
  • 740
# 30
Хайде, честито Hands ThumbsupHands Clap



200% заслужено 🥇🏆

Виж целия пост
# 31
Здравейте момичета ! Като че ли нашите хора са спечелили в Измир ! Берен ,Тюлин ,Ураз ,Неслихан ,Енгин ! Поздравления 💐 !
Виж целия пост
# 32
Кристалче, да, сега видях и Неслихан - поздравления и за нея 🏆💖





Тя се е включила онлайн, ако не беше вируса, сега щяхме да гледаме церемония с костюми, рокли... 😡 😭

Виж целия пост
# 33



https://www.youtube.com/watch?time_continue=2027&v=-oDEeUEKr … ;feature=emb_logo

Момичета, всички актьорски награди са наши: Енгин, Неслихан, Берен, Тюлин и Ураз.
От 34 минута започва това, което ни касае.




В момента ги снимам и слагав - вижда се времето в линка.



Виж целия пост
# 34
Радвам се за всички, за Тюлин една идея по-малко 🙈, ама не ми харесва как говори, какво да правя, иначе прекрасно се справя щом я мразим 👌
Виж целия пост
# 35


Колажче е, но най-много се радвам за тях.Heart
Виж целия пост
# 36
И тези хубавици са се включили онлайн
  

 

Хич не е малко, от толкоз много сериали, и то доста по-рейтингови, да спечелят нашите актьори 🙌👌😎

Имаме повод за празнуване 🙂

Виж целия пост
# 37
Честито на Енгин и на другите актьори от сериала ни, много добре говори за филма ни Heart Decoration
Браво на тях Two Hearts
Виж целия пост
# 38




https://twitter.com/Enginfans1/status/1309922992303075330

Арабките: Суперзвездата Енгин Акюрек печели наградата за най-добър актьор за ролята на Санджар Ефеоглу от филмовия фестивал в Измир / Поздравления

А ето и какво казват, за Енгин водещите - източник: https://vk.com/club144707938?w=wall-144707938_128551

Всички актьори от "Дъщерята на посланика" благодариха сърдечно, Енгин вероятно беше много зает.

Като го познаваме, дали е бил зает или просто не е толкова важно за него.
Само той не се изказа.
Виж целия пост
# 39
Да, и Ураз е благодарил 🙂





Еми не е прав Енгин 😡 Искаме да го видим, ама сигурно трябва акаунт някъде, пък той нали няма 🙄 🙂

Е, ето го - чрез Артистанбул 🙂😍

https://mobile.twitter.com/Artistanbul1/status/1309951595740909570



Виж целия пост
# 40


Поздравления! Heart

Ами побързали са водещите.Wink

И те, и ние си получихме очакваното.Hug

Лека.
Виж целия пост
# 41



Енгин благодари през ПР агенцията си.



https://www.vbox7.com/play:ec23020b79

И тук: http://www.videoclip.bg/watch/1186950_naj-dobur-aktor-izmir-26092020




https://twitter.com/Artistanbul1/status/1309942193436659713
Артистанбул написаха:

Поздравления за Енгин Акюрек, който получи наградата за най-добър актьор в категорията телевизионни сериали на 3-тия международен филмов фестивал в Измир Артемис, и благодарности на всички, които го подкрепиха.
Виж целия пост
# 42
Напълно заслужени награди.
Достойни са за още много  такива.
Браво на актьорите  и целият екип на сериала.. Чудесни актьори, талантливи професионалисти.
Смятам, че са оценени подобаващо.. Винаги ще има хейтъри, но тези награди говорят достатъчно.

Лека нощ!
Heart EyesHands Clap
Виж целия пост
# 43
Добро утро , момичета Smile
Хайде на кафето


Еее, браво на нашия човек, почна май вече да претръпва, еми живота тече в интернет, трябва да се приеме този факт вече и от него Smiley
Не знам ще доживея ли да видя да си направи акаунт в социалните мрежи Smile


Хубава неделя от мен Two Hearts
Виж целия пост
# 44


Добро утро момичета 💕
Повтарям снимката, защото тази красота е задължително да се повтори.
Радвам се за наградите на Енгин, Неслихан и малката/голяма Берен. Особено за нейната,защото другите са си професионалисти, а тя доказа че с нищо не им отстъпва. Прекрасно сработване между тримата, просто е удоволствие да ги гледа човек.

Момичета 💕 хубав и  спорен ден неделя.
Да пием по кафе и към задачите за днес.  ☕
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия