Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 401

  • 40 386
  • 740
# 45
Добро утро!

Аниста, мерси за кафето Heart Заслужавахме едно тешекюлер Sunglasses, малко ли удари отбиваме да защитаваме Ефето Stuck Out Tongue Winking Eye

Виж целия пост
# 46
Добро утро,



Енгин благодари през ПР агенцията си.



https://www.vbox7.com/play:ec23020b79

И тук: http://www.videoclip.bg/watch/1186950_naj-dobur-aktor-izmir-26092020




https://twitter.com/Artistanbul1/status/1309942193436659713
Артистанбул написаха:

Поздравления за Енгин Акюрек, който получи наградата за най-добър актьор в категорията телевизионни сериали на 3-тия международен филмов фестивал в Измир Артемис, и благодарности на всички, които го подкрепиха.

Flowers BouquetFlowers BouquetFlowers Bouquet



" Умът търси..
Сърцето намира..
Душата усеща!"

@

Момичета, Hug

Здрав и приятен ден.
Виж целия пост
# 47


Здравейте, добро утро и от мен.
Заслужени награди, всеки качествен труд ги заслужава.
Успешна неделя на всички.

Мрежата е пълна с любов и признателност към Енгин.
Ето едно - https://twitter.com/Hrithikmyhero/status/1309943296014385152

Няма да намерите отношения на лоялност като тези между Енгин и неговите почитатели. Много фенове обичат своите звезди, но те винаги се нуждаят от комуникация и медии, докато Енгин има свой уникален свят, фактът, че уникалната армия има знак за лоялност и абсолютна любов без условия, а за тях е достатъчна само усмивка или снимка за подновяване на обета.  Гордея се с него.
Виж целия пост
# 48
На мен друго ми направи впечатление с което затвърждавам всичко което си мисля за Енгин.
Има класа в него.
Виж целия пост
# 49


https://twitter.com/SefirinKiziDizi/status/1310127035612831745

Подгрявка:

Санджар, който използва всички средства, за да вземе дъщеря си!
Виж целия пост
# 50
Една усмихната, красива Туба 😍



Виж целия пост
# 51


https://twitter.com/SefirinKiziDizi/status/1310164782113267714

Подгрявка:

Трудно е, когато никой не те държи за ръката.
Виж целия пост
# 52
Понякога нещата които ни правят щастливи, изглеждат невъзможни...

Но знае ли човек, какво го очаква?  
Confused
Може нещата да се променят, неизбежно е.


Желая Ви усмихнат почивен ден...
Виж целия пост
# 53




Е, да не сме валат от наградите в Измир, филмът "Една любов, два живота" спечели 2 награди: в категорията за най-добър монтаж и в категорията за най-добър дизайн на костюми. Честито.
Виж целия пост
# 54
Честито 👍 То кой знае какви костюми нямаше сякаш 🙄🙂, ама на Умут и Дениз много им ходеха 😍









Виж целия пост
# 55


https://twitter.com/SefirinKiziDizi/status/1310216371561615363

Подгрявка:

Планът на Санджар срещу Кахраман! Кой ще спечели?

То е ясно кой, на докато истината излезе наяве, трябва да има прелюдия от лошо към добро, обратно и обратно на обратното...

Утре вечер още един сериал започва излъчване - исторически, по националната им тв.
В него ще участва Буура Гюлсой/Вурал от КВФ.
Съседите обичат историческите си сериали. Да видим, кой какво ще гледа.
Виж целия пост
# 56




Е, да не сме валат от наградите в Измир, филмът "Една любов, два живота" спечели 2 награди: в категорията за най-добър монтаж и в категорията за най-добър дизайн на костюми. Честито.
Flowers Bouquet
Цитат
Утре вечер още един сериал започва излъчване - исторически, по националната им тв.
По националната от значение ли е рейтинга?Май не беше.Thinking
Виж целия пост
# 57


Един спойлер - навремето 90 процента от спойлерите/подсказките бяха верни.
Ето, какво пишат в този:

Ще се случи инцидент с Гедиз в 23-и или 24-и епизод. Или Кахраман ще го застреля, или ще изгори колибата, в която е признал любовта си към Наре. На 100% съм сигурен, че в хижата ще има пожар, а в хижата ще бъдат дуетът Kaхраман и Мюге. Освен това, Гедиз ще бъде сериозно ранен там.
Виж целия пост
# 58


Здравейте момичета Two Hearts
Най-после у дома и пред компа. Ще се разджиткам насам-натам из фейс, форуми и теми  да видя къде, какво и как пише огромната фенска аудитория - наша и чужда.
Виж целия пост
# 59


Един спойлер - навремето 90 процента от спойлерите/подсказките бяха верни.
Ето, какво пишат в този:

Ще се случи инцидент с Гедиз в 23-и или 24-и епизод. Или Кахраман ще го застреля, или ще изгори колибата, в която е признал любовта си към Наре. На 100% съм сигурен, че в хижата ще има пожар, а в хижата ще бъдат дуетът Kaхраман и Мюге. Освен това, Гедиз ще бъде сериозно ранен там.

Flowers Bouquet

Ох, защо Мюге....Пак ли...Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия